Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

13 hours ago, McLeod said:

Jos da nadjem bolji gulas da ne kazem perkelt u Vojvodini u odnosu na Sumadiju... jedino sto je gore dobro je riba samo je ima toliko da ti na nos izadje

 

Mek, nemoj života ti više, to je isto kao da ja kažem da je gurmanska pljeskavica bolja u Vojvodini nego u Srbiji. Ne ide. 

 

Prvo i osnovno, perkelt nije gulaš. Ali, da, ono što se kod nas jede kao gulaš je u stvari perkelt. Nekada davno bio na Paliću restoran fabrike Sever, najbolji perkelt mog detinjstva. A najbolji sada je kod moje majke 😎. Kažu da je kod Abrahama dobar, ali nisam jeo. 

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na temu Jokić u Albaniji:

 

+1 za pohvalu tamošnjoj morskoj hrani. Naravno, ima i raznoraznih musaka, svakojakih punjivih stvari punjenih i filovanih svačime, ali se to može pronaći i drugde po eks-otomanskom prostoru, dok kvalitetnu svežu ribu i ostalo under the sea društvo po onako prijemčivim cenama još treba da sretnem. Čuo sam da su malo podigli cene podstaknuti post-kovid navalom gostiju, ali bi to i dalje trebalo da bude višestruko povoljnije od sličnih obroka u recimo Grčkoj.

 

Na žalost, nisam bio severno od Drača, ali što se tiče ostatka, rekao bih da je, kako se ide ka jugu, more lepše, plaže su lepše, a počinje da se javlja i pojam čistoće javnog prostora, pa makar i kao teoretski koncept. Dok sam u Draču, recimo, prisustvovao fascinantnoj sceni gde na gradski trg zaposleni iz obližnjeg restorana iznosi prljavo suđe i potapa ga u fontanu da se malo razbije ona skorela mast. :classic_biggrin:

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taratarn said:

Jokara mladi zavodnik 😎

 

spacer.png

 

Skoro sam baš razmišljala kako košarkaški svet treba da zahvali Nataliji za postojanje Jokića (kao najboljeg košarkaša). Jer je on otišao za njom u USA, ne obrnuto :classic_smile:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DameTime said:

 

Skoro sam baš razmišljala kako košarkaški svet treba da zahvali Nataliji za postojanje Jokića (kao najboljeg košarkaša). Jer je on otišao za njom u USA, ne obrnuto :classic_smile:

A možda nas je i Jokić svojim odlaskom i uspehom u Amerikama uskratio jedne odbojkašice koja bi nam donela medalju na OI

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2022 at 9:50 PM, Devil In My Pants said:

Nema od Denvera nista. Prosto su takva sredina i nijedan superstar nece doci tamo. Jokicu to i odgovora..Nek budu srecni da su uopste u PO...za 2-3g kad se Jokic raspadne kao skoro svaki centar danasnjice, krece sve ponovo....

Inace da dodam da sam danas u Somboru 🙂 meni najlepsem gradu u Vojvodini..

Ova prognoza je odlično ostarila

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ti si bas zabrazdio u drustvo zaboravljenih asova.

Šta se desilo sa devilom jel on svojevoljno otišao?

 

Sećam se da je večito ratovao sa Šarcem i da je to eskaliralo kad se otvarala tema u Vlada Jo sezoni, posle toga je postao navijač Pao-a i onda mu se gubi svaki trag.

 

Sve u svemu legenda.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Šta se desilo sa devilom jel on svojevoljno otišao?

 

Sećam se da je večito ratovao sa Šarcem i da je to eskaliralo kad se otvarala tema u Vlada Jo sezoni, posle toga je postao navijač Pao-a i onda mu se gubi svaki trag.

 

Sve u svemu legenda.

 

Popušio trajni negde u proleće prošle godine.

 

Za konkretno uradi search na Prison Break, mene mrzi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...