Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Da sam se sad probudio i otvorio forum mislio bih da smo igrali protiv Krke i izgubili.

Ovo je bukvalno bila razlika kao između nas i Mornara pre 2 dana, dakle da se igralo 3 dana ne bi ih dobili .

Ovolika kuknjava što su nas pobedili Hajns, MELI, Datome ....

Što je Mesina zamisli nadmudrio Radonju visokom petorkom na početku prvog i niskom na početku drugog poluvremena, nametnuo ritam koji njemu odgovara.

I na sve to momci se nisu predavali, trpeli su i sudijsku nepravdu

Odavno nas neko nije ovako isprebijao u Pioniru

Svaka čast ekipi na borbi, pobedio je duplo bolji tim 

Edited by Milos 3.14
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A kakva je razlika top 8 i osvajanje evrolig sa nekim ko nije penzioner na pleju i centru bi uspeli da uudjemo  u top8 al bi izgubili evroligu al zato sa penzionerima ne ulazimo u top 8 al uzimamo aba ligu? Nema logike
 
Ali avaj, posto je Zvezda drzavno preduzece, finansira  se iz budzeta a budzet  se puni  od poreskih obveznika. Znaci mi placamo Cirbesu da jebe uraganke..
Pa razlika je što je Radonjić garancija osvajanja Aba lige, tu je tata sa ovom svojom filozofijom i koncepcijom. E sad to je premalo za top 8.
A uprkos tome što ti misliš da bi sa nekim drugim igračima i top 8 i osvajanje EL i Aba bilo plitak potok, on očigledno misli da sa nekom drugom koncepcijom i igračima ne bi uspeo u osnovnom cilju.
A ja ipak verujem njemu jer ima tih par osvojenih trofeja.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Da sam se sad probudio i otvorio forum mislio bih da smo igrali protiv Krke i izgubili.

Ovo je bukvalno bila razlika kao između nas i Mornara pre 2 dana, dakle da se igralo 3 dana ne bi ih dobili .

Ovolika kuknjava što su nas pobedili Hajns, MELI, Datome ....

Što je Mesina zamisli nadmudrio Radonju visokom petorkom na početku prvog i niskom na početku drugog poluvremena, nametnuo ritam koji njemu odgovara.

I na sve to momci se nisu predavali, trpeli su i sudijsku nepravdu

Odavno nas neko nije ovako isprebijao u Pioniru

Svaka čast ekipi na borbi, pobedio je duplo bolji tim 

Hajns 35 godina, Datome 35 godina, Serhio Rodrigez 36, Meli 32 godine, dobio nas je penzionerski dom... Oni su bili igraci pre pet godina, sad je ostalo samo ime

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  

4 minutes ago, mister-no said:

Pa razlika je što je Radonjić garancija osvajanja Aba lige, tu je tata sa ovom svojom filozofijom i koncepcijom. E sad to je premalo za top 8.
A uprkos tome što ti misliš da bi sa nekim drugim igračima i top 8 i osvajanje EL i Aba bilo plitak potok, on očigledno misli da sa nekom drugom koncepcijom i igračima ne bi uspeo u osnovnom cilju.
A ja ipak verujem njemu jer ima tih par osvojenih trofeja.

 

 

Nije ovo nikakva garancija osvajanja ABA lige, dovoljno je npr Cedevita ili Partizan da imaju dva puta šutersko veče, povrede se ili razbole neko od centara ili plejeva i ode sve u kurac i tu.

 

Da nam je lično O'Stoja birao igrače za doselekciju nema štanse da bi izabrao dvojicu gorih od ova dva raspala leša. 

Edited by Laki21
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, propolis said:

Udario Radonja na Radonju.

 

Kakav meč,kakva borba,kakva tuča i Milano pogodadjao trojke kad god je jebeno trebalo. Nismo se predavali do kraja i pored svih udaraca koje smo primali,svaka čast obema ekipama na muškoj utakmici.

 

 

Hajns-Meli, najbolja defanzivna centarska linija koju sam gledao uživo.

Meli kupi svaki skok,a Hajns je svaki šut zagradio i svaki pokušaj ulaza pod koš je lagano zatvorio. 

