Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Izgleda da nam sve staju u utakmicu sa Albom ,naravnomora da nam se poklopi nesto ,lepo bi bilo da veceras Efes dobije Monako recimo !

Rasporednam nije los i sto se tice El isto se tice Aba,samo zdravlja i mozemo se nadati realno receno ČUDU!

Mislio samda je Djenka igrao odlicnu odbranu ali ovaj Holins je looooooood!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BojanaCZV said:

 

 

Okej, doslo je vreme da pitam, posto masim dve kljucne stvari 😁

 

Koja je fora sa ovim gifom, i daaaa, zasto se Wolters zove Vanilica 😁

 

Hvalaaa

 

 

 

da pokušam ja.

ne znam da li je to bila sezona kada smo obrnuli igru u euroleague dolaskom quincey millera ili je ipak neka od kasnijih.

tek, to je jedan od gifova kojim se tradicionalno proslavljala el pobeda ovde.

 

što se samog značenja tiče

Spoiler

 

All your base are belong to us is a popular Internet meme based on a badly translated phrase from the opening cutscene of the video game Zero Wing.[1] The phrase first appeared on the European release of the 1991 Sega Mega Drive port of the 1989 Japanese arcade game.[2]

By the early 2000s, a GIF animation depicting the opening text was widespread on the Something Awful message forums and other internet forums.[3] The phrase found popular reference outside internet forums through the 2000s and 2010s, including use by Newgrounds in 2001.[4][5][6]

 

 

što se woltersa aka vanilice tiče, neko ga je, opet ovde, prozvao tako kada je prvi put bio u zvezdi, zato što je tako beo i proziran i nežan  ( :

drugi nick mu je bio floaters, zbog floatera jel'te.

 

retko dobro potrefljeni nickovi, imo.

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

da pokušam ja.

ne znam da li je to bila sezona kada smo obrnuli igru u euroleague dolaskom quincey millera ili je ipak neka od kasnijih.

tek, to je jedan od gifova kojim se tradicionalno proslavljala el pobeda ovde.

 

što se samog značenja tiče

  Hide contents

 

All your base are belong to us is a popular Internet meme based on a badly translated phrase from the opening cutscene of the video game Zero Wing.[1] The phrase first appeared on the European release of the 1991 Sega Mega Drive port of the 1989 Japanese arcade game.[2]

By the early 2000s, a GIF animation depicting the opening text was widespread on the Something Awful message forums and other internet forums.[3] The phrase found popular reference outside internet forums through the 2000s and 2010s, including use by Newgrounds in 2001.[4][5][6]

 

 

što se woltersa aka vanilice tiče, neko ga je, opet ovde, prozvao tako kada je prvi put bio u zvezdi, zato što je tako beo i proziran i nežan  ( :

drugi nick mu je bio floaters, zbog floatera jel'te.

 

retko dobro potrefljeni nickovi, imo.

Koliko se ja secam bila je prica u prvom mandatu da su svi trazili mitsku crnu zver na pleju a mi doveli malu vanilicu bez odraza, posle je bio i onaj legendarni meme sa njim kao scar fejsom a u belom uvaljane vanilice 😂

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

Koliko se ja secam bila je prica u prvom mandatu da su svi trazili mitsku crnu zver na pleju a mi doveli malu vanilicu bez odraza, posle je bio i onaj legendarni meme sa njim kao scar fejsom a u belom uvaljane vanilice 😂

 

e pa eto, verovatno je tako. pamćenje je krhko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ridji said:

Tačno, mada za Makabi nisam siguran da su igrali zonsku odbranu planski jer su mnogo dobro spremali meč sa nama ili su to bili pokušaji da se sakrije Vilbekin koga je Holins razvalio i napunio. Mogli smo još češće tu da napadamo i/ili da igramo izolacije. Mada Radonjić jednostavno nije taj tip trenera, on voli da na neki način uključi sve igrače, pa ponekad i procenu da se propusti koja prilika.

 

Ali svakako je očigledno da se ne snalazimo najbolje na zonu

Igraju u poslednje vreme zonu, od smene Sferopulosa. Uzevši u obzir veliki broj igrača sa visokim bbiq i taj napad na zonu će doći na svoje.

Link to comment
Share on other sites

Kako gazimo, cak i Mitrovic izgleda opasno kad se bori sa svim tim zverima. Pravi tim, ne znas odakle ti preti veca opasnost i na koji nacin. Svako ima svoju ulogu koja je jako bitna i odradjuju je vrhunski. Dejo ih je zacementirao u opanke.

 

Stvarno,evo pljunite me, ali ne znam boljeg EL trenera ove sezone..mozda Real cuva mudro Lasa do kraja sezone,a onda..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Stvarno,evo pljunite me, ali ne znam boljeg EL trenera ove sezone..

