Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 hours ago, goldberg said:

 

Pa TOP 8 je za vise od mesec dana - ako ce da odsustvuje vise, onda je najbolje da zavrsi sezonu, ako nije toliko ozbiljno, onda ne vidim razlog zasto ne bi bio fit za te meceve.

 

ako bude metar dana, za euroleague je gotov ali za aba plejof nije ili gresim? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ako bude metar dana, za euroleague je gotov ali za aba plejof nije ili gresim? 

 

Regarding this, the ABA League j.t.d. Assembly has decided that the Regular Season of the AdmiralBet ABA League shall finish at latest by 24 April 2022.

 

In accordance with that, the dates of the preliminary round of the Playoffs (3-6, 4-5) are 30 April, 7 May and eventually 14 May 2022.

The dates of the Semi-finals are 18 May, 22 May and eventually 26 May, while the Finals will take place on 30 May, 1 June, 5 June and eventually 7 June and 11 June.

 

ABA League j.t.d. will precisely follow the situation and take advantage of every possible chance to finish the Regular Season earlier and will, if this turns out to be possible, adapt the dates of the Playoffs.

 

Nadaju se da ce se stvoriti uslovi da se ovi datumi pomere malo unazad tj da se regularna sezona zavrsi pre nego sto je navedeno i u skladu sa time i prva runda plej-ofa (3-6, 4-5) pocne ranije nego sto je trenutno odluceno.

 

Znaci po ovim datumima i ako Zvezda ostane na jednom od prva 2 mesta na kraju regularnog dela ABA plej-of za Zvezdu pocinje 18. Maja kada su prve utakmice polufinala plej-ofa (to je za 2 meseca).

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2022 at 4:52 PM, uini said:

 

que sera, sera. te stvari zaista ne možeš predvideti unapred.

 

a to da imamo spremnu zamenu svaki put kada se neki igrač koji je bitan povredi, je nešto što može sebi da priušti real, cska, barca, armani, efes itd. mi nismo u tom registru.

Zaboravio si komšije! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

 

ako bude metar dana, za euroleague je gotov ali za aba plejof nije ili gresim? 

 

Pa i TOP 8 EL pocinje za vise od mesec dana.

 

Stvarno ne vidim kakva bi to povreda mogla da bude da mora da odsustvuje bas 45-60 dana. Ako je laksa to je maksimum mesec dana, ako je teza to je kraj sezone.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo spekulacija oko povreda kada bi klub izasao saopstenjem makar sa jednom recenicom o stanju povrede, rezultatima snimanja ili bar koji je deo tela povredjen.

Posto nema ikakvih informacija ostaju samo nagadjanja. Eno gore prozivki sta ocekujemo od Cirbesa kad je operisao koleno, a to niko ziv nije ni znao.

Ovako sve sto dobijamo je kad Dejo odgovori nesto nemusto tipa- igrace kad procjenimo da je spreman da nam pomogne, kad ga Rajko pita.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na konferenciji za medije nakon pobede u Kaunasu je Ataman komentarisao (ne)odlučnost Evrolige oko rezultata ruskih klubova i prebacivanja odgovornosti učesnike tekuće sezone, ono što je meni interesantno je izjava Atamana da Monako i Zvezda nisu ni glasali?!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bekrinjo said:

Na konferenciji za medije nakon pobede u Kaunasu je Ataman komentarisao (ne)odlučnost Evrolige oko rezultata ruskih klubova i prebacivanja odgovornosti učesnike tekuće sezone, ono što je meni interesantno je izjava Atamana da Monako i Zvezda nisu ni glasali?!

 

Koliko znam, pravo glasanja imaju samo ovi koji imaju a-licence, ili nešto tako... Uglavnom, ne glasaju svi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bekrinjo said:

Na konferenciji za medije nakon pobede u Kaunasu je Ataman komentarisao (ne)odlučnost Evrolige oko rezultata ruskih klubova i prebacivanja odgovornosti učesnike tekuće sezone, ono što je meni interesantno je izjava Atamana da Monako i Zvezda nisu ni glasali?!

Glasali su povlasceni, medju kojima i CSKA. Verovatno jedna od najbesmislenijih stvari koje sam ikada cuo. Izbacili smo vas iz lige, al kao ajde svratite da glasate.

 

Ataman je skroz u pravu sto se tice prebacivanja odgovornosti. Bednici iz EL nisu sposobni da donesu nijednu vaznu odluku na svoju ruku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Del Piero said:

Glasali su povlasceni, medju kojima i CSKA. Verovatno jedna od najbesmislenijih stvari koje sam ikada cuo. Izbacili smo vas iz lige, al kao ajde svratite da glasate.

 

Ataman je skroz u pravu sto se tice prebacivanja odgovornosti. Bednici iz EL nisu sposobni da donesu nijednu vaznu odluku na svoju ruku.

Oni odlučuju o svemu što se tiče EL, nema ko drugi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

Na konferenciji za medije nakon pobede u Kaunasu je Ataman komentarisao (ne)odlučnost Evrolige oko rezultata ruskih klubova i prebacivanja odgovornosti učesnike tekuće sezone, ono što je meni interesantno je izjava Atamana da Monako i Zvezda nisu ni glasali?!

 

58 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Koliko znam, pravo glasanja imaju samo ovi koji imaju a-licence, ili nešto tako... Uglavnom, ne glasaju svi.

 

48 minutes ago, Del Piero said:

Glasali su povlasceni, medju kojima i CSKA. Verovatno jedna od najbesmislenijih stvari koje sam ikada cuo. Izbacili smo vas iz lige, al kao ajde svratite da glasate.

 

Ataman je skroz u pravu sto se tice prebacivanja odgovornosti. Bednici iz EL nisu sposobni da donesu nijednu vaznu odluku na svoju ruku.

 

22 minutes ago, Kankkunen said:

Oni odlučuju o svemu što se tiče EL, nema ko drugi.

 

Pisao sam vec o ovome - glasali samo glubovi sa licencom i to tako da su na pitanje da li da se brisu rezultati ili gleda procenat pobeda glasali i CSKA (koji nece biti u daljem takmicenju) i timovi kojima to nista ne znaci jer nece proci dalje (tipa PAO i Zalgiris). Konacni rezultat glasanaj je bio 7:6 u korist opcije da se brisu resultati. Mislim da su CSKA i PAO (ili Zalgiris) glasali za brisanje, dakle direktno su odlucili sistem a ne tice ih se zapravo. 

 

Bas je bezveze da se pitaju ovako delimicno timovi - trebalo je pitati sve. Eventualno ne ruske timove. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...