 

Da su Wolters i Lazić pogodili neke trojke i Džoni ona 2,3 šuta iz reketa, verujem da bi pobedili. To je večeras falilo da bude vrhunska partija naših.

Ovako čestitke Milanu za pravu prvenstvenu,evroligasku, utakmicu i pobedu.

 

Jedna od onih, tako blizu a tako daleko utakmica. Realno, bili su bolji, ali mogli smo da napravio utakmicu interesantnom u finišu, da se je ostavarila jedan od stvari koje se napisao. Ili da iz nepoznatog razloga nismo zaboravili na Hollinsa, koji je bio najraspoloženiji i samo odjednom nije više dirao loptu u napadu. Ili da nismo bili onoliko mekani kod zicera u reketu, gde smo prosto mamili Hinesa da nam izblokira sve i jedan pokušaj polaganja. Jbg

 

 

25 minutes ago, Laki21 said:

Pošto sam ja pristrasan, preneću posto jednog čoveka koji je pisao i ovde. Otprilike je sažeo sve što i ja imam da kažem na temu kluba.

 

 

 

I meni je malo krivo zbog Lazarevića, ali ovaj ili nije gledao utakmice ili je zbog sličnosti zamešao Davidovca i White-a.Aaron je bio taj koji je bio muva bez glave danas. Davidovac je bio sasvim solidan defanzivno i na skoku, što je postala čak i neka konstanta u poslednje vreme.

 

5 minutes ago, stefqw said:

Hajns 35 godina, Datome 35 godina, Serhio Rodrigez 36, Meli 32 godine, dobio nas je penzionerski dom... Oni su bili igraci pre pet godina, sad je ostalo samo ime

 

Da, dobio nas je penzionerski dom. Ali treba shvatiti da je taj penzionerski dom dobio još 14 utakmica pored ove, uz samo 6 poraza, i da je trenutno treči na tabeli.

 

Što rekoše ljudi, nije baš da nas je Krka dobila...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kuka i motika...kako nismo u top8..gdi je evrotitula??? Alo imas 5m evra budzet dok ja radim za 500evrova..osvajaj titulu prvaka EL

Problem je sto igramo ubedljivo najruzniju, hrkljus mesarsku kosarku u Evropi, ovo ni ne lici na kosarku, tacno ce Evroliga odustati od nas zbog ovakve kosarke

1 minute ago, mister-no said:
14 minutes ago, stefqw said:
Hajns 35 godina, Datome 35 godina, Serhio Rodrigez 36, Meli 32 godine, dobio nas je penzionerski dom... Oni su bili igraci pre pet godina, sad je ostalo samo ime

Hej, pa dobili su CSKA u Moskvi pre nas, pre toga Barsu u sred Barselone... Hello

Dobili smo i mi Olimpijakos u gostima, ako me mozemo da pobedimo jedan Armani kuci, i to bez njihova tri vazna igraca, onda jbg

Link to comment
Share on other sites

Bogami ruku na srce na današnjoj demonstraciji obrane Messinine ekipe bi komotno mogle pozavidjeti i neke NBA ekipe. Uostalom dugo vremena je i proveo tamo, pet godina u Spursima kao pomoćni. Zna čovek znanje a i ima dobre igrače koje imaju kvalitet da čak možda i osvoje EL Koliko god ja volio Zvezdu lepo je @Knipex rezimirao. Izgubili smo od bolje ekipe i nismo se mi puno pitali. Tako je kako je. Netko ima Hinesa, Dilejnija , Mela i Datomea  i da ne nabrajamo dalje , još im ni Schield nije igrao a netko Cirbesa i Markovića. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je bilo bliže tome da puknemo 20 razlike nego da dobijemo utakmicu, ali možda sam samo ja u pitanju. Jezivo je bilo za gledanje pick & roll Rodrigeza i Hajnsa i kako posle jednog bloka Kuzmić i Mitrović ostaju na ničijoj zemlji, a Armani može da bira šta će da uradi jer imaju par odličnih rešenja u tim situacijama. Ovo je možda "na oko" bilo blizu, ali mogao je da padne neki debeli minus kao protiv Uniksa. Mi smo baš jednodimenzionalna ekipa, mogli smo na početku da iznenadimo, sad je naša igra u dobroj meri pročitana. 

