Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, Maverick88 said:

Totalno je retardirano da postavis ovo u trenutku kad decko mozda i zavrsio karijeru.Zaista 

Nemojmo preterivati, povreda misica lista, samo aluzija na to da covek sa ovakvim istorijatom povreda ne moze da bude toliko zahtevan u pregovorima. 

Jos da pitam koliko smo mi to nudili ovom i ovakvom Avramovicu, da 2 puta oladi jednog evroligasa?🙄

Btw mnogo je retardiranije na taj nacin se na keca obracati nekome koga ne poznajes, vaspitanje sta li to bese?

Edited by Gudura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zaista Joviću želim sve najbolje, ali gledajući šta je za klub najbolje mislim da treba tražiti igrača koji je u stanju da počne i završi sezonu.

 

Znam da nikome to nije garantovano, ali čovek je doslovce hodajuća povreda. Šansa da on odigra veći deo sezone je nepostojeća.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Zaista Joviću želim sve najbolje, ali gledajući šta je za klub najbolje mislim da treba tražiti igrača koji je u stanju da počne i završi sezonu.

 

Znam da nikome to nije garantovano, ali čovek je doslovce hodajuća povreda. Šansa da on odigra veći deo sezone je nepostojeća.

Ovo moze da se desi bilo kome,pa Durentu je pukla Ahilova pa jbg ,kad se igra dan za dan a decko nije igrao godinu dana,ovo je i sam selektor kriv.Svakako apsolutno je nebitno sve sem da nije ozbiljno povredjen jer ako je Ahilova on je zavrsio karijeru 

Link to comment
Share on other sites

Polako, treba videti kakva je povreda. Ako je pukao misic, onda je za njega naredna sezona zavrsena. Ako nije pukao misic, u svakom slucaju se nece bas otimati za njega. Nadam se da nije nesto teze i da cemo ga potpisati uz jos jednog 2 na 1, kao osiguraca u slucaju kada on ne moze.

3 minutes ago, Perkos2 said:

Zbrinuce ga KSS i drzava Srbija

Kao i Milosavljevica 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maverick88 said:

Ovo moze da se desi bilo kome,pa Durentu je pukla Ahilova pa jbg ,kad se igra dan za dan a decko nije igrao godinu dana,ovo je i sam selektor kriv.Svakako apsolutno je nebitno sve sem da nije ozbiljno povredjen jer ako je Ahilova on je zavrsio karijeru 

Jeste, Kokoskov je kriv sto ga je izlozio nevidjenim naporima protiv Dominikane i Filipina. Treninzi su im jaci od ovoga.

Edited by Del Piero
  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Jeste, Kokoskov je kriv sto ga je izlozio nevidjenim naporima protiv Dominikane i Filipina. Treninzi su im jaci od ovoga.

Da kriv je jer igrac koji je prelezao skoro koronu i tek se vracao iz iste ,koji nije igrao godinu jebenih dana ne sme da igra dan za dan meceve prosto i jednostavno.Za povredu bilo kakve prirode ako si nespreman ne treba da bude i gezitet meca nikakav mozes da sjebes nesto dok se zagrevas pred sam mec.Tako da za mene je kriv selektor.

Link to comment
Share on other sites

Po cenu da ova tema ode u drugu krajnost, ali mogao je Jovic da kaze da nece da igra za reprezentaciju. Na primer Jokic je to uradio. Koga je trebao Kokoskov da stavi da igra? Bjelica se juce povredio(isto list noge), ocigledno Kalinic i Micic takodje. Tempo je takav i igra se dan za dan. Koga da ne stavi u tim u subotu i nedelju? Da je potpisao sa nama, sada bi bio u drugoj situaciji i mi bi se hvatali za glavu, ali je hteo da tvrdi pazar i nadje drugi klub, a kod nas ako bas mora i pogresio. Sam je kriv za to sta mu se desilo i nadam se da nije teza povreda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Mora tu jos jedna 5/4. 

Mislim da za to nema sanse. Tu je Mitrovic za tu poziciju. Odigrao je to par cetvrtina protiv nas i znam da sam pomislio da ce zbog toga da ga Radonjic vrati. Nema sut, ali se brzo odmotava dole i ima jako dobar osecaj za asistenciju. Bas nas je razmontirao  tih par minuta i drzao ih u igri.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maverick88 said:

Da kriv je jer igrac koji je prelezao skoro koronu i tek se vracao iz iste ,koji nije igrao godinu jebenih dana ne sme da igra dan za dan meceve prosto i jednostavno.Za povredu bilo kakve prirode ako si nespreman ne treba da bude i gezitet meca nikakav mozes da sjebes nesto dok se zagrevas pred sam mec.Tako da za mene je kriv selektor.

Buraz ti ocigledno mesas pojmove, kriv je njegov menadzer koji gura da on igra sto vise i koji mu dize cenu na vise nacina kao i prethodnih godina (kada je odbija bas dobre nase ponude i trazio astronomske uslove), da je zbrinut kao Nedovic, on bi isto zbog posledica korone preskocio kvalifikacije, ali ocigledno mora da mu se trazi klub. 

 

Edit: ruptura misica kako javlja Mozzart, propusta OI. Vreme ce pokazati da Jokic nije pogresio sto je ovo propustio, ludost je nakon ovakve sezone i svega oko korone organizovati odma kvalifikacije i OI. Na veliku zalost, ali cini mi se da ce se jos dosta igraca povrediti na ovim OI.

Edited by Igor028
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, BojanaCZV said:

Ja ne mogu bas da se setim, ali cini mi se iz ciste ljubavi prema klubu, samo su Ninkovic u fk i Sasa Pavlovic u kk, igrali.

 

Ispravite me ako gresim, mozda mi je neki igrac promakao.

 

 

Alek Dragovic 😁

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...