Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

50 minutes ago, mmajstor said:

Zato smo pola sezone igrali prinudno sa DeDom koji je bio van forme na 4, sto je sigurno jedan od mnostva razloga sto nismo zabelezili neku pobedu vise.

 

Davidovac ne može igrati ništa drugo osim četvorke, njega će svaka pristojna EL trojka probiti prvim korakom, ne vidim šta je tu prinudno.  Plus na tri imamo Kalinu i Simona da ga malo mijenja, i onda još brdo igrača koji su, o čemu je već dosta naprijed pisano, nominalno dvojke a ustvari komotno trojke u small-ball postavama tako da Dedu na trojci stvarno ne vidim.

 

Što se kazni tiče, nastranu da li sudije isprovociraju ponašanje koje se kažnjava ili ne, sve to samo pokazuje koliko nismo uznapredovali kao klub.  Nama obezbjeđenje daje firma koju su tzv. profesionalni "navijači" naturili, a sve odreda ih boli uvo za bilo šta osim da odstoje tu dva sata i uzmu dnevnicu, dok u sali i dalje ima koliko hoćeš likova kojima je sasvim normalno recimo da zapale cigaru unutra, ili da sjednu na tuđe mjesto i da neće se pomjere, ili da prelaze u sektore za koje nisu kupili kartu ili, da se ne lažemo, da ni ne plate kartu nego da očekuju da budu pušteni za džabe jer su oni, jelte, "najverniji".  Itd., ima toga još koliko hoćeš, ja sam npr. sa sezonskom u loži, i nevjerovatno je kako se profil ljudi tu promijenio zadnjih godina, valjda zbog krize dosta ljudi koji su godinama imali sezonske više ne dolazi, i onda klub dijeli te karte firmama koje su sponzori, nevjerovatno je kakvih njuški se tu nađe, bukvalno dođe lik i urla i napušava 40 minuta bez prestanka, ne bira jesu li naši ili protivnički igrači ili sudije, nebitno, valjda mu to neki ventil...  Prema tome, kakvu publiku gaji klub, normalno je da plaća i te kazne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

48 000 evra kazna zbog mamlaza na utakmici sa Bajernom.

 

Pitanje za Covica: Dokle ce se klub praviti blesav i nemo posmatrati kretenoide koji svaku drugu utakmicu naprave skandal i incident posle koga klub biva kaznjen?

Jesi bio na ovim utakmicama, bar protiv Bajerna? 

Link to comment
Share on other sites

31k evra je kazna zbog pljuvanja igraca. Kad se to desilo? Jedino sto mi pada na pamet je onda kad se Lucic kod aut linije raspravljao sa nekima iz publike i kad je nastala ona mala guzva. Uglavnom ovo sve ukupno je ozbiljna kazna za nas i naravno opet ce biti nikom nista. Jos jedan dan u ovoj drzavi bez zakona.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

48 000 evra kazna zbog mamlaza na utakmici sa Bajernom.

 

Pitanje za Covica: Dokle ce se klub praviti blesav i nemo posmatrati kretenoide koji svaku drugu utakmicu naprave skandal i incident posle koga klub biva kaznjen?

a gde su to kretenoidi bili  i kako si zamislio to da se spreci, kada sa svih tribina iz mase je letelo sta sve ne, da se horski pevalo puta barsa i trinki p.... grobarska, kako ti zamisljas da se to spreci, da oni iz securitija koji imaju 1500 dinara dnevnicu da svakog ponaosob uhvate za ruku i izvedu napolje?Pa bilo bi mrtvih na obe strane.

Da robokapi u punoj opremi udju na tribine i svakog pojure ko je bacio upaljac, novcic, ko je otvorio usta i zapevao puta Barsa?

 

Sa svake tribine je poletelo i sve da nas i kazne miliona eur nikada se nece nista promeniti, iskljucenje iz el je jedina sansa da da vredjanje  i bacanje  predmeta na teren prestanu. U KLSu su svakako manje kazne, a i niko i ne dolazi te je dupla korist.

