Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Zato nam i treba treci centar, i nece uopste uzimati preterane minute Luki i Kuzmicu, vec ce omoguciti da u ovakvom rasporedu jedan od trojice odmara, a da se ne gubi kvalitet na centru.

 

Svaki tim sa ovakvim rasporedom treba da ima 5 igraca na rotaciji 4-5.

 

Mi imamo Kuzmica, Luku, Cirbesa i Erona. Ok, moze i Kalinic i Deda na 4, ali oni to ipak nisu.

 

Razumem ako se nema novca, to uvek razumem, ali diskutovati o tome da je Cirbes ok zaista nema smisla. Evo dok pisem ovo vidim upis kolege @Crni sa poentom kako je sve to izgledalo protiv jebene Krke, cim nije bilo Kuzmica. Horor.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ridji said:

Simonović je stvarno fizički freak, posle onakvog izvrtanja zgloba on se za nedelju dana vratio najnormalnije na teren

 

Moji su sinovi često kuburili sa tim izvrtanjima zglobova dok su igrali u MK (ne biste vjerovali koliko su raspale školske hale po Beogradu), ali ih je neki lik kostolomac iz Jakova opravljao redovno tako da su za 2-3 dana opet bili u treningu.  A siguran sam da klub ima pristup i boljim tretmanima, nisu te povrede toliko strašne koliko izgledaju na prvi pogled.

 

Ne znam za vas, ja obradovan potpisom Lesora za komšije.  Čak i Cirbi ako ostane, i on će ga školovati - evo držite me za riječ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Lesor je mogao da dodje kod nas i da sledece ili one tamo sezone masno naplati sebe a da nama poveca sanse za Top8. Ovako je otisao kod komsija i samo ce doziveti da ga skoluje  Cirbes.. stetaaa

 

za dve, najdalje tri godine?

kako tačno da masno naplati (sebe) kada bi pored kuzmića i luke imao 10-15minuta?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Secam se nekad kada je Partizan uzimao bivse Zvezdine igrace koliko mi je bilo krivo, pa sam bio ogorcen i sjeban...

Jbga, kad prezivis da ti uzmu Tomasevica i Vujanica - ni pakao ti nece tesko pasti. A bilo je bas dosta otimacina tih godina na svim nivoima.

Secam se otvaram novine i na celoj strani vest kako Luka Bogdanovic prelazi u Partizan. Bio sam u neverici...

Secam se kad smo mi kupili njihove otpatke, kad smo dovodili ono sto im je bio visak: Bakic, Lesic, Strahinja Milosevic...

Kada je doslo vreme da mi imamo mogucnosti da biramo, oni su poceli da uzimaju nase skartove, pa mi nikad nije padalo tesko sto su uzimali: Jankovica, Cvetkovica, Aranitovica, Milutinovica, Dangubica itd.

E sad, nisam nikad bio za dovodjenje bivsih igraca Partizana, ako nisu stranci, tako da mi ni ovo njihovo angazovanje bivsih Zvezdinih stranaca ne pada uopste tesko, iako to nisu otpaci, vec jedan Panter, koji moze da bira Evroligasa, ili  MVP Evrokupa Lesor.

Ovako je zanimljivije.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:malo prelaznog roka:

 

Nama je kao nacrtan za trećeg centra Nathan Reuvers iz Cibone. 

Deluje mi kao solidan materijal za Radonjića. 

211, dobar šut za 3, vrhunski osećaj za blokadu, belac : ). Ne verujem da će dostići preveliku cenu. Kad bi igrali dogodine EL, bio bi mi jedan od favorita za tu ulogu. Naravno, ako se i sam pronalazi u njoj. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

za dve, najdalje tri godine?

kako tačno da masno naplati (sebe) kada bi pored kuzmića i luke imao 10-15minuta?

Pa igrao bi vise, Luka bi se spustio na 4 posto smo videli da mu dobro ide i kas igra 4.  Davidovac malo vise na 3 i eto reseno. Uostalom,   lako se je naci mesta dobrom igracku. Kako kome odgovara mec ap taj bi vise igrao

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa igrao bi vise, Luka bi se spustio na 4 posto smo videli da mu dobro ide i kas igra 4.  Davidovac malo vise na 3 i eto reseno. Uostalom,   lako se je naci mesta dobrom igracku. Kako kome odgovara mec ap taj bi vise igrao

 

videli smo da luki ide dobro na 4 na jednoj tekmi? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cirbesa mora zameniti centar koji moze da igra na el nivou, ocigledno je da Maik vise nema ono sto timu treba za igre na dva fronta.

Naravno, sve sto Radonja radi od starta sezone po tom pitanju sa Lukom i sta ovaj pruza je odlicno, ali ne treba se zavaravati da je Maik resenje za najvazniji deo sezone.