Edited by Boaće
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefqw said:

Problem je sto igramo ubedljivo najruzniju, hrkljus mesarsku kosarku u Evropi, ovo ni ne lici na kosarku, tacno ce Evroliga odustati od nas zbog ovakve kosarke

Prava fajterska stara skola kosarka. Mi od NG El igramo vrhunski. Kad udjes sa 20evra u restoran neces traziti hobotnicu za sebe i devojku vec piletinu u tri vrste sira, sopsku i flasu vode. 

 

Momci su dali svoj maksimum. Iz nase ekipe bi samo Kalinic mogao tamo da igra..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Prava fajterska stara skola kosarka. Mi od NG El igramo vrhunski. Kad udjes sa 20evra u restoran neces traziti hobotnicu za sebe i devojku vec piletinu u tri vrste sira, sopsku i flasu vode. 

 

Momci su dali svoj maksimum. Iz nase ekipe bi samo Kalinic mogao tamo da igra..

Pa mi smo i usli sa 20 evra u restoran zbog jebenog Covica. Da hoce usrani Covic vise da se skloni, Vucici bi u nas klub strpali 20 miliona budzeta a ne u jebeni Partizan...Lagano bi igrali finale Evrolige... Ali jebeni Covic nam je samo kamen oko vrata

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  
 
 
Nije ovo nikakva garancija osvajanja ABA lige, dovoljno je npr Cedevita ili Partizan da imaju dva puta šutersko veče, povrede se ili razbole neko od centara ili plejeva i ode sve u kurac i tu.
 
Da nam je lično O'Stoja birao igrače za doselekciju nema štanse da bi izabrao dvojicu gorih od ova dva raspala leša. 
Pa sad u tom smislu nema garancije, može da nas pogodi kometa.. Mogu i njima da se povrede igrači isto kao nama. Ali u ovoj konstelaciji snaga nema bolje garancije. Prva stvar, prvo mesto i domaći teren, druga stvar jaka odbrana i sistem protiv šuterskih EK ekipa.
Ja čak mislim da je ovaj put i jedini mogući način, ove sezone. Tj. da dođe neki drugi trener i druga koncepcija (a voleo bih da čujem i neko ime, i da zamislim taj drugi način) e tu bi nam se šanse prilično smanjile.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad udjes sa 20evra u restoran neces traziti hobotnicu za sebe i devojku vec piletinu u tri vrste sira, sopsku i flasu vode. 

 

 

Uvek postoji mogućnost da napreduješ na poslu, pa onda kad postaneš šef uđeš u restoran sa 2000 evra. Tako se nadam da će i Radonja da napreduje, pa uđe u top8, pa ode u neki bogati klub, pa uđe u sezonu ne sa 5 miliona evra nego sa 30. Onda će moći i birati igrače. Ako ume, jbg, neko ume neko večito kuka i žali se na lošu sudbinu.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Volim Zvezdu, podržavam sve igrače i deluje mi da je grupa stvarno složna i dobra, ali ne mogu da ih gledam, ne mogu, majke mi.
Utakmice našeg kluba su antipropaganda košarkaske veštine i same lepote ove igre.
Bio sam igrač, razumem da su ovako koncipirane ekipe poslednje protiv kojih treneri žele da igraju, ali this Is too much hombre.
Boli odsustvo napadackog potencijala i talenta.

Pa mi smo i usli sa 20 evra u restoran zbog jebenog Covica. Da hoce usrani Covic vise da se skloni, Vucici bi u nas klub strpali 20 miliona budzeta a ne u jebeni Partizan...Lagano bi igrali finale Evrolige... Ali jebeni Covic nam je samo kamen oko vrata
Nadam se da je ovo sarkazam.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gilmour said:

Volim Zvezdu, podržavam sve igrače i deluje mi da je grupa stvarno složna i dobra, ali ne mogu da ih gledam, ne mogu, majke mi.
Utakmice našeg kluba su antipropaganda košarkaske veštine i same lepote ove igre.
Bio sam igrač, razumem da su ovako koncipirane ekipe poslednje protiv kojih treneri žele da igraju, ali this Is too much hombre.
Boli odsustvo napadackog potencijala i talenta.