Kamere i ostala sranja, to postoji, gore iznad partera 4 na terasici je kamera i snima celuj halu, pa da li si ikada cuo da je MUP nekoga priveo i osudio za ubaceni predmet na teren. Ili smatras da licno Covic ili klub da  rade posao policije i tuzilastva na svoju ruku.

 

 

 

Ovo ispada branjenje kluba sa moje strana, a  ti tvrdis  da je klub kriv sto ne uspeva da vaspitava ili spreci  svoje navijace  da ne  vredjaju  protivnicke timove i igrace koji su igrali u KKP . 
Kako sinoc protiv Borca nista nije letelo i nije bilo vredjanja, a svi koji su bili sinoc  bili su i protiv Bayerna. Da li su onih 500 od sinoc jedini pristojni navijaci a onih 6500 ostalih nekulturni i nevaspitani?

 

Boli qrz svakog ovde pojedinacno i onog koji je potegao taj upaljac i vredjao Trinikja koliko cu kaznu klub da plati, ni prva ni poslednja kazna koju ce klub platiti.

Edited by Šarac
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma to su sve maloumnici. Lepo sam napisao ko im je kriv sto razumeju srpski.

Neka se zale. ja bih to jos jace vredjao, pogotovo sudije ako ne rade kako treba. Jednom ce svatiti i biti normalni. 

 

 

 

edit:

Kad sam prisutvovao mecu darusafaka crvena zvezda. Nisi mogao uci u halu ako imas metalne novcice sa sobom. Eto toliko o. ozbiljnosti klubova.

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

Na Barsi sam bio. Sto?

Pa šta je trebao Čović da ide i privodi ljude ili to radi policija. A Puta Barsa je skandirala čitava dvorana. 

Protiv Bajerna se skandiralo Trinkijeriju i leteli su manji predmeti ali šta ti je tu kriv Čović, valjda mi sami treba da to ne radimo a policija kažnjava a ne klub. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Ovo ispada branjenje kluba sa moje strana, a  ti tvrdis  da je klub kriv sto ne uspeva da vaspitava ili spreci  svoje navijace  da ne  vredjaju  protivnicke timove i igrace koji su igrali u KKP . 

 

Kriv NE. Odgovoran da takve odstrani DA.

 

Vredjanje je jedno, i bezveze je ali je ipak koliko toliko normalno na mestima gde je testosteron pušten da divlja, ali gađanje i pljuvanje, pazi pljuvanje u trenucima kovid protokola... nemam reči zaista.

 

16 minutes ago, Šarac said:

Kako sinoc protiv Borca nista nije letelo i nije bilo vredjanja, a svi koji su bili sinoc  bili su i protiv Bayerna. Da li su onih 500 od sinoc jedini pristojni navijaci a onih 6500 ostalih nekulturni i nevaspitani?

 

 

Tako lepo što smo Borac zgazili sa 50 razlike i nije bilo nikakve nervoze.

Ponašanje ovakvo je sramotno i nema nikakvog opravdanja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

To je sve posledica utakmica sa buducnosti i one cuvene trilogije Samwise Gamgee sa Samwise Gamgee..navikli ljudi i platice covic...i onako ne placa nista iz svog dzepa 🙂

 

 

A jel ovi što gadjaju gadjaju tvojim rukama i iz tvog džepa? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hogar said:

Pa šta je trebao Čović da ide i privodi ljude ili to radi policija.

 

Nije to za sprovođenje ali jeste da se snimi i da se u saradnji sa policijom identifikuju ti izgrednici i da se kazne.

 

Čoveče, koliko para smo bacili na ove gluposti... a ovo je i najveća kazna ako se ne varam. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hogar said:

A jel ovi što gadjaju gadjaju tvojim rukama i iz tvog džepa? 

Izmedju ostalog da, sto iz budzeta,sto od sezonske,solja, majica....i hoce A licencu..

 

Predsednik kluba je rekao da su prvo učešće u Evrokupu izborili Pešić i on kod Đordija Bertomeua, a cilj je bio da postanu klub od poverenja.

