Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

E neće biti druže nego je ta navijačka grupa prva počela da određuje ko može a ko ne može da igra u Zvezdi i to na osnovu krvnih zrnaca.

 

I nemoj sad da mi spinuješ priču.

 

Ta narko kriminalna grupacija nije niti će ikada biti iznad Zvezde niti određivati nešto Zvezdi.

Jasno sam napisao da se ne slazem sa tim stavom. Nista ne spinujem. Spin je da zato sto ne mogu da dolaze te dve nacije mi nismo napravili iskorak i to sam doslovno nacrtao.

 

Ne pada mi na pamet da izigrivam drvenog advokata navijackoj grupi gde se i sam ne slazem oko nekih stavova ali ne vidim kako su se stavili iznad kluba. Njihov stav je nek ne igraju te nacije, kada je dosao Omic oni su se povukli i nisu dolazili neko vreme. Stavili bi sebe iznad kluba kada bi dolazili svaki mec i vredjali Omica.

6 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

da, potpuno ima pravo da se busa i da fleksuje i da se raduje, pa neće valjda da plače? Ta ista navijačka grupa zamerala Mitroviću jer se, pobogu, radovao pobedi Budućnosti prošle godine. Budale

Ovo je laz. Navijacka grupa ne dolazi organizovana na Aba a Mitrovica su vredjali stotinak ljudi iz prvih redova izmedju A i B tribine gde je ravno 0 ljudi bilo iz navijacke grupe.

 

8 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Što se Olimpijakosa tiče, nemam razlog ni da ih mrzim ni da ih volim. Jebe mi se za njih. I neće mi neki debili sa šipke naređivati da pevam njihove pesme jer im je tamo neki Grk platio kurvu na Sintagmi.

Ni ja nemam emocije prema Olimpijakosu niti sam im skandirao niti me je iko terao da im skandiram? Ko je tebi naredjivao? Jedino ako si isao na B tribinu i svojevoljno bio deo navijackog kopa...

Link to comment
Share on other sites

Gledam F4 i kako sve izgleda moderno, mogli bi mi kao klub bar na tom polju da napravimo korak unapred da predjemo u Arenu. Jeste Pionir mnogo bolji za atmosferu, neprijatniji za protivnika ali ajde da na terenu nadigravamo protivnike, samim tim ce i atmosfera biti odlicna, videli smo ranije da se i u Areni moze napraviti paklen ambijent..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Koga uopste briga kolko Omic voli Zvezdu, o cemu se ovde pise. Nek se busa kolko oce, nek radi sta oce, nebitan lik za KKCZ, bio par meseci ovde, ostao u ok secanju, al nit ima razloga da nesto bude blagonaklon pri kreveljenju, niti iko treba da se uzurpira sto on nije zvezdas, koga boli uvo. 

Mozda ga angazuje Zoc, realno Omic osim sto se busa, lepi banane ko lud, skace, a i za razliku od nasih igraca covek pogadja penale.

Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sve-vece-sanse-da-aba-liga-ima-dva-ucesnika-u-evroligi/420488

 

Citajuci ovaj tekst misljenja sam da cemo mi igrati Evroligu u svakom slucaju.

 

Znaci Bertomeu vise i ne krije da ce sampion Aba ici u El i da se razmislja o jos jednom iz Aba o vajld kardu, o cemu se prica duze vreme.

 

3 opcije koje vidim samo u teoriji, a u realnosti svakako nas vidim kao sampione Aba, iako mislim da ce mec protiv Cedevite biti izuzetno tezak i da necemo dobiti vise od 10 razlike a da ce finale protiv Partizana ili Buducnosti biti "laksi" deo posla.

 

1. Ukoliko mi osvojimo, ici cemo mi kao sampioni Aba i Partizan na vajld kard.

 

2. Ukoliko osvoji Partizan oni idu kao sampioni a mi na vajld kard.

 

3. Ukoliko osvoji Cedevita/Buducnost ide kao sampion a mi na vajld kard.

 

Ovako ja vidim rasplet uz naravno najvece sanse da to bude opcija broj 1.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

sad verovatno ne moze ali evo nasao sam jedan "meki alley up" pre 5 godina, sa woltersom i to protiv cedevite ( :

 

 

 

To je to, samo je i ovde nekako jedva polozio  Nema one bombe, ali bar je i ovo uspeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

sad verovatno ne moze ali evo nasao sam jedan "meki alley up" pre 5 godina, sa woltersom i to protiv cedevite ( :

 

 

 

Ma Kuz je te sezone bio jedan od najboljih centara u Evropi, sada bi mu verovatno ispala ova lopta iz ruku..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ove raspravke  navijacka grupa vs Alen Omic i ostali nepodobni. 

