Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, Losmi17 said:

Zvuci smesno ali je nasa prednost spolja zbog mogucnosti da se guse panter mur i avram.

U reketu su jaci, osim ako davidovac ponovo ne ponisti lideja, to bi bio epski wtf.

Ali oni su sada jaci za Lessora, Koprivica je korisniji, pa i novopridosli centar iz Reala(mada sumnjam da ce imati veliku minutazu). E sad. Nasi visoki moraju odigrati izuzetno pametno.. Ako nam jedan od dvojice centara udje u problem s licnim greskama, bice lose...

Link to comment
Share on other sites

Ja se Lessora ne plašim ali Koprivica se razigrao i mogao bi nam praviti probleme ako nam centri ne budu na nivou. A spolja ima da ih davimo i gusimo. Uzdajem se u Holinsa, Lazu i Kalinu u tom segmentu ali Doniju i Knindzi ne vjerujem baš da mogu biti neki faktor u fazi obrane. Ostaje nam taj duel cetvorki i nadam se standardno dobrom izdanju Dekija protiv njih i kao šta rekoh pre dao bih više minuta Lazarevicu na uštrb trenutno neupotrebljivog Whitea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koje ste vi babe narikace, cccc.

Prvo, KKP nije jos uvek pobedio Pantere i jos uvek se nije plasirao u finale.

Drugo, otresli ih ladno proslu tekmu a sad su postali odjednom svemirci.

Ima da padne tamburanje u finalu ko god da dodje.

Edited by Clash
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Koje ste vi babe narikace, cccc.

Prvo, KKP nije jos uvek pobedio Pantere i jos uvek se nije plasirao u finale.

Drugo, otresli ih ladno proslu tekmu a sad su postali odjednom svemirci.

Ima da padne tamburanje u finalu ko god da dodje.

Mnogo smo se razbahatili 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Ali oni su sada jaci za Lessora, Koprivica je korisniji, pa i novopridosli centar iz Reala(mada sumnjam da ce imati veliku minutazu). E sad. Nasi visoki moraju odigrati izuzetno pametno.. Ako nam jedan od dvojice centara udje u problem s licnim greskama, bice lose...

Mi imamo 3 visoka od kojih je vajt van forme/igre, luka jedva dobacuje do bacanja, a kuz ko kuz.

Znaci da se uzdamo u kalinu/dedu, mozda bude small balla.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Ja se Lessora ne plašim ali Koprivica se razigrao i mogao bi nam praviti probleme ako nam centri ne budu na nivou. A spolja ima da ih davimo i gusimo. Uzdajem se u Holinsa, Lazu i Kalinu u tom segmentu ali Doniju i Knindzi ne vjerujem baš da mogu biti neki faktor u fazi obrane. Ostaje nam taj duel cetvorki i nadam se standardno dobrom izdanju Dekija protiv njih i kao šta rekoh pre dao bih više minuta Lazarevicu na uštrb trenutno neupotrebljivog Whitea.

Lesor iz nekog razloga u njihovoj ekipi ima najvise kredita kod sudija,vise i od Pantera a Ledej mu nije ni blizu.Tako moze da napravi veliki problem nama jer imamo (kao) dva centra.Koprivica moze da pravi probleme duzinom u odbrani u napadu ne verujem da ce skidsti lopte Kuzu,iskustvo.Jasno je,ako im krene sut sa te pozicije ugasili smo,ni Kuz ni Luka to ne brane dobro a vamo ima koga da krene Smajli,Ledej,Vukcevic...Takodje mene nece cuditi ni da mi njima pravimo muke u reketu,Smajlija i Lesora Luka moze da skoluje i u najgoroj formi sezone,odbrana im je haoticna pa Kuz moze da pravi probpeme u ofanzivniypa i Luka jer on bolje skace u napadu nego u odbrani.

 

 

Dok kriterijum ne bude ekstremno neuravnotezen mirni smo.Jaci smo,pametniji smo,iskusniji smo,lepsi smo(no homo),cak ne verujem da ce nesto bolje sutirati od nas

.I da bude haosa a hoce,mi smo i to preziveli,Vajtu i takvima pokriti oci na klupi a na teren Branko Kalina( ako ga ne isprovociraju do kraja )Ogi pod obavezno i ostala kompanija.U odredjenim okolnostima me ne bi cudilo ni da Markovic bude lorisnijih od nekog njihovog skilled placenika,ozbiljno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se na kraju brinem da mi od ivanovica necemo imati nista ako se ovako nastavi jer njemu nas stil lezi isto koliko i meni, prilicno se vidi da on treba da igra sa jos nekim u tandemu ko ce ga rasteretiti( tipa pefi kad bi bio u nekom boljem stanju, nije pefi cobs al bi mogao da posluzi), takodje on je neko ko je navikao na slobodu a i da se stvari malo vrte oko njega kod nas je trenutno sve suprotno. Prilicno mu fali samopouzdanja i bezobrazluka sportskog koji ga je krasio u buducnosti i jedina dva beka za koja sam smatrao da bi nam doneli nesto su on i jaramaz. Ovako je bas greota za njega a moze biti i za nas kad dodju finala sa robijom i ekipom, radonjic ne znam sta misli i kako al videcemo, njih dvojica bas ne idu zajedno. Voleo bih da malo strucniji forumasi daju neki svoj sud.