"To možete da postignete radom i određenim rezultatima, kontaktima i akcijama. Direktno smo uspeli da dovedemo Fajnal For u Beograd. Naravno mi to ne bismo uspeli bez Grada Beograda i Republike Srbije, tadašnjeg gradonačelnika i sadašnjeg predsednika Srbije. Mislim da je to jedan od boljih Fajnal forova, a to su sve elementi izgradnje poverenja. Naš konačan cilj je da Crvena zvezda bude ravnopravna u smislu dobijanja dugogodišnje licence. Mislim da će se dogoditi određene transformacije, videli ste da se već razgovaralo o novom formatu Evrokupa. Da li će to otići na 18 ili 20 klubova, da li će to biti prva i druga liga Evrope, videćemo. Ne treba baš mnogo mudrosti da se zaključi da cela firma EKA putuje u tom pravcu. Nama je cilj da tu budemo trajno i suvlasnici i iskreno, zašto bismo to krili, radimo intenzivno na tome. Toga nema bez rada, navijača i dobre organizacije, a mislim da mi sve tri te stvari imamo", poručio je Čović.

 

🤣

Link to comment
Share on other sites

Cek, dobili smo kaznu zbog puta barca?

Komedija 😂

 

Pa to im se pevalo svaki put, sad prvi put dobijamo kaznu. Ta kazna je klasicno izivljavanje.

Za pljuvanje protiv Bayerna ne znam, ali uvreda je tad bilo u vise navrata. Kao i predmeta u terenu. I za to je kazna opravdana.

 

Moj predlog da sledeci put perez perez sutira zicere na nekom TO, i da se poeni pripisu protivnickoj ekipi u zavisnosti koliko pogodi. A nakon toga poslati cek EL od 50k. 

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Nije to za sprovođenje ali jeste da se snimi i da se u saradnji sa policijom identifikuju ti izgrednici i da se kazne.

 

Čoveče, koliko para smo bacili na ove gluposti... a ovo je i najveća kazna ako se ne varam. 

Ovo je kazna posle koje ide ona bez publike a mogu i oduzeti bodove. 

Policija da hoće snimila bi, identifikovala pa bar nekim naplatila da se opomenu ostali. 

Zašto se prvo udara po našem klubu, isto mi je i ovi što bacaju predmete i vi što krivite klub za sve. 

Edited by Hogar
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Николица said:

Па ваљда нећемо остати једини који нису никог довели. 

То значи ваљда да смо савршени од почетка.

 

Pa doveden je Markovic.

 

2 hours ago, mmajstor said:

Da smo od pocetka dodatno imali jednog solidnog igraca na 4/5 mogli smo da budemo mnogo fleksibilniji kad su u pitanju povrede + korona, a ne da konstantno kukamo kako je tesko i kako nemamo srece. Na 4i5 sa vecom minutazom sada doprinose samo Kalina, Kuz i Luka... dovoljno je jedan od njih da udje u kanal ili ne daj boze da bude pozitivan i mi cemo igrati bez konkurentne zamene, sto nam se vec desavalo od pocetka sezone. Zasto prihvatamo taj rizik? 

 

Pa ne moze igrac da se dovodi samo da bude tu u slucaju necije povrede.

 

Povreda je nesrecan slucaj, a teza povreda nosioca znaci i kraj nekih ambicija kluba u EL, a mozda i ABA, to vazi za skoro svaki klub.

 

Mi na 4 i 5 imamo Kalinica (koji komotno moze da igra na 4), Davidovca, tu su i Lazarevic, White i Simonovic, a na 5 su tu ova trojica. Cak i ako Zirbes ode prosto nema prostora za igraca koji bi igrao 20 minuta, osim da se svi pomere na poziciju nize, ali onda nije trebalo dovoditi Markovica.

 

Racunajte to ovako, od ukupno 200 minuta, Kalinic i White igraju 50+, Davidovac, Dobric, Hollins i Lazic oko 70+, plejmejkeri 40+, centri 30+. Dok White ne udje u formu malo ce vise igrati Davidovac ili Dobric i to je to.

