Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

5 minutes ago, Milica said:

Novak kao vino :thumbup:

Moj drug kaze: Kako su ruzne ove Engleskinje da ih ni srafcigerom ne dodirnes:lol_2:

Bolje i to nego da bude sa nekom od kilo šminke.

 

26 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Đoković izvrstan, 3 neforsirane u 2 seta. Da li je njegov defanzivni lob najbolji ikada ili nešto propuštam?

Po meni je Endi imao bolji lob. Novak ima najbolji pasing sot.

Link to comment
Share on other sites

kao je Wimbldon deo nekog "eksperimenta" britanske vlade da vide kako to izgleda s velikim manifestacijama pri otvaranju zemlje.

cula sam da ima mnogo mesta gde se stvara guzva, npr. pri ulasku u kompleks (imali su neke probleme s verifikovanjem karata, posto su kupovane online, pa se tu onda stvorila guzva, a ljudi bez maski 😨 )

a kao je fora da su dozvolili ljudima da izaberu najbolja moguca sedista, tj. blize terenu, bez jednog praznog mesta izmedju da se distanciraju.

no, nigde se ne cuje pljuvacina ni po Wimbldonu, ni po UK Vladi, bez obzira na delta soj (indijski) koji trenutno dovodi do naglog skoka inficiranih u Britaniji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milica said:

Novak kao vino :thumbup:

Moj drug kaze: Kako su ruzne ove Engleskinje da ih ni srafcigerom ne dodirnes:lol_2:

To se kod nas kaze: Ni bicikl ne bih na nju prislonio. Prije nego neko nesto prigovori za muskarace kazemo ruzan k’o lopov. 😁

25 minutes ago, Milica said:

 

Edited by Gistro Bančo
Link to comment
Share on other sites

Kudla mu je identican tip protivnika kao i ova slabija varijanta Andersona, a protiv Sepija ce u nedostatku prvog servisa verovatno morati da igra duze razmene, ali Italijanov servis je truba, pa ce tu biti dosta prilike da se iz riterna naprave neki fini poeni.

Ne mogu da verujem da ce ovaj secikesa da pobedi mladog Uga .................... steta i za vremesnog Verdaska sto posle oporavka nakon povrede ne moze vise da igra u kontinuitetu ...................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...