Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Pravo da vam kazem, otkako je pocelo da se govori o izbacivanju Rusa iz EL, nijednom nisam pogledao novu tabelu niti ulazio u kalkulacije sta nam odgovara/ne odgovara za Top 8.

 

Manje zbog toga sto cemo mozda profitirati - nista zbog toga nismo krivi, a vise usled moga nepopularnoga misljenja da sa Top 8 mozemo malo da dobijemo, a mnogo da izgubimo, bez licence i sa ovakvim preklapanjima termina za zavrsnicu ABA i Top 8 EL. 

 

Minimalne sanse da se prodje na Final Four, a velike da dodje do nenormalne potrosnje koja moze da nam ugovna ucesce u EL sledece godine, posebno ove sezone kada imamo ubedljivo najopasnijeg takmaca otkako je Cirbes odusevio Bokicu 2015-e.

 

Tako da sto se mene tice, do (eventualnog) dobijanja licence, 9-12 mesto u EL puna kapa.

Link to comment
Share on other sites

Jedno ne iskljucuje drugo. Slazem se da je titula u ABA od izuzetne vaznosti, ali top8 je sam krem evropske kosarke i nesto cemu se tezi pred pocetak svake sezone. Bilo bi glupo zrtvovati to zarad cuvanja snage za ABA ligu, inace bismo stvarno upali u onaj zacarani krug.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ja prosto ne mogu da verujem da postoje navijači KKCZ koji smatraju da treba da otkačimo priliku da igramo u top8 ove sezone, znam ide priča da će se igrači istrošiti i da je posle upitno da se osvoji ABA liga pogotovo što je komšija ojačao na svim nivoima ali braćo zvezdaši mi nismo neka boranija iz Kuškundaljeva već klub sa najvećom armijom navijača koji uvek traže više i zato smo Crvena Zvezda klub koji mora da juri uspeh u svakom takmičenju.

to da top 8 ne odnosi ništa trebalo bi kažnjavati banom na ovoj temi!

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ja prosto ne mogu da verujem da postoje navijači KKCZ koji smatraju da treba da otkačimo priliku da igramo u top8 ove sezone, znam ide priča da će se igrači istrošiti i da je posle upitno da se osvoji ABA liga pogotovo što je komšija ojačao na svim nivoima ali braćo zvezdaši mi nismo neka boranija iz Kuškundaljeva već klub sa najvećom armijom navijača koji uvek traže više i zato smo Crvena Zvezda klub koji mora da juri uspeh u svakom takmičenju.
to da top 8 ne odnosi ništa trebalo bi kažnjavati banom na ovoj temi!
A do skoro je išla priča "koji qrac igramo EL "[emoji57]

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Setite se 2011 said:

A do skoro je išla priča "koji qrac igramo EL "emoji57.png

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ne zaboravi da smo se oprostili od sezone u decembru i uz komentare da cemo rekreativno igrati od januara EL. 

 

Daj mladima sansu, daj da ne igramo par godina EL, daj komsijama a mi u Cipiripi itd.

 

Naravno , jebo top 8 ako cemo na Barsu , 

Nikad zadovoljni bili i ostali 

 

 

EL tabela (ko s kim do kraja)(2).pdf

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Del Piero said:

Jedno ne iskljucuje drugo. Slazem se da je titula u ABA od izuzetne vaznosti, ali top8 je sam krem evropske kosarke i nesto cemu se tezi pred pocetak svake sezone. Bilo bi glupo zrtvovati to zarad cuvanja snage za ABA ligu, inace bismo stvarno upali u onaj zacarani krug.

 

Mozda sam pogresno razumentm, ne mislim da ce iko da cuva snagu niti da to treba da se radi. Mi smo ove godine toliko osakaceni, najpre kovidom pa raznim povredama. Ne mogu da prezalim sto smo u punom sastavu bili na mozda 30% utakmica u sezoni. Moje je misljenje da bismo eventualnim ulaskom u Top 8 koji bismo svakako igrali punom snagom, bili u podredjenom polozaju u odnosu na glavnog protivnika koji igra jednu utakmicu nedeljno. A ako bude jos jedna, to je sa Lietkabilisom i ostalim Sljonskovima od kojih umeju i da izgube (i kao takvi zavrsavaju prvi ili drugi u svojoj grupi). Bojim se da ne bi bilo snage da se oba takmicenja iznesu kako treba.

 

19 minutes ago, Perkos2 said:

braćo zvezdaši mi nismo neka boranija iz Kuškundaljeva već klub sa najvećom armijom navijača koji uvek traže više i zato smo Crvena Zvezda klub koji mora da juri uspeh u svakom takmičenju.

 

 

ne, nismo. Mi smo klub koji ima takve navijace da mu na ABA utakmicu koja nije protiv Partizana dodje 300 ljudi, i koji ce da kenjaju manje ili vise po apsolutno svakom igracu tokom sezone, neki odavde posebno. Kako bi se tek prdelo da izgubimo ABA od Partizana ne smem ni da zamislim.

 

19 minutes ago, Perkos2 said:

to da top 8 ne odnosi ništa trebalo bi kažnjavati banom na ovoj temi!

 

to mozda kad ti osnujes svoj forum, do tada mislim da te metode "kako je moguce da se neko ne slaze sa mnom najpametnijim, treba ga eliminisati odavde" ne prolaze.

 

A, da, evo i uzvicnik! I jos dva!!

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Dajte tu Barselonu u top 8 da se pošibamo junački!