 

Ti navijaci, satro veliki SRBI koji broje krvna zrnca a u isto vreme stanglama otvaraju glave drugim Srbima, jer eto, navijaju za pogresan klub.. 

I sad takvi ljudi koji su povredili i cak usmrtili neke SRBE za suprotne tribine se javljaju i kazu EJ PA ON NE MOZE, MI SMO SRBI EJ. 

A ja sam prilicno siguran da ALen Omic nikad nije otvorio glavu nekom Srbinu, dok Ultra.Coop.D.O.O svakako jeste, vise puta. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dejo je izgubio samo jednu PO seriju u zivotu i to od CSKA. Veoma jaka tradicija koja nam dosta toga govori o ovogodisnjem PO.

 

Mislim da ce ih naspanovati maksimum i da odbrana mora biti veceg inteziteta i da se vidi mnogo veca zelja za pobedom.

 

Mislim da je izgubio samo jedan mec kod kuce i to od Duloa, mada ni to nisam siguran..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo prosle god polufinale Abe igrali protiv Igosa u 3 utakmice, gde su nas kod kuce u Laktasima glat dobili.

I tad je vladao opsti defetizam.

I pored dosta losih odluka, verujem u Radonjica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dejo je izgubio samo jednu PO seriju u zivotu i to od CSKA. Veoma jaka tradicija koja nam dosta toga govori o ovogodisnjem PO.

 

 

U tom slucaju su trebali mene da angazuju da vodim KK, posto u zivotu nisam izgubio seriju u PO.

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, 1945 said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sve-vece-sanse-da-aba-liga-ima-dva-ucesnika-u-evroligi/420488

 

Citajuci ovaj tekst misljenja sam da cemo mi igrati Evroligu u svakom slucaju.

 

Ovako ja vidim rasplet uz naravno najvece sanse da to bude opcija broj 1.

 

 

U tom tekstu (koji si procitao pazljivo) lepo pise:

 

Quote

On je na društvenim mrežama podelio nekoliko bitnih stavki, odnosno misli prvog čoveka Evrolige Đordija Bertomeua u kojima je jasna poruka da "postoje kandidati iz Španije, Turske i ABA lige" za specijalnu pozivnicu u takmičarskoj 2022/23!

 

Sto znaci da je formula 15 sigurnih + Turska + Spanija + ABA sampion.

 

Nema nikakve sanse da Partizan i Crvena zvezda budu jedini predstavnici ABA (ako to ne izbore rezultatom) jer je to uvod u gasenje ABA lige. Dakle, iz ovog regiona sigurno ide sampion (sva cetiri ucesnica PO imaju mogucnost da podignu budzet) + mozda finalista EC.

 

Sto znaci da Partizan, Buducnost i Cedevita mogu u EL ili kao pobednici EC ili kao pobednici ABA lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prvi čovek Evrolige, Đordi Bertomeu, govorio je u danu pauze o “večitima” i njihovom eventualnom učešću u elitnom takmičenju naredne sezone. Kako navodi, trenutno nema mesta za oba srpska kluba u Evroligi.

– Ne očekujem da će dva srpska tima uskoro igrati u Evroligi u istoj sezoni. Neophodan uslov za to je da jedan od njih osvoji ABA ligu, a drugi Evrokup, što se ove godine neće dogoditi. Beograd je za nas sjajno tržište, zato smo i tu. Ovde imamo tim koji je godinama konkurentan – Crvenu zvezdu, Partizan je takođe tu, u budućnosti je moguće da oba igraju, ali u zavisnosti od broja klubova. Ne očekujem dva tima iz Beograda u Evroligi uskoro, ali je to budućnosti moguće.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, goldberg said:

Sto znaci da je formula 15 sigurnih + Turska + Spanija + ABA sampion.

Jasno pise da postoje kandidati i nigde ne pise da je ista sigurno.

