Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Zar nije vojvotkinja u izolaciji!? 

Pa valjda je istekla, oni su u ponedeljak objavili da je u izolaciji jer je propustila neki dogadjaj a protokol je 10 dana od kontakta sa zarazenimm 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Slažem se da je sasvim moguće da Novak sutra izgubi, samo mi nije jasno kako stiže do ovih 19 slemova kad ume tako unikatno da se uprpi i skameni u presudnim trenucima :classic_biggrin:

Novak celu karijeru sluša o stizanju GS rekorda i ja uopšte ne znam kakav će Novak biti psihički sutra, sada kada konačno ima šansu da stigne rekord. To nije finale kao ostala. Veoma je teško ostati fokusiran na meč, znajući koja se veličina dobija nakon tog meča. Beretini sa druge strane ima da šalje bombe od servisa i forhenda, manje odsustvo sa meča i ode set, a Mateu će posebno biti teško napraviti brejk kada mu krene servis. Na RG da nije bilo pauze, ko zna kako bi se odvijao četvrti set.

 

Nisam mislio na presudne trenutke, već generalno da će imati loš meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguće je, ali ovo kako si rekao pomislio bi čovek da pričaš o Berdihu ili Gaskeu.

Novak zna da je ovo prva šansa ali ne i poslednja. Mislim da je bar isto toliki pritisak imao na RG jer je ono bukvalno bilo sad ili nikad. Imaće isti pritisak na OI, a ako bi osvojio sutra to neće biti ništa prema pritisku koji će da mu navale u Njujorku. U tom smislu ako izgubi sutra to bi čak bilo rasterećenje.

Mene više brinu njegove objektivne mogućnosti trenutno, koliko je goriva i energije ostalo. Da će dati sve što u ovom trenutku može, u to ne sumnjam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vanjabarsa said:

cekajte ljudi, novaka ce svasta da dotice a beretinija ama bas nista ???? on je kao iskusan u ovakvim situacijama , samo treba da izadje i bum-bum ......

:smiley33:

 

Jel ono nakon meča na prošlom W kad ga je Fed demolirao rekao nešto u stilu da je bio impresioniran, noge oduzete i sl. Kako li će tek biti sutra ako se i na tom planu nije popravio? 

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste se popravio, videli smo to u Parizu. Ali kad su mu mentalne gromade Feliks i Hurkač uzeli po set valjda može i Novak nečemu da se nada :classic_tongue:

 

Kako su Hsieh i Mertens izvukle ovaj set :Hail:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...