 

Pošto šampion ABA lige ne ide automatski u EL, mislim da je za naš dugoročni EL case igranje top 8 EL važnije nego osvajanje ABA lige. Jedno ne isključuje drugo, u svakom slučaju ili što bi gif rekao:

 

why-dont.gif

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pantelia said:

 

Mozda sam pogresno razumentm, ne mislim da ce iko da cuva snagu niti da to treba da se radi. Mi smo ove godine toliko osakaceni, najpre kovidom pa raznim povredama. Ne mogu da prezalim sto smo u punom sastavu bili na mozda 30% utakmica u sezoni. Moje je misljenje da bismo eventualnim ulaskom u Top 8 koji bismo svakako igrali punom snagom, bili u podredjenom polozaju u odnosu na glavnog protivnika koji igra jednu utakmicu nedeljno. A ako bude jos jedna, to je sa Lietkabilisom i ostalim Sljonskovima od kojih umeju i da izgube (i kao takvi zavrsavaju prvi ili drugi u svojoj grupi). Bojim se da ne bi bilo snage da se oba takmicenja iznesu kako treba.

 

 

ne, nismo. Mi smo klub koji ima takve navijace da mu na ABA utakmicu koja nije protiv Partizana dodje 300 ljudi, i koji ce da kenjaju manje ili vise po apsolutno svakom igracu tokom sezone, neki odavde posebno. Kako bi se tek prdelo da izgubimo ABA od Partizana ne smem ni da zamislim.

 

 

to mozda kad ti osnujes svoj forum, do tada mislim da te metode "kako je moguce da se neko ne slaze sa mnom najpametnijim, treba ga eliminisati odavde" ne prolaze.

 

A, da, evo i uzvicnik! I jos dva!!

nije ti prošla fora ali ne moraš  zbog togada budeš nervozan, idemo dalje u nove pobede i nove poraze sve je to košarka

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

nije ti prošla fora ali ne moraš  zbog togada budeš nervozan, idemo dalje u nove pobede i nove poraze sve je to košarka

 

Mani me tih Vucicevskih fora sa nervozom. Nisam ti se obratio, ti imas ideje o banu za recenice koje nikog ne vredjaju niti krse pravila foruma, ali se tebi ne svidjaju. Ako ti se ne svidja imas ignore listu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Del Piero said:

Jedno ne iskljucuje drugo. Slazem se da je titula u ABA od izuzetne vaznosti, ali top8 je sam krem evropske kosarke i nesto cemu se tezi pred pocetak svake sezone. Bilo bi glupo zrtvovati to zarad cuvanja snage za ABA ligu, inace bismo stvarno upali u onaj zacarani krug.

Koje važnosti, šta donosi titula ABA lige? sem pehara i prstenja ...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pantelia said:

 

Mani me tih Vucicevskih fora sa nervozom. Nisam ti se obratio, ti imas ideje o banu za recenice koje nikog ne vredjaju niti krse pravila foruma, ali se tebi ne svidjaju. Ako ti se ne svidja imas ignore listu.

prvo pročitaj šta pišeš pa onda možeš da kažeš da li se nekom obraćaš, probaj neki drugi put da plasiraš priču da nam ne treba top8, možda i prođe ko zna ...  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

prvo pročitaj šta pišeš pa onda možeš da kažeš da li se nekom obraćaš, probaj neki drugi put da plasiraš priču da nam ne treba top8, možda i prođe ko zna ...  

 

Najjace da cu tebe da pitam, Aleksandre Vucicu, za misljenje sta smem da pisem, a sta ne, jer bi ti banovao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fradler said:

Ma ja samo primecujem da nas potencijalno i samo jedna pobeda moze odvesti u top 8, a vidim da ljudi masovno pominju 3 pobede kao neki minimum.

 

Inace se sve slazem, to 8. mesto i rekreativni mecevi s Barsom nam sustinski nista ne donose, samo nam komplikuju zivot i raspored. Zato treba uci maksimalno u sve cetiri utakmice, ni u jednoj nismo neki drasticni autsajder, ali iskren da budem najmanji sam optimista protiv Albe. Odlazimo tamo prilicno oslabljeni, sumnjive forme i raspolozenja na noge timu koji ima za sta da igra, nikako nam ne lezi i u prvom mecu nas je oducio od kosarke.

 

Baskonija i Fener imaju realne sanse da zavrse sa 13 pobjeda. Mi cak i ako dobijemo dvije (od kojih je ta protiv Bajerna), mozemo da izvisimo za mjesto ako budemo u trouglu sa Fener&Baskonia. Na kraju se sve svodi na dobru formu ekipe, da ostvare neke vazne pobjede, i na tim utakmicama podignu moral i pobjednicki duh ekipe - mi uz to da uzivamo u dobroj kosarci, pa ako top 8 dodje, dobro dosao.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kankkunen said:

Koje važnosti, šta donosi titula ABA lige? sem pehara i prstenja ...

Pa prvo, kosarka se nadam i dalje igra zbog nekih pobeda i trofeja, pa mi je recenica sta donosi titula sem pehara malo cudna. Sta donosi Realu ili Barsi titula u EL sem pehara?

 

Drugo, ABA liga i dalje ima to mesto u EL. Ne znam da li je to zvanicno ili nezvanicno, na papiru ili samo Djordijeva rec, ali ne vidim sta se to promenilo u odnosu na proslu sezonu kada smo obezbedili EL osvajanjem ABA lige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Pa prvo, kosarka se nadam i dalje igra zbog nekih pobeda i trofeja, pa mi je recenica sta donosi titula sem pehara malo cudna. Sta donosi Realu ili Barsi titula u EL sem pehara?

 

Drugo, ABA liga i dalje ima to mesto u EL. Ne znam da li je to zvanicno ili nezvanicno, na papiru ili samo Djordijeva rec, ali ne vidim sta se to promenilo u odnosu na proslu sezonu kada smo obezbedili EL osvajanjem ABA lige.

Samo WC, ništa drugo ne važi za EL ... što se nas tiče.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...