Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Iako sam se probudio neobično optimistično raspoložen (što je posebno teško kad imaš bebu koja odbija da u kontinuitetu spava preko noći) kasnije u toku dana je racio preuzeo kormilo i, s tim u vezi, imam da izjavim za Dnevnik da uopšte nisam optimista. Jednostavno ne vidim kako dobijamo CZV, pod preduslovom da imamo jedno prosečno šutersko veče. Dakle, potrebno nam je:

 

1. Izvanredno šutersko veče,

2. Kontrola skoka, tj. kontrola defanzivnog skoka,

3. Dosta lakih poena iz tranzicije,

4. Kontrola tempa, i

5. Minimizovanje protivnikove prednosti pod košem.

 

Ne vidim kako ovo može da se desi, ali svejedno navijam da se desi, tj. nek utakmica pokaže da sam totalno omašio sve, samo da dobijemo.

 

Hot take - Dalas Moore će biti unleashed. E sad, kome će to pomoći... 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je navodilo da ce se ovo desiti. Jednostavno selekcija ekipe je katastrofalna. Nemamo pleja, nemamo nikavu organizaciju igre, a uz to nemamo ni peticu. Na poziciji 3 imamo "tonu" igraca, od kojih ne mozes sklopiti jednog dobrog.

 

Ovo je bilo ocito i tokom pripremnih, a i tokom ovih pocetnih utakmica. Sut je bio taj koji je "sakrivao" ove nase nedostatke. Sad kad suta nema ni u naznakama, a naletis na EL tim, ovo je krajnji rezultat.

 

Nastavi da treniras, ali bez organizatora igre, plafon ove ekipe nije preveliki.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Manje-vise ocekivano. Imamo jos puno da ucimo i svakako vredna lekcija, ali sve pod kontrolom.

 

Nemamo post-up igru, dosta pocetnickih gresaka, malo mladalackog gubljenja glave, itd. Svaka cast Alenu na stavu i nacinu na koji je igrao utakmicu.

 

Zeljko, za svoje standarde, hladan kao spricer. Ishod sezone bice identican kao i one u Laktasima. Naizgled tesno, ali unapred poznato 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Same old, same old...

 

Ništa novo nismo videli na obe strane, smešna košarka, koju oni jednostavno igraju na većem nivou i to je to.

 

Uglavnom, samo treba na vremee priznati greške iz selekcije ekipe i regovati dok nije kasno. Pa se možda iz neke doselekcije uradi nešto.

Ova trenutna ekipa nema apsolutno nikakvu šansu da bude faktor ni u jednom ozbiljnom takmičenju.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Ništa novo nismo videli na obe strane, smešna košarka, koju oni jednostavno igraju na većem nivou i to je to.

 

aha, i zvezda i partizan igraju smesnu kosarku, samo na razlicitim nivoima smesnog. 

 

treba imati kriterijume u zivotu i kosarci ( :

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ranzo said:

Uf

Doktorski rad radonjica

Kod njih se bas vidi pecat trenera

Kod nas se nazalost ne vidi nista

 

Doktorski rad Radonjića, pre toga je bio doktorski rad Navara, a pre toga doktorski rad Durana, i tako u krug.

 

Šta smo tačno videli danas, što nismo na tim utakmicama?  Pa mi smo protiv Splita porađali 68-69 poena, što bi to bilo bolje protiv ekipe koja je 3 klase iznad u svakom pogledu.

 

 

1 minute ago, oubrevo. said:

 

aha, i zvezda i partizan igraju smesnu kosarku, samo na razlicitim nivoima smesnog. 

 

treba imati kriterijume u zivotu i kosarci ( :

 

Ok, eto imam previsoke kriterijume. Evo gledao sam uporedo Barsa - Valensija, aspolutno svemirski basket u odnosu na ovaj hrkljuš. 

Zvezda još i solidna u drugom, prvo je bila potpuna komedija na obe strane.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očekivan poraz, važna lekcija, Željkove rotacije više probne i vaspitne nego usmerene ka nerealnoj pobedi, što je potpuno ok za novembar. Vidimo se u sredu. Samo pozitivno kao i do sada i biće sve dobro na kraju, a ako ne bude, onda znači da još nije kraj.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...