 

Mi ne mozemo da dovodimo nekoga samo jer je neko povredjen, pa kad se povredjen igrac vrati onda nek bodri ekipu sa tribina, ima se moze se.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

Kriv NE. Odgovoran da takve odstrani DA.

 

Vredjanje je jedno, i bezveze je ali je ipak koliko toliko normalno na mestima gde je testosteron pušten da divlja, ali gađanje i pljuvanje, pazi pljuvanje u trenucima kovid protokola... nemam reči zaista.

 

 

Tako lepo što smo Borac zgazili sa 50 razlike i nije bilo nikakve nervoze.

Ponašanje ovakvo je sramotno i nema nikakvog opravdanja.

bilo je na nekoj mrezi izlazak sudija sa terena posle utkamice , jedva su izvukli zivu glavu da dodju do prolaza, tu je apsolutna odgovornost kluba, sto nema tunel pa lepo ga ka nekada razvuci kao harmoniku do samog parketa. 

A najvise prodatih sezonskh imas bas za A tribinu gde si svi kunu u zvezdastvo i odanost,, a prvi upaljaci krecu odatle, i odatle su unakazali sudije sa predmetima.

Odakle je pesma krenula, pa  sa b trinbine , uobacejena rajder lista grupe, kojima su puna usta pevanja samo svom klubu a prvi su da povuku pesmu sa  vredjanjem protivnika, 

 

Ne mogu svima da odgovorim, ali ovde ce pola upisa biti , pa jebote kako da gadjam sudiju protiv Borca vodimo 50 razlike , ali kada je gusto normalno je da cu da ga gadjam. I sada na uzorku ovde jednom omanjeg kafica van spica imas 10 forumasa koji ce se najebe majki trinkiju i sav arsenal iz dzepova da istresu na sudije ukoliko ne sudi kako on smatra, a ti sdaa ocekujes na 8000 ljudi da svi budu kao bubice i no no necu da gadjam sudije jer ce moj voljeni klub to morati da plati a ja se brinem za finansije mog kluba.

 

Onda imas naseg cuvenog forumasa koji spokojan da ce sns to lepo pokriti, a kada duple te pare na mesecnom nivou primi trener od istog tog sns novca onda on nema problem sa tim.

 

Mala digresija, za derbi je puknuta flasica od unucica vinjaka,konjaka ili vec cega zamalo pogodila Dangubica, srca je bila svuda po parketu, on je odneo do zapisnickog stola jer je mogao da dobije udarac u glavu, oko, ali ne , ti isti nasi navijac pocnu njega da vredjaju jer je sram ga bilo predao flasicu koja ga je mogla unakazati predao zapisnickojm stolu.

 

I kazes, adrenalin, vrelina, i to je opravdano bas iz tog razloga, povecanih emocija. 


 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Šarac Ti si nekom drugom odgovorio, ili me ništa nisi razumeo.

 

Aj opet, polako.

 

Klub nije kriv što među navijačima ima goveda koja su spremna da pređu sve granice normalnog ponašanja i time ugroze klub i 99% normalnih. To je nesumnjivo.

 

Klub, takođe, ima moralnu i zakonsku obavezu, da u saradnji sa MUP-om republike Srbije, pronalazi i odstranjuje sa sportskih priredbi svaku problematičnu osobu. Neće ih nikad sve kazniti, ali koliko ja vidim osim molbi spikera i povremenog revoltiranog saopštenja, ništa efikasno se ne čini.

 

Šta klub čini da se ovakve situacije svedu na minimum? Ja mislim ništa. Ok, možda grešim.

 

Sudije nas kradu? Tough shit, deal with it. Jel treba nekom glavu da rascopamo zbog toga? O čemu se ovde radi? Kakvi su to "navijači"? Od prelepog ambijenta, skandiranja Zvezdi, zviždanja protivniku, odjednom postanemo pijani nasilnici i huligani. Jel to vredno toga? Kakvu mi sliku zapravo šaljemo?

 

Dakle, ono što ni kolega Hogar nije shvatio, ne KRIVIM ja nikog, ali držim odgovornim ljude u klubu da pokažu neku inicijativu da se iskoreni huliganizam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...