Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Bravo Novace, ajmo jos jedna, ovo je dobio samo na psihu, jednostavno je za klasu bolji na tom polju od celog tura. Igracki dosta izjednacen mec, meni se cini da Shapovalov nije prelezao tw decije bolesti i da ima jos da radi na konstantnosti i samopouzdanju. Za.mene Shapovalov jedan od gotivnijih igraca na turu, jakko korektan lik.

E sada ide najozbiljniji protivnik koji je apsolutno zasluzeno dosao u finale. Iskreno u Novakovoj igri ima dosta mesta za napredak, da li on ovo odradjuje sa min potrebne snage ili jednostavno ne moze bas da igra dva slema na vrhunskom nivou u mesec dana ne znam, ali sto se tice igre jedan od slabijih W za Novaka. Nekako imam utisak moze mnogo bolje, sta znam mozda i gresim.

Ovo dvoje dole na slici pobedili zajedno sa Novakom [emoji23]0a306383c0c5444204a08436f859315a.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 4
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Petar 91 said:

Ja mrzim da ga gledam u ovakvim izdanjima ,al kad lik iscacka pobedu na svojih 30% dobijajuci najvaznije poene ne razumem kako je to mana.

Mana je što nama trenira živce :classic_biggrin: kasnije ću da premotam na TB.

Link to comment
Share on other sites

 
Ne, to je bila ultra strong era u odnosu na ove nesretnike.
A inace, Fed kad je imao 34 igrao sa Nadalom i Djokovicem koji su imali 28,29, ovaj igra sa Shapom
A kada su Nadal i Djokobic bili klinci od 20-21 igrali su sa Federerom na vrhuncu moci [emoji848][emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

A kada su Nadal i Djokobic bili klinci od 20-21 igrali su sa Federerom na vrhuncu moci [emoji848][emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Nemojte opet molim vas.
I kada pobedi sa raspad igrom i kada pobedi bez izgubljenog gema moze se napraviti argument kako je pobedio zbog weak ere samo zavisi kako okrenes.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

 

Ne, to je bila ultra strong era u odnosu na ove nesretnike.

A inace, Fed kad je imao 34 igrao sa Nadalom i Djokovicem koji su imali 28,29, ovaj igra sa Shapom

 

Ma zezam se, bre...mene to ič ne zanima, igraju sa onim ko im je preko puta i toeto.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Petar 91 said:

Nemojte opet molim vas.
I kada pobedi sa raspad igrom i kada pobedi bez izgubljenog gema moze se napraviti argument kako je pobedio zbog weak ere samo zavisi kako okrenes.

 

Ma ja sam se zezala, mislila sam da je dovoljno sto sam napisala: weakije i da ce shvatiti, ali...

Link to comment
Share on other sites

Dosta mi je nepoznanica pred musko finale. Protivnici i jednog i drugog su bili dosta neocekivani, s obzirom na dosta iznenadjenja na ovogodisnjem Wimbledonu.

 

Rekao bih da Beretini nema igru u polju za Novaka, tako da je njegova sansa da izvanredno servira i dobija tie break-ove. Ali ipak sam poprilican optimista. Kad je Novak uspeo da dobije Federera 2019. godine u mecu u kom je Roger bio bolji sve vreme sem u kljucnim poenima, ne vidim kako italijan moze dobiti tri seta. 

 

3-0 ili 3-1 za Novaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...