 

Ja licno ne verujem u to da ce Bursa uci u El, a ni bilo koji drugi dodatni tim iz Turske.

 

Djordi je to pa sve treba uzeti sa rezervom. Danas je izjavio nekoliko nepovezanih stvari, imas intervju na Sport Klubu.

 

Evo ti primer, Zvezda ne uzme titulu vec Cedevita ili Buducnost i jedan od njih ode u El. Valensiji daju drugi vajld kard. Mada nisam siguran zbog cega bi dali Valensiji pre nas al ajde. I ostane ti jos jedan wc. Dal mislis da bi dali Bursi, a minimalni budzet za El naredne sezone 7 miliona koji mi vec imamo, za Bursu je pitanje dal ima i pola tog budzeta, pritom smo redovni ucesnici. Koga bi video u tom slucaju da ispred Zvezde dobija wc?

 

Mnogo toga ce zavisiti ko osvoja Aba moje misljenje.

 

U svakom slucaju da dobijemo prvo Cedevitu pa da osvojimu Abu pa da ne brinemo uopste oko ovoga... A i saznace se brzo.

Link to comment
Share on other sites

Bartomeuu i ljudima koji vode EL je sasvim svejedno da li ce predstavnik ABA lige biti Crvena zvezda, Cedevita, Buducnost ili Partizan. Cak i ako bude bilo nekih dodatnih specijalnih pozivnica logicnije je da ista bude upucena u razlicitu zemlju od zemlje iz koje je osvajac.

 

Ne znam kako medijima ne dosadi taj populizam sa "gigantima iz Beograda u EL", ali bukvalno svake godine se to prica i svake godine ne bude nista od toga. Ponasamo se kao da je Srbija neki ekonomski gigant, a svi ostali neka seljana, ljudima ocito to godi da citaju, ne znam - valjda je to objasnjenje.

 

Kako god, ni Monaco nije imao ni uslove ni budzet ni igracki kadar pa su igrali EL. Tako ce biti i sa Frutti Extra Bursasporom, ako je iko sportski zasluzio WC to su oni.

Link to comment
Share on other sites

Pa Cedevita i Buducnost su razlicite zemlje. 😄

 

Moje razmisljanje je da ce Zvezda igrati El u svakom slucaju kao sta sam napisao, al videcemo, sada nije ni vazno da raamisljamo o tome nego o Cedeviti.

 

Nema sta medijima nasim da dosadi to im je posao da nesto pisu uvek, a verovatno im neko javi da pisu to svake godine da bi to dospelo do stranih medija i tako vrsili neki "pritisak", koji se pokazuje kao imaginaran u realnosti cim Djordi da intervju svake godine.

 

Monako je igrao El jer je osvojio Ek a znacajno veci budzet su ocigledno pronasli.

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam i napisao - ako Srbija ima jednog predstavnika, za drugu WC bi teoretski prednost trebalo da imaju ostale zemlje (i obrnuto). No to nije ni bitno jer se ocigledno smatra da je to jedno mesto maksimum i da vise moze da se dobije samo reorganizacijom takmicenja.

 

Znam sta je posao medija, ali bi bilo dobro da se bar jednom manu najjeftinijeg populizma i da se, za promenu, zaloze za nesto sto je korisnije - za povratak na 24 ekipa i sportskog kriterijuma kada se odredjuju ucesnici EL. Prilicno je nezdravo (da ne kazem neku tezu rec) pretvarati se da smo neka bogata zemlja kojoj je samo u interesu da njena dva kluba igraju vrhunsku kosarku (sa milionima evra na godisnjem nivou) dok ostatak regiona treba da se zadovolji mrvicama.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Dejo je izgubio samo jednu PO seriju u zivotu i to od CSKA. Veoma jaka tradicija koja nam dosta toga govori o ovogodisnjem PO.

 

Mislim da ce ih naspanovati maksimum i da odbrana mora biti veceg inteziteta i da se vidi mnogo veca zelja za pobedom.

 

Mislim da je izgubio samo jedan mec kod kuce i to od Duloa, mada ni to nisam siguran..

 

 

Plejof KLS nećemo da računamo i dva tamburanja od strane Duloa? 

2013. sa Rakočevićem i 2014. posle fijaska sa Cibonom onih Bogdanovih 100 poena. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...