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ste svi gledali Dzounsa iz FMPa barem na snimku,e pa zeljko je stavio Lesora da ga cuva u zavrsnici,odmah prvi napad ga je izbusio za 2 sekunde i isao na kucanje,sledeci napad isto odmah na pocetku napada za 2+1 sledeci napad identicno pa Tasic daje trojku iz izlaznog pasa Dzounsa.

Poenta je da su FMPu trebali brzi poeni a zeljko stavlja centra primarno na najbrzeg pleja u ligi,svaki put ih je stvarno resio za 3 sekunde,zeljko prekombinuje cesto samo tako.

Ovi ne smeju da nas pobede,racunam da ciste izolacije protiv nas ceo mec nece prolaziti,a oni samo to i imaju.

Link to comment
Share on other sites

Nerandzic je imao šut za produžetak. Fmp im dao 89 koševa. Itekako imamo velike šanse. Njihova obrana je u najmanju ruku loša.A Panter može zaboraviti da će ovako šutirati. I Moora  se ne sme puštati samog na trojki. Al znaju to dobro naši. Očekujem našu brutalnu obranu na njihovih spoljnu liniju.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Golijat said:

Jos se Zoc buni, bez ikakvog srama. 

 

Brate, ne mogu da tvrdim da je sigurno tako, ali mislim da Zoc pizdi na svoje igrace 90% vremena. Dali bi mu sudije tehnicku da se onako energicno dere na njih.

 

Nego, ono sto sam hteo, da... sutra smo poprilicni favoriti, moje neko skromno misljenje. Partizan ima mnogo zutih minuta, plus mnogo vise zavise od pojedinacnog ucinka nego li mi.

 

Naravno, finale, jedna utakmica, moze da ode na razne strane, ali mislim da smo bolji.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Brate, ne mogu da tvrdim da je sigurno tako, ali mislim da Zoc pizdi na svoje igrace 90% vremena. Dali bi mu sudije tehnicku da se onako energicno dere na njih.

 

Nego, ono sto sam hteo, da... sutra smo poprilicni favoriti, moje neko skromno misljenje. Partizan ima mnogo zutih minuta, plus mnogo vise zavise od pojedinacnog ucinka nego li mi.

 

Naravno, finale, jedna utakmica, moze da ode na razne strane, ali mislim da smo bolji.

Ma ne, pizdeo je i na sudije, i to u trenucima kada bukvalno nisu nista smeli da sviraji za FMP.

 

Kada smo kod finala, Partizan dosta zavisi od suta, narocito spoljnih igraca. Mi imamo takvu defanzivu, da mozemo bez vecih problema da ih "ugusimo".

 

Problem je kada ih bas krene sut, gde pogadjaju sve sto sutnu, onda tu i nema neke pomoci. A imaju takve igrace (citaj Panter) da to moze vrlo lako da se desi.

 

Btw, ja sam malo i izgoreo veceras, samo me je jako iziritirao kriterijum sudjenja od druge cetvrtine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Golijat said:

Da ovi puste FMP-u da uopste igra, bill bi na jednu loptu. 

 

Ovako, sudjenje je skandalozno. Jos se Zoc buni, bez ikakvog srama. 

 

Mada nije da nismo navikli od njega, kada ne ide...

 

2 hours ago, srlepajce said:

Svaka cast za Nenada Stefanovica 

Da je bilo bolje sudjenje bilo bi svasta

 

I sta bi onda dobili, spektakl sa filijalom u finalu i lagano setanje do trofeja?

 

Ne razumem uopste ovakvo razmisljanje, daj da imamo sto lakse rivale ako ce to znaciti da osvajamo sve trofeje - pa valjda je cilj dobijati najjace, videti kako se nasi igraci snalaze u mecevima za trofej (gde je situacija ili - ili), pogotovo sto je trofej najmanje bitan i sluzi za proveru stanja pred one presudne meceve (a to su borba za TOP 8 EL, PO EC, PO ABA lige, pa cak i PO KLS na kraju).

 

Meni je samo zao sto se Smailagic povredio, spektakl ce biti umanjen jer je on vec sad sjajan igrac, ali Boze moj - i ovako mi je drago sto su najbolje ekipe u finalu, a ne mi i nas B tim.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...