Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

9 minutes ago, Don Radonja said:

Svi se secamo kako na onom AO nije bas blistao pa u finalu samleo Nadala.Bukvalno da ovaj nije znao gde se nalazi.Tipa jel sam posao il sam dosao. 😄

 

Drugo je AO, drugačija podloga...ovde, ako Italijana krene servis (a hoće, ima da bude naložen, vidi se da je takav tip) i Novak izađe kao danas, može lako da se desi da meč ode u neželjenom pravcu. Meni ovo izdanje od danas ne obećava, ali bumo videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djokovic evidentno igra i na fizickim i na mentalnim isparenjima sto nije ni cudno imajuci u vidu citavu sezonu i ovakav turnir mu je idealan. Promasio sam prognozu sa starta za jedan set. Eventualno ako mu Beretini otkine jos jedan. Ono sto je sigurno, mozak mu ne smeta i misli da moze da ga dobije, pa mozda vidimo jedan tajbrejk u nedelju. Nesto vise jako tesko.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Kveta Peške opet u finalu, žena ima 45 godina :Hail:

Pardon, sad vidim da sam pogrešno pročitala rezultat, Englezi su pobedili, ali i polufinale je za respekt, tri seta na par poena :thumbsup:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Da se igra na dva dobijena mnogi bi imali samse protiv Novaka ali na tri tesko. Tu glava odlucuje. 

Moze li Beretini biti bolji od Feda iz finala 2019? Ne. 

Moze li Novak biti gori od Novaka iz tog finala? Tesko. 

Dakle, nedelja ce biti tuzan dan za moje zemljake :classic_mellow:

Beretini ima glavu i samopouzdanje kao da je Cilin mladji brat, predvidjam mu slicnu karijeru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, alcesta said:

 

 

:heart:


Ako se ne varam Djokovic ga je već ranije hvalio, i prognozirao mu uspešnu karijeru, posle nekog od njihovih prvih mečeva. Ili sam pomešao sa nekim drugim mladim igračem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Boxy said:

 

Nije, ali Beretini ima iskustvo igranja protiv Djokovica sa RGa, gde je bilo ektremno blizu i ko zna sta bi bilo da nisu praznili tribine.

 

 

Uopšte nije bilo ekstremno blizu.

Novak mu je bukvalno poklonio taj jedan set u TB.

 

Da nije bilo tog poklona, bila bi to rutinska pobeda i pre pražnjena tribina.

Edited by Žulj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milica said:

Da se igra na dva dobijena mnogi bi imali samse protiv Novaka ali na tri tesko. Tu glava odlucuje. 

Moze li Beretini biti bolji od Feda iz finala 2019? Ne. 

Moze li Novak biti gori od Novaka iz tog finala? Tesko. 

Dakle, nedelja ce biti tuzan dan za moje zemljake :classic_mellow:

Beretini ima glavu i samopouzdanje kao da je Cilin mladji brat, predvidjam mu slicnu karijeru. 

 

Nisam baš siguran da Beretiniju fali samopouzdanja. Deluje kao totalna suprotnost Čiliću, barem meni.

Link to comment
Share on other sites

Beretiniju ne fali samopouzdanja, i biće to odličan meč.

 

Novak mora biti strpljiv da se Beretiniju umore rukice, a onda će i servis pasti.

 

Bekend na bekend, do sudnjeg dana ako treba.

Link to comment
Share on other sites

Beretini je lik lozana, ne nivo Fonjinija bas, ali ako mu krene moze da bude dobar.

 

Plus on sam za sebe misli da je mnogo bolji igrac nego sto jeste. Sto je verovatno i razlog neverovatno dobrih rezultata u karijeri, on je prevazisao svoj potencijal zestoko vec sad.

 

Ali je ocigledno decko i veliki radnik i nema sta, kapa dole, da mnogi talentovaniji igraci uspevaju da rade na svojim nedostacima toliko gde bi im bio kraj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...