 

ćelafuto ima valjda 9:5 u euroleague od dolaska u monako, samo kažem  ( :

 

dobro vozi radonja, ako se gleda reputacija igrača vs rezultat, uvek će biti u konkurenciji za jedne od boljih, ukoliko je na cca 50%

od timova koje sam češće gledao, najpodmazanija mašina mi je armani. naravno, igrači su puno bolji, jel'te

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ćelafuto ima valjda 9:5 u euroleague od dolaska u monako, samo kažem  ( :

 

dobro vozi radonja, ako se gleda reputacija igrača vs rezultat, uvek će biti u konkurenciji za jedne od boljih, ukoliko je na cca 50%

od timova koje sam češće gledao, najpodmazanija mašina mi je armani. naravno, igrači su puno bolji, jel'te

Celafuto, daj bre,on je tamo skretnicar. Daj svim tim trenerima Zvezdu pa bi video rezultate. Realno na papiru imamo mozda i najgori tim.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Za neki mesec bice 

Zvezda prezivela evrotitulu

Ili: "Zvezda jedva i uz mnogo muke napokon uspela da osvoji jedan evropski trofej".

 

Dalje u tekstu ce se frejmovati kako je to ipak bila nikad slabija EL, bilo na domacem terenu (a ne u dalekoj Turskoj) uz ionako nezasluzeni plasman u Top8 zbog rata u Ukrajini i sankcija ruskim klubovima.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Losmi17 said:

Sad u avionu gledam poznat mi lik.

Izguglam emilio perez, kad ono pored mene sudija s meca sinoc.

Dobio sve pohvale, pozdravio sam naravno i duplog pereza 😂

Let LX 1413?

12 minutes ago, djurava said:

Ako sam dobro pregladao ,i ako bas ne bude  mnogo neocekivanih rezultata,  u narednih 5 utakmica nam treba 3 pobede  ( mozda i 2 ako pobedimo Bayern) za TOP 16

Valjda Top8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Herojska pobeda sinoc, herojska! Toliko energije, potrosnje u ovom sumautom ritmu meceva, ekipa se bukvalno dize iz pepela tokom samih tekmi i to imamo cast da gledamo ove sezone.

Sta god bude sa Top8, a zalogaj je sigurno krupan, moram reci da volim ovaj tim!

Jeza me sinoc prosla kad je Ostin sdobio ovacije posle povrede, kada je zeleo da ostane na parketu... To je Crvena zvezda!

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ridji said:

Tačno, mada za Makabi nisam siguran da su igrali zonsku odbranu planski jer su mnogo dobro spremali meč sa nama ili su to bili pokušaji da se sakrije Vilbekin koga je Holins razvalio i napunio. Mogli smo još češće tu da napadamo i/ili da igramo izolacije. Mada Radonjić jednostavno nije taj tip trenera, on voli da na neki način uključi sve igrače, pa ponekad i procenu da se propusti koja prilika.

 

Ali svakako je očigledno da se ne snalazimo najbolje na zonu

 

Ako je nisu spremali, onda toliko gore. Neki naredni protivnik bi mogao dobro da je pripremi, pa če biti ozbiljnih problema.

 

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Igraju u poslednje vreme zonu, od smene Sferopulosa. Uzevši u obzir veliki broj igrača sa visokim bbiq i taj napad na zonu će doći na svoje.

 

Što pre, jer nemamo vremena. Ali da, slažem se da u teoriji imamo roster koji bi conu trebao da razbije bez večih problema. Kalina, Deda, Luka i White. Svi oni imaju taj iq i raznovrsnost, da kad prime loptu na visini slobodnih bacanja, pročitaju šta im odbrani nudi i da to i uzmu. dal je to mid range šut, pas u korner za tri, ili prodor do samog koša. Problem je, što je toga bilo dosta malo za sada. Mislim da smo imali onu jednu akciju koja je prošla par puta, gde se sa 45 stepeni baca pas na drugu stranu u korner, gde na toj off strani ide screen u ledja a šuter ostaje sam za 3. Dobra akcija, ali treba nam više.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Holinsa i njegove situacije, najvise vjerujem @Šarac jer prateci za ovo kratko vrijeme forum njegovi izvori i informacije ispadose najrelevantniji. Od toga kad su nas svi povezivali sa raznim centrima i pojacanjima pogodio je da ce biti cirbes do juna, pa sve do ove mini serije utakmica u Evroligi i "tankovanja" derbija. 

 

Ne nama je da podrzimo igrace u narednom periodu jer ce im trebati mnogo podrske, ali i srece i borbe da bi se domogli top 8. 

 

P.S. Kad bi nekim slucajem dobili Milano u top 8 imali bi najvece sanse + bi gorio Milano kao 2017.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...