Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Pa i Radonja retko sastavi dve rečenice na TO, sinoć u jednom trenutku samo je jednu sastavio. Na priča puno, nego kratko, jasno i jebitačno. Bošković je to od njega naučio. I one brze izmene u finišu su mu bile odlične. Bravo za Gorančeta!

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ragazzo said:

Ja ne znam kako tako lako upisujete pobede, barsu i kojoj ne igraju 3 igraca sanse da pobedimo su minimalne, efes kuci da dobijemo? Pa malo teze, takodje i zenit ne moze da se upisuje pobeda, mi ko da pricamo o ekipama iz kls tj ni za jednu ekipu iz evrolige ne mozes da upisujes kao trijumf

 

Slažem se. Mislim da je ove godine u EL najteže pronači te "izgledne" pobede, jer jednostavno ima 15 ekipa koje nemožeš otpisati u nijednom momentu. Ja sam recimo uvek optimista, ali mi kod 4-8 i rasporeda @Zenit, Oly, Barca nikako nije bilo svejedno. Veliki posao samo odradili sa ove dve pobede, ali nikako se ne treba opuštati i praviti kalkulacije. Jer kad smo to radili, svaki put smo najebali ove sezone. Tako da recept za ovu ekipu je jasan. Pun gas od samog starta, čvrsto, pa da vidimo šta to može da nam donese. Ja bi sa 1-1 ove sedmice bio zadvoljan. Bayern ne treba nikako otpisivati. Jak roster sa puno igrača koji umeju da zatrpaju, a i da se pobiju ako zatreba. Trinchieri takođe nije neznalica. Tako da samo fokus, energija i čvrstina...

 

Btw, nevezano za ovu temu. Jel ono sinoč bio prvi small ball u radonjinoj karieri? 😄

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devil In My Pants said:

Nije bitno sta mi mislimo vec sta je realno i kako svi gledaju. 

 

Ne postoji taj autoritet koji ce da proglasi sta je realnost a sta nije. Zato realnost i ne postoji, vec jedino sto postoji jeste subjektivan pogled na ono sto svako od nas smatra realnim. Jos je suludije kada kazes 'svi', koji su ti to 'svi', jesi li ih anketirao, i potpuno je bzvz da formiras sliku iskljucivo na bazi toga sta neki drugi misle koliko god da je ta grupa velika ili mala, a ne na bazi sipstvenog razmisljanja i zakljucivanja.

 

Na bazi tvog posta moze se zakljuciti da je realnost ono sto ti smatras sta neka vecina podrazumeva da je realno. Tanko Losmi.

 

Aj sad ispocetka ako nisi razumeo. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Ima li kakav info za Kuzmića i Dobrića? Specifičan smo slučaj ove sezone, samo čekaš da vidiš ko nam ne igra i tako pred svaku utakmicu. 

 

Bez Kuzmića nemamo šansu protiv Barse i vrlo male protiv Bajerna. 

Skoro identičan post sam napisao i evo odgovora koji raduje :classic_smile:

5 hours ago, PERICA!!! said:

 

 

Sve je ok sa njim, licno mi je potvrdio to. Samo je odmoren za ovaj meč.

 

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Ne postoji taj autoritet koji ce da proglasi sta je realnost a sta nije. Zato realnost i ne postoji, vec jedino sto postoji jeste subjektivan pogled na ono sto svako od nas smatra realnim. Jos je suludije kada kazes 'svi', koji su ti to 'svi', jesi li ih anketirao, i potpuno je bzvz da formiras sliku iskljucivo na bazi toga sta neki drugi misle koliko god da je ta grupa velika ili mala, a ne na bazi sipstvenog razmisljanja i zakljucivanja.

 

Na bazi tvog posta moze se zakljuciti da je realnost ono sto ti smatras sta neka vecina podrazumeva da je realno. Tanko Losmi.

 

Aj sad ispocetka ako nisi razumeo. 🙂

Bukvalno sve sto si napisao, promasio si. Ne mogu da ti objasnjavam jer je to uzalodno. T i imas neku svoju pricu iz tipa 67' i nisi ga promenio do dan danas. Uvek postoji power ranking i nikad nije subjektivno. Ne pisem ga ja vec neki koji su placeni za to.Subjektivno misljenje je tvoje i moje, kome moze da se svidi ili ne i da nadje neki svoj sud.

 

🤡

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

 

Nije to trener odlucio vec ga igraci nisu poslusali. 2x barem na tajmautima sam ga cuo kako im to objasnjava, dere se na njih i psuje (na srpskom) 😄  

 

Ja to nisam cuo, hvala ti sto si preneo.

 

U svakom slucaju mislim da je uvek trenerova krivica ako nema kontrolu nad svojim napadom i odbranom. Ono je bilo bas amaterski, da se to nama desilo u EL mislim da bi ovde svi kolektivno izvrsili sepuku od muke.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bukvalno sve sto si napisao, promasio si. Ne mogu da ti objasnjavam jer je to uzalodno. T i imas neku svoju pricu iz tipa 67' i nisi ga promenio do dan danas. Uvek postoji power ranking i nikad nije subjektivno. Ne pisem ga ja vec neki koji su placeni za to.Subjektivno misljenje je tvoje i moje, kome moze da se svidi ili ne i da nadje neki svoj sud.

 

🤡

 

Pa ajd profi bukmejkeru daj taj bezgresni i moderni power ranking za prvaka EL, pa da svi uplatimo pare i obogatimo se. 

Link to comment
Share on other sites

Mogla bi Barsa malo da dođe umorna u Beograd obzirom da su u 2-3 dana igrali derbi sa Realom, pa onda gostovali faktički u Africi ekipi Tenerife. Još im fale par igrača... Uz ludilo na tribinama i čvrstinu na terenu mogli bi da im skinemo skalp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...