Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Da mi imamo par pikiranih centara iz NBA pa ako ne prodju tamo da ih sačekamo pa OK. Tako nešto rade grobari koliko sam čuo. 

Medjutim čim smo tražili Lesora to ti je čekaće se pa šta ostane. 

Taj Pelle očigledno neće. Nije nam baš sjajna situacija a šteta imamo dobar tim da se pošibamo sa svima. 

Nadam se da će nešto ispasti pre toga mada ja ne znam šta. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Baš mi je zanimljivo da je igrač kao Pelle neko koga je Radonja pikirao. Lik je klasična mitska zver, kakvih ima po evropi koliko hočeš. Ne kažem, jeste kvalitetniji od recimo nekog Octavious Ellisa, ali sličan profil igrača...

 

Pa ako dodje Pelle castim gajbu piva 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Malo otvori arhivu, dovoljno si pismen i baratas malo ti racunarom.

 

Branko Lazic je potpisao trogodisnji ugovor za 450.000 eur, ili ti sve tri godine po 150.000 eur. 

Sada je u poslednjoj godini ugovora.

 

Sve zamerke oko odabira petice se obrati svom voljenom i jedinom treneru na ovom svetu.

Hvala za ispravku, pisao sam "po Vuku"

To da ti verujemo kao za Lesora mr Bonjur reka sam to jos u junu...Znaci nas kapiten Laza ima najmanju platu u KKCZ, tj tu kao Uskok..sve jasno 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Storm said:

Celtic na rsb kaze da Monroe i Black nisu opcija, niti su bili. Radonjic ih ne razmatra uopste. Nisu mu interesantni.

Znaci ladno smo cekali Noka 3 meseca i smislili Lesora za koga nemamo para i koji nece da ide iz Fra. zbog zene,lepo.

Pa dobro kad se ovako sagleda nije ni cudo sto cemo potpisati amatera.

 

41 minutes ago, L' Imperatore said:

Baš mi je zanimljivo da je igrač kao Pelle neko koga je Radonja pikirao. Lik je klasična mitska zver, kakvih ima po evropi koliko hočeš. Ne kažem, jeste kvalitetniji od recimo nekog Octavious Ellisa, ali sličan profil igrača...

Pa ti si nam onda resio pitanje centra,daj 3 takva pa da biramo.

Pele bi u tome sto radi bio medju 5 u Evropi,bas the mitska zver ali...i meni je malo cudno sto ga je Radonja tako zarko zeleo,u napadu mu je repertoar nesto siri od Mozlijevog,mozda gresim doduse za to.

28 minutes ago, Storm said:

Kalina 9p, 9s, 7as  Bice to nasa tripl dabl masina.

Strasan igrac,kad nas je Valensija rasturila tamo on kao da im je bio pokretac svih poena a dao je tipa 13.Za nekih 15-ak minuta nabio statistiku poput ove, rasturio onu bandu od celavog a nije se ni oznojio,ozbiljno rutiniranje je bilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

 

Pa ti si nam onda resio pitanje centra,daj 3 takva pa da biramo.

Pele bi u tome sto radi bio medju 5 u Evropi,bas the mitska zver ali...i meni je malo cudno sto ga je Radonja tako zarko zeleo,u napadu mu je repertoar nesto siri od Mozlijevog,mozda gresim doduse za to.

 

 

Neznam ustvari šta da mislim sad o ovom postu. U uvodu kao da me malo sprdaš, a onda završiš sa mišljenjem koji se manje više poklapa sa mojim.

 

Tako da, ja se slažem sa ovim što si napisao na kraju. Sličan igrač Mozliju, samo kvalitetniji. Pa recimo jedan koga smo imali u našim redovima, i dandanas je predemet sprdnje na forumu - Emanuel Terry. Octavious Ellis, Alex Tyus... Četvorica, onako iz glave. A forumaši koji ozbiljnije prate evropsku košarku, verovatno mogu na ova 4 imena da dodaju još 44

 

Ne kažem, nisam ja protiv Pelle-a, samo mi je zanimljivo da je Radonja zagrizao baš za njega, s obzirom da se takvi centri nisu leba najeli kod njega u prošlosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cista na nozi..operacija ili mirovanje po jednom uglednom insajderu. 😥

ako je zaista to u pitanju, ne vidim kakvo mirovanje tu moze da pomogne, cista mora da se skloni ili se rizikuje previse toga.

nadam se da je insajder pogesio i da je rec o necem drugom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Neznam ustvari šta da mislim sad o ovom postu. U uvodu kao da me malo sprdaš, a onda završiš sa mišljenjem koji se manje više poklapa sa mojim.

 

Tako da, ja se slažem sa ovim što si napisao na kraju. Sličan igrač Mozliju, samo kvalitetniji. Pa recimo jedan koga smo imali u našim redovima, i dandanas je predemet sprdnje na forumu - Emanuel Terry. Octavious Ellis, Alex Tyus... Četvorica, onako iz glave. A forumaši koji ozbiljnije prate evropsku košarku, verovatno mogu na ova 4 imena da dodaju još 44

 

Ne kažem, nisam ja protiv Pelle-a, samo mi je zanimljivo da je Radonja zagrizao baš za njega, s obzirom da se takvi centri nisu leba najeli kod njega u prošlosti.

Sprdam se jer si rekao da ovakvih igraca ima na pretek u Evropi:

Ja sam kasnije samo naveo kog je tipa igrac,znaci totalna suprotnost od nekog zidanja i sl. sto mozda ocekujemo.

Dakle medju igracima ovog "tipa" u Evropi bi sigurno bio medju najboljima i sigurno nema jos puno ovakvih tj kako sam rekao"bio bi medju najboljima u onome sta radi",valjda je sad jasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do kraja oktobra postavljamo osnove naše igre, definišemo zadatke i minutažu nosioca kroz jedan od težih perioda na oba fronta... i onda kada dovedemo centra nešto jeftinijeg od Nnoka a manje zahtevnog od Lesora, objasniće mu Cirbes na par treninga šta mu je činiti. Nakon one agonije sa ćelafutom...ovo zvuči kao kaning plen.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Hogar said:

Da mi imamo par pikiranih centara iz NBA pa ako ne prodju tamo da ih sačekamo pa OK. Tako nešto rade grobari koliko sam čuo. 

Medjutim čim smo tražili Lesora to ti je čekaće se pa šta ostane. 

Taj Pelle očigledno neće. Nije nam baš sjajna situacija a šteta imamo dobar tim da se pošibamo sa svima. 

Nadam se da će nešto ispasti pre toga mada ja ne znam šta. 

Koliko sam ispratio, a i video sam na nekom snimku Pelle je defanzivno dobar. Proslavio se po nekom suludom broju rampi... Takodje se prica / pise da je u napadu bezopasan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...