Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Jebote cuvas rezultat poslednjih minut i po, igras poslednji napad sa Kalinicem, Markovicem, Kuzmicem i Lazicem, a trebaju ti bacanja, dok Ivanovic sedi na klupi, ziherasko ponasanje Radonje, ovakva utakmica i izgubis ko slepac, ma dodje mi gace sebi da pojedem🥺

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tesko je reci sta je presudilo u moru ovih gluposti na kraju, ali ja cu reci da je to na rezultatu 81:74 kada smo propustili par napada, a oni u dva napada zaredom nisu bili ni blizu suta na kos i onda smo im poklonili dva puta po dva bacanja. Pefi je igrao sjajnu odbranu na Vasi u 4/4 i onda sve usrao sa dva glupa faula. U principu dobili bismo ovo i sa nepostojecim napadom u poslednja 3 minuta, samo da je bilo bez gluposti i poklanjanja. Sve sto sam hteo na poluvremenu je da ako izgubimo ovaj mec to bude zato sto je Efes pobedio, a ne zato sto smo mi izgubili, ali ovo je definitivno prodata utakmica i jebeno tezak poraz.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjic je izgubio jer je drzao Dzonija na klupi, a minus igrace poput markovica u igri.

 

Ja i dalje ne mogu da verujem, bukvalno se tresem i dalje. Necu preboleti ovo danima.

Nadrealno sta smo radili u napadu.

Ide malo na dusu i Kalinicu, ali pre svega Radonjicev poraz.

 

Nepotrebno ulozena energija, usrali smo dobijen mec koji je mogao biti neka vrsta prekretnice.

Gorak ukus.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jako tezak poraz, prakticno 1/1 dobijen mec i propustena sansa za ozbiljan skalp.

Ipak i ovakav mec i poraz pokazatelj su da mozemo da se pobijemo protiv zajebanih protivnika, pored avih nasih problema.

Zao mi je Kaline jako, nosio nas je citav mec i onda ta dva bacanja...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...