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=20&nav_id=2076349

 

Lesort je trazio kada je bio u pregovorima sa nama 420.000 eur do kraja sezone, sto je oko 50.000 eur mesecno. 

Imao je 270.000 eur u Monaku prosle sezone netto  .

Jedna mesecna plata je otisla zbog nasih navijaca koji su malo gadjali sudije i malo vredjali igrace Barse i Bayerna,

 

 

Za ovu cifru ce igrati Zirbes do kraja sezone, plus stedimo za stan i kola posto i jedno i drugo ima na svoje ime ovde u Beogradu.

 

Tako da nije da nisam kacio ovde odavno da ce Kuzmic i Luka biti petice, jos sam bio i ismevan. A prodje pola sezone a i tako ce se i zavrsiti po svemu sudeci,sem ako se nesto drasticno ne desi na skupstini 27.12 i ne prodje kandidat naseg uvazenog forumasa odavde i iz donese iz USA silne milione $$.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Šarac said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=20&nav_id=2076349

 

Lesort je trazio kada je bio u pregovorima sa nama 420.000 eur do kraja sezone, sto je oko 50.000 eur mesecno. 

Imao je 270.000 eur u Monaku prosle sezone netto  .

Jedna mesecna plata je otisla zbog nasih navijaca koji su malo gadjali sudije i malo vredjali igrace Barse i Bayerna,

 

 

Za ovu cifru ce igrati Zirbes do kraja sezone, plus stedimo za stan i kola posto i jedno i drugo ima na svoje ime ovde u Beogradu.

 

Tako da nije da nisam kacio ovde odavno da ce Kuzmic i Luka biti petice, jos sam bio i ismevan. A prodje pola sezone a i tako ce se i zavrsiti po svemu sudeci,sem ako se nesto drasticno ne desi na skupstini 27.12 i ne prodje kandidat naseg uvazenog forumasa odavde i iz donese iz USA silne milione $$.

Da, trebaju novci za prekaljene el igrace i reprezentativce, eh taj aparhejd na covica..🤣

 

Ziv se pitam ko ce biti svedok saradnik protiv covica kad dodje vreme..rekao bih isti oni koji su ga pljuckali za radmanovica, cenu karata pa mu pevali pesmice..eh ta ljubav bez interesa ❤👻

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, goldberg said:

 

Zirbes je taj igrac na 5 koji uglavnom krpi i koji ce biti tu dok White ne bude u potpunosti spreman za dominaciju.

 

I bez Dobrica i Davidovca imamo u sastavu 3 pleja, 3 centra, Kalinica, Lazarevica, Hollinsa, a tu su i Simonovic i White. Moze da se pregura u kracem vremenskom intervalu, a uskoro ce se vratiti i Dobric.

 

 

 

Cirbes krpi na 5, ne moze na cetiri. Zato smo pola sezone igrali prinudno sa DeDom koji je bio van forme na 4, sto je sigurno jedan od mnostva razloga sto nismo zabelezili neku pobedu vise. Ako to ponovimo i u drugom delu sezone jer Vajt jos uvek nije fit, to nas moze kostati konacnog plasmana. Sada ce se verovatno Luka vise spustati na 4 ali videli smo da od njega imamo najveci benefit na drugoj poziciji. 

 

Da smo od pocetka dodatno imali jednog solidnog igraca na 4/5 mogli smo da budemo mnogo fleksibilniji kad su u pitanju povrede + korona, a ne da konstantno kukamo kako je tesko i kako nemamo srece. Na 4i5 sa vecom minutazom sada doprinose samo Kalina, Kuz i Luka... dovoljno je jedan od njih da udje u kanal ili ne daj boze da bude pozitivan i mi cemo igrati bez konkurentne zamene, sto nam se vec desavalo od pocetka sezone. Zasto prihvatamo taj rizik? 

Link to comment
Share on other sites

lesor-matijas-830x0.jpg

 

Tehnički, ništa nije slagao. 🤷🏻‍♂️

 

 

 

9 minutes ago, Losmi17 said:

Na stranu nasa kultura navijacka...

Ali posalju ti specijalce u oba meca, narocito u drugom, gde manje-vise u 80 min imamo neprijateljsko sudjenje.

I onda naplate 50k zbog svega toga.

 

Dobro, laka smo meta realno.

 

Bukvalno sam o tome razmišljao dok se dešavalo sranje sad protiv Bajerna. Začarani krug. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Na stranu nasa kultura navijacka...

Ali posalju ti specijalce u oba meca, narocito u drugom, gde manje-vise u 80 min imamo neprijateljsko sudjenje.

I onda naplate 50k zbog svega toga.

 

Dobro, laka smo meta realno.

Ako i dalje budemo pravili probleme, možemo se oprostiti od EL pozivnice (WC) za narednu sezonu ... pa sad :smiley33:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...