Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

6 minutes ago, SunZero said:

ja bih bio ostojin panter od 3 meleona koji nosi kozne pantalone, peva crystal ship i voli žocovu kćer

I Beograd na vodi umesto Venice beach-a...

Choose the day and choose the sign of your day. 

Jebes i covica i ostoju i vucica secera.

Edited by jedibojan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jedibojan said:

I Beograd na vodi umesto Venice beach-a...

Choose the day and choose the sign of your day. 

Jebes i covica i ostoju i vucica secera.

we came down from curson and spriengfield ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam toliko tuzan i lakomislen, da sam tek sad shvatio neke stvari.

 

Ovo nema veze da kosarkom, kao sto ni nas period nazalost nema veze sa kosarkom.

 

Ne znam ni cemu se radujemo vise, ni  koliko je sve to blizu istini.

 

Meni je iskreno drago da je potpisao, i drago mi je da ce derbi dobiti na vaznosti, ali mi je zao sto tek sada spoznajem da je sve ovo vreme pracenja domace kosarke baceno uzalud.

 

Jos jednom, srecno komsije

Edited by Dr.J
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Cooper said:

Ovo je i dobar posao za Pantera.
Da porobi 1 sezonu kod Željka i sledeće sezone može da bira klub u EL. Nama EL, on u neki Armani za milionče i svima super.

Mislis neki NBA tim....

Link to comment
Share on other sites

Nakon Pantera sledi Veseli, ja sam cuo preko njegovog prijatelja da je navodno on postigao usmeni dogovor za Obradovicem pre nego sto je ovaj potpisao ugovor sa Partizanom, e sad nije to nikakva proverena informacija al vec neko vreme se prica o tome. Sve u svemu, resio je Vučić jr da konacno skloni Covica sa cela naseg kluba, zato i imate para za takve igrace. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, lord_slawe_ said:

Obradovic je na konferenciji pricao kako moramo da imamo izbalansiran tim sa ujednacenim platama. Tako da cenim da ni Veseli nije toliko nerealan.

 

Ocekujem i Musu.

Jel si ti svestan sta to znaci? Ako je tim sa izbalnsiranim platama to znaci da imate buzdet koji bi bio konkurentan za F4 EL, sudeci po prvom pojacanju.

Ja ipak mislim da cete biti malo slabiji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

 

Jel si ti svestan sta to znaci? Ako je tim sa izbalnsiranim platama to znaci da imate buzdet koji bi bio konkurentan za F4 EL, sudeci po prvom pojacanju.

Ja ipak mislim da cete biti malo slabiji.

 

Nisam siguran sto mi ucitavas neku 'nesvest', samo sam parafrazirao sta je covek rekao na konferenciji za stampu, jesi li gledao? Da ti pronadjem, pa da nema zabune.

 

A sa vase strane brda idu price o cifri od 11, 12 meleona za ovu godinu, pa ti sracunaj, 12 igraca u rosteru, po toliko, taman dodje na to.

Link to comment
Share on other sites

Lepa vest u svemu ovome je što su cene potencijalnih pojačanja Partizana upravo porasle za 100%.

 

Moraće Vučko da se protegne do 20-25 meleona minimum ako želi da zatvori roster kako je zamislio.

Edited by Laki21
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

Nisam siguran sto mi ucitavas neku 'nesvest', samo sam parafrazirao sta je covek rekao na konferenciji za stampu, jesi li gledao? Da ti pronadjem, pa da nema zabune.

 

A sa vase strane brda idu price o cifri od 11, 12 meleona za ovu godinu, pa ti sracunaj, 12 igraca u rosteru, po toliko, taman dodje na to.

Mislim da ne dobacujes do neke sire poente.

Nema potrebe da mi pronalazis kzs.

Link to comment
Share on other sites

Ovakvo pojačanje ne liči na KKP koji sam zavoleo, ne sviđa mi se ovaj cheat mode, posebno jer verovatno dolazi zbog vladajuće partije. Neko napisao da će nam sad usta biti zapušena zbog pljuvanja istih, meni se tek sad otvoriše...

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Paige Petrović

Punter Trifunović Jovanović

Dangubić Zagorac Vukčević

Veličković Stepanović Radovanović

Mosley Miletić

 

Očekujem startnog pleja, možda Micova i bar jedan ili 2 dokazana igrača na centarskim pozicijama.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...