Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


JPM

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Holins izgleda ima istu povredu kao Dangubic. Na pocetku nista strasno, a onda kako ide vreme, tako se eksponencijalno produzava odsustvo.

 

Veceras gubimo, sto ce biti vrlo korisno da se ne zamajavamo necim za sta nismo, i da zapnemo za aba, s obzirom da ce Partizan dobiti pozivnicu za Evroligu, pa mi ipak moramo opet na terenu da zasluzimo evroligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Holins izgleda ima istu povredu kao Dangubic. Na pocetku nista strasno, a onda kako ide vreme, tako se eksponencijalno produzava odsustvo.

 

čim je koleno tema, retko tu ispadne brz povratak na teren.

Link to comment
Share on other sites

Manje više za Holinsa, bitno je da nam ne zaigra Simke jer znamo šta to znači.

Volters i Kalina ako ih krene, neka se pripreme za 35 ''na nož''

...ali ako Kuz uspe da spoji 20 minuta na parketu...možda i bude tesne završnice.

Džoni kada bi nekim čudom ovde izvadio stvar pa da mu oprostimo naše neznanje...ali baš teško.

Nakon sakate pozicije pet u finiširanju rostera Džoni ispade najveći skauting promašaj u odnosu na projektovanu ulogu i cenu. Ne sećam se kada smo imali skupljeg back-up pleja kojem je pružena takva podrška po dolasku.

 

Šiško je u zadnja 3 EL susreta morao da igra po 30-ak minuta.

Igrač bez viška driblinga, racionalan i ima odličan pregled u napadu. Uzima jedan do dva šuta za tri samo kada je sam ali uz prosečan do labav ball handling a nije ni brz ni prodoran.

Ako Walden nije spreman za veću minutažu, Šiška i bez Holinsa i Laze možemo da udavimo, prvenstveno u prenosu. Čak i Džoni ima najzad jednog atletu svog ranga za egal hasl.

Sa druge strane Šiško se odlično snalazi u tranziciji tako da mi bez dva top odbrambena koja umeju pametnim faulom da zaustave kontru ili vijaju kroz blokove (plus Pefijevi minuti na poziciji nekretnine) nemamo šta da tražimo u bržoj igri.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:
Jbt, ima li u nekom klubu da se duze oporavljaju igraci. Da nekog ujede komarac, to bi evoluiralo u malariju.

 

Ja bi to ipak nazvao " ciganjskom srećom".

Jeste činjenica da struka treba da ima presudan uticaj preventivno i da bolje pripremi igrače ali i oni su levela shodno budžetu a roster nam nije u cvatu mladosti. Kada uživo vidiš kako ferceramo u odbrani, dok smo u formi, shvatiš koji je to utrošak energije i stres za kompletnu muskulaturu. Prvo što ti padne na pamet je dokle možemo da teramo po džombama na tim obrtajima sa ovako faličnim rosterom.

Kaže mi skoro kum da je najjeziviji zvuk koji je čuo na košarkaškoj tekmi kada smo igrali bez publike a on bio ispod koša baš kada je Lazić svom silinom imao koliziju sa blokom...i na parketu trojica a Laza prvi ponovo na nogama. Jeza.

Holins od početka sezone nema tekmu sa alibi odbranom. Baja se jednako brzo kreće u svim pravcima, uvek u niskom stavu i fokusiran na max. Pa nisu od kevlara majkumu...? 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

 


Hajlajt intervjua:

Are there things that you miss?

"We also have a tradition with good beer, but I really look forward to a cold Paulaner. We get it in Belgrade too, but a fresh one in Munich just tastes different.

:lol_2:


 

 

 

mslim, definitivno je Radonja u pravu :classic_biggrin:

 

 

P.S:I ja kreten nasao kada cu na odmor :cry:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

ti si na sedmom ili četrnaestom odmoru ove godine? ti si bizaro-vučić.

 

isti si  kao moj direktor/drugovi &"rodjaci bre" u Srbiji  :default_coffee:

 

Jbg , sad' pa sledeci tek u junu:wink2:

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pero_Cameron said:

Alba +10 protiv Efesa kojem ni Micic ne igra. Zadnji rezultat u Evroligi koji nam je na ruku isao je kad smo pobedili Makabi.

ozbiljna sprdacina.. 

makabai,monako i alba ko u onoj petoj ligi, kad timovi ne mogu 33 kola da pobede nikog, pa onda poslednjih 5 kola vezu sve pobede..:default_coffee:

 

sastav bayerna

 

#1 Thomas - #8 Hunter - #10 Jaramaz - #11 Lucic - #12 George - #13 Obst - #14 Djedovic - #16 Zipser - #21 Rubit - #31 Sisko - #32 Hilliard - #43 Radosevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...