Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Del Piero said:

Kurucsova igra je trazenje nekih cuttova, trojke iz spot up pozicija i eventualno napadanje close outa, ali nikako napadanje u nekoj 1 na 1 igri gde on treba da pravi prednost. 

 

Ovo su sve karakteristike koje opisuju igru Arona White-a 🙂

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Eto, sasvim korektne cene karata za 200 i 400.

Pa cene su iste kao za studentski centar ?!

Ja mislim da je 1000 - 1500 dinara mnogo za nivo200 ali ok razumem da ima ljudi koji se ne slazu sa tim

 

Ps zanimljivo da je ista cena za abu i ek 

Link to comment
Share on other sites

Zaista iznenadjuje Rodijev status, ali hajde da ne pravimo neke teorije dokle god se ne pokaze da mu je minutaza na duze staze tako niska.

Kad posmatramo sledecu tekmu, nisam optimista. Sinoc se moglo videti koliko znaci jedan kreativan bek kad dodje stani - pani

Link to comment
Share on other sites

On mora da napada reket sto vise, njegovo bitisanje na liniji za 3 je samo tracenje napada. Prelako dodje do kosa. Treba to da forsira po cenu i da u driblingu ponekad izgubi loptu. Uostalom, tome treninzi i sluze. Mogao bi postati neki light Jan Veseli tip igraca, koji pritom nije operisan od suta za 3.

Ovo zadnje kada je reket bas zakljucan, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Realno je da sutra izgubimo, samo da ne bude ubedljivo zbog sledećih važnijih duela sa njima do kojih će se ova razlika u kvalitetu iznivelisati. Mada ni kad smo bili najgori nije im uspevalo da nas nabiju. Svakako treba lepo napuniti halu u sredu šta god da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChrisJudd said:

Realno je da sutra izgubimo, samo da ne bude ubedljivo zbog sledećih važnijih duela sa njima do kojih će se ova razlika u kvalitetu iznivelisati. Mada ni kad smo bili najgori nije im uspevalo da nas nabiju. Svakako treba lepo napuniti halu u sredu šta god da bude.

 

Ne znam za vas ali Zvezda sigurno neće biti ni blizu maksimuma sutra, s obzirom da će sastav biti dosta jači za te najvažnije mečeve. Tu mislim na Vajta koji još ne igra, Pefija koji je tek stigao plus vrlo izvijesna doselekcija na centru.

 

Uzimam u obzir da će se i KKP pojačati i da će neki mlađi igrač biti bolji kako sezona bude odmicala, ali po tvom upisu ispade da će Zvezda padati tokom sezone u odnosu na sutrašnji derbi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ce biti lako, nece. Nikad nije ni bilo. Prvi mec, od mnogih ove sezone... Da vidimo gde smo trenutno. 

Zvezdina odbrana je sjajna, kao stena..Pun tim defanzivnih igraca. Lepo vodjen. Bez velike napadacke zvezde u timu. Ako uspemo da odvedemo utakmicu na veliki broj poena, mozemo se nadati pobedi. Videcemo koliko nasa odbrana moze. Da vidimo koliko moze Kuzmic da nam nanese stete u ofanzivnom skoku. Da vidimo koliko Alen moze da se izvuce na trojku, pa da ga muci sutem za tri poena. Ako ga krene sut, Kuzmic ce morati da izlazi na taj sut, samim tim vise ce se trositi. 

Da smanjimo crne minute, na minimum, da se ne pogubimo kad simonovic pocne da mlati rukama, i bicemo egal. A gde je egal tu je i nasa sansa za pobedom.

Uzivajmo sutra u kosarci, pa nek pobedi bolji. 

Link to comment
Share on other sites

Nasa najveca sansa je da se komsije prepale na odbranu i pokusaj da nas odmah na startu uguse uz huk navijaca....i pri tom ostave promaju u reketu ili udju rano u bonus(e). A za ovo Panter mora da radi na brzom (i preciznom) oslobadjanju od lopte.

 

 Ah da (šala incoming), Ilija sudi...nista onda 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

 

Zgaziće nas u nedelju, ni nas dvojica ne bi pomogli...

 

Vaša jedina šansa je da uvučete utakmicu u neki egal pa onda da vam se ISO basket isplati. Inače , jedine tekme u EL za koje sam skoro pa siguran da dobijamo su one protiv ekipa koje igraju slično vama, Asvel, Makabi, Pao, Uniks, tako da i sutra očekujem ili naše rutiniranje od desetak razlike ili tesnu tekmu koju 90% dobijate vi. Nama ne pomaže ni duplo kolo u EL gde raspala Baskonija mora da se dobije već utorak, da uručimo Ivanoviću otkaz.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...