Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Betolingar Misdongard said:

Ja sam danas u raspoloženju kao oni likovi iz Kengura što zatežu na Istvič protiv Mančester Junajteda. 

 

ako mi veruješ, nikada nisam gledao taj film. propustio sam u bioskopu pa sam se uplašio da mi neko ne pošalje link.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

ako mi veruješ, nikada nisam gledao taj film. propustio sam u bioskopu pa sam se uplašio da mi neko ne pošalje link.

Za mene najveći domaći film u poslednjih 20 godina. Dobro komunicira sa publikom i pitak je, ima dobre replike i zabavne likove. Andrić očigledno odlično poznaje mentalitet bespoličarskog života u kvartovima. To su neki ljudi koji bleje po cijeli dan po kladionicama ili duvaju na krovovima zgrada. Najveći kvalitet je u dobroj karakterizaciji likova. Konkretno su ti kladioničari sjajno osmišljeni, prepoznajem to i iz nekog ličnog iskustva. 

 

Možeš ga lako pogledati preko TV-a. Imaju 2-3 kanala koja su specijalizovana posebno za domaći film, tamo često puste i Kengura. Ako ne na TV-u, onda je lako naći neki link. Čak i na YouTube ima dosta domaćih filmova da se pogleda.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Liska Manjina said:

Dejo brat 😄

 

Jasan i neprekidan tok misli, bez zamuckivanja 😄

 

Zamišljam kako bi izgledao ragovor njega i Ane Brnabić 😄 uuum, mislim, znate, aaaaa, speciifčna situacija

Skoro sam odgledao emisiju onog Nese Petrovica Mojih top 11, sa Goranom Djorovicem, Dejo je pobednik onog takmicenja na pravnom u oratorstvu za Gorana verujte mi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

I dalje su jaki kao crna zemlja, to sto im fale centri ne znaci nista,pa Kurbanov moze cuvati Mitrovica, a  Kuzmicu ce veci problem od Milutinova biti Vojtman ako ga krene sut.

 

Sad kad im fali i Grigonis, bice cudo da ovaj mec bude iznad 140poena. Stvara se atmosfera da ako izgubimo da je to cak i neko iznenadjenje, mada mi se svidja kako je Dejo, Kalina i Mitroglu vratili veru u navijace

i u ovakvoj situaciji opet su na papiru u prednosti na centarskim pozicijama..

kuzmic vs bolomboj + ivlev

mitrovic vc voitman(koji kao luka moze 4/5)

na cetri nama ispomazu deda i simon, njima antonov i kurbanov koji neretko i igraju na 4..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je biti optimista, dobro je i da na naš krnji sastav CSKA "odgovori" sa neigranjem startne četvorke i petice koji su im skoro pola tima... Ali, ne treba zaboraviti da se u Moskvi izuzetno teško dobija, ne samo zbog ostatka rostera koji je na visokom EL nivou, već i zbog sudija koje prilično često duvaju tendenciozno za domaćina.

Koliko puta sam u Radonjinim sezonama razmišljao da je možda bolje da "tankujemo" meč sličan ovome, ali svaki put je Zvezda odgovorila sa maksimalnim angažovanjem. Koliko god da smo bili ispovređivani ili umorni od ritma utakmica i putovanja, uvek smo išli da damo maksimum. Ne sumnjam da će i večeras biti isto, pa sam bar jednu dilemu u vezi meča otklonio. Ostale su one suštinski bitnije - kako zaustaviti Clyburna, da li će Shved i Hackett imati šutersko veče i generalno kako postaviti igru protiv tima koji kvalitetom, ali i visinom na pozicijama 1, 2 i 3 predstavlja vidan mismeč u odnosu na naš roster.

Ko zna, možda nam se opusti ruka, pa krenemo da pogađamo ono što nismo do sada u EL. Borba neće izostati, pa da se izmerimo gde smo trenutno i najozbiljnije do sada testiramo naš defanzivni rejting.

Srećno momci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Filbi said:

Skoro sam odgledao emisiju onog Nese Petrovica Mojih top 11, sa Goranom Djorovicem, Dejo je pobednik onog takmicenja na pravnom u oratorstvu za Gorana verujte mi.

Pa nisu zavrsili lingvistiku i knjizevnost nego bili fudbaler i kosarkas. Ono sto znaju pokazivali su na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...