Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

45 minutes ago, Johnny Štulić said:

Meni je finale kupa protiv Partizana na Marakani. Cimali smo se iz Novog Sada do BG-a 6h. Drzali nas ispred stadiona, utakmica kasni i onda onakva kradja i povlacenje ekipe. Uvek nam je malo falilo da napravimo neki zaokret i da se vise priblizimo blizancima... Secam se Nikola Lazetic stize u Vojvodinu i posle nekog meca daje izjavu nesto oko navijaca Zvezde i o Zvezdi, sutradan 500 navijaca dolazi na trening da ga prevaspita kako dok igra za Vojvodinu ne sme da prica tako neke stvari... A danas smo spali na najnize grane...

Inace Zvezdu u fudbalu ne mogu da smislim ali volim da je gledam u kosarci i cesto napominjem da su mi to dva razlicita kluba koja na moju zalost nose isti grb i boje. Kosarkaska sekcije je nesto veoma drugacije od fudbalske koja je kroz istoriju kancerogena na najvisem mogucem nivou.

I za kraj velika je sramota za Srbiju da Partizan i Zvezda imaju mnogo veci budzet u kosarci koja nije prkfitabilna od Vojvodine u fudbalu ali okej nema nas puno pa nismo politicki glasacki interesantni.

Ako nista vratili smo se na neku kosarkasku tacku pa ce se sledece godine gledati Aba 2 u Novom Sadu. 🙂


GTFO s ovim kancerogenim komentarima. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

A Keln nakon 2:0 u Beogradu i gola iz ofsajda? 

 

Polufinale sa Turskom je ipak vrhunac. 

Fudbal: 1979 Zvezda-Bajern. Ispustili 3:0 u Beogradu i u Minhenu lagano ispali. Ili ranije te 1979, autogol nesrecnog Jurisica protiv Borusije u finalu Kupa Uefa.

 

Kosarka: Bez ikakve dileme, driblanje Divca i glupiranje cele reprezentacije na +9 i na manje od minuta protiv SSSR na SP 1986 u Madridu. Na kraju nas Sovjeti i pridruzeni Litvanci sa Sabonisom, Marculionisom i drustvom stigose, odose u produzetak i tamo pobede. Tu traumu do sada ne mