Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Bice chupavo danas. U sustini, da smo kompletni Makabi bi nam odgovarao, ali jedan od gorih match up-ova da nemamo ni Lazu ni Holinsa. Ofc, uvek je tu sansa da ih Skoti samoubije i udje u serije promasaja, ali bice ga tesko juriti 35min sa onim sto sad imamo.

S druge strane, mislim da ce ucinak Kalojara i Vilijamsa biti kljucan za rezultat. Pretpostavljam da cemo zrtvovati poene Rejndoldsa u reketu kako bismo izbacili bekove iz igre.

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Šuška se da psihopate iz jedne navijačke grupe koja navodno podržava Zvezdu planiraju da protestuju protiv Kaline na prvom domaćem meču u EL.

 

Kako će pucati sebi u koleno nisu svesni...

I uvek se iznova pitam da li su plaćeni za to, umobolni ili oba?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa sredio sa Nejtom da proziva malo Novaka, ne bi li se isti privoleo jos koji milion da da, kao nije dosta onih 7.5miliona sto je vec dao. 🍻

 

 

disclaimer: naravno da se sprdam sa Novakovim milionima, hteo sam samo nekako da "ispratim" video a ne samo da ga tutnem ovde. 

Link to comment
Share on other sites

Jedno zapazanje u vezi profi navijaca naseg kluba. Jedno je "Zvezda je zivot, sve drugo su sitnice" a drugo je kad je kad je Zvezda "život" odnosno kad od Zvezde zivis. U tom slucaju radis i stvari koje su i protiv Zvezde.

Mislim da vec dugo nisu faktor u kk, bar se nadam i da ce generalno da nestanu, jer sramota je da se takvi ljudi uopste vezu za klub za kojeg navijamo, za klub za kojeg ucimo djecu nasu da navijaju.

Sto se tice kosarke ljepse je bez njih, bar sto se mene tice.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...