Nadam se da je ovo sarkazam.

Kakav crni sarkazam, zar stvarno mislis da bi npr Andreju Vucicu bio problem da obezbedi 15 miliona budzet godisnje, kad bi usao u Zvezdu

Link to comment
Share on other sites

Volim Zvezdu, podržavam sve igrače i deluje mi da je grupa stvarno složna i dobra, ali ne mogu da ih gledam, ne mogu, majke mi.
Utakmice našeg kluba su antipropaganda košarkaske veštine i same lepote ove igre.
Bio sam igrač, razumem da su ovako koncipirane ekipe poslednje protiv kojih treneri žele da igraju, ali this Is too much hombre.
Boli odsustvo napadackog potencijala i talenta.
Nadam se da je ovo sarkazam.
Je li bila antipropaganda u Atini pre nedelju dana?!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo realnosti, gledao sam vas mec, nisam sa punom koncetracijom, ali bih rekao da je i Armani pruzio ono sto mozda nisam ocekivao od njega. Igrao je podjednako cvrsto i "bezobrazno" kao i vi, nije padao, pa me iskreno i pozitivno iznenadio. Ocekivao sam vasu pobjedu. Moglo je uz malo malo srece i to da bude. Svakako armani pozitivno iznenadjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bodo said:

Bogami ruku na srce na današnjoj demonstraciji obrane Messinine ekipe bi komotno mogle pozavidjeti i neke NBA ekipe. Uostalom dugo vremena je i proveo tamo, pet godina u Spursima kao pomoćni. Zna čovek znanje a i ima dobre igrače koje imaju kvalitet da čak možda i osvoje EL Koliko god ja volio Zvezdu lepo je @Knipex rezimirao. Izgubili smo od bolje ekipe i nismo se mi puno pitali. Tako je kako je. Netko ima Hinesa, Dilejnija , Mela i Datomea  i da ne nabrajamo dalje , još im ni Schield nije igrao a netko Cirbesa i Markovića. 

Ma petorka Hajns, Datome , Meli, Dilejni + bilo ko  nas ugasi bukvalno svaki put . 

Jasno je da Cirbes i Marković nisu pravi igrači za ovaj naš roster, ali večeras smo igrali protiv top ekipe.

Uz Real i Barsu su se izdvojili igrom na oba kraja, pogotovo Armani i Barsa peglaju ozbiljan difens.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, stefqw said:

Pa mi smo i usli sa 20 evra u restoran zbog jebenog Covica. Da hoce usrani Covic vise da se skloni, Vucici bi u nas klub strpali 20 miliona budzeta a ne u jebeni Partizan...Lagano bi igrali finale Evrolige... Ali jebeni Covic nam je samo kamen oko vrata

 

Isto kao u FK što upumpavaju, a on u rekordnom minusu

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nemam_ti_kad said:

Da se vratimo realnosti, gledao sam vas mec, nisam sa punom koncetracijom, ali bih rekao da je i Armani pruzio ono sto mozda nisam ocekivao od njega. Igrao je podjednako cvrsto i "bezobrazno" kao i vi, nije padao, pa me iskreno i pozitivno iznenadio. Ocekivao sam vasu pobjedu. Moglo je uz malo malo srece i to da bude. Svakako armani pozitivno iznenadjenje.

Onda nisi mnogo gledao Armani ove godine. Nema to mnogo veze sa Armanijem od pre Mesine

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Isto kao u FK što upumpavaju, a on u rekordnom minusu

 

 

 

Ma jebes ti te minuse, svi su u minusu od kada znam za sebe, pa nikom nista, eto pogledaj prelazni rok fk, ipak to lici na nesto ozbiljno, isto tako su se nasle pare za Partizan, a dok god je Covic u klubu, mi mozemo i imati max budzet 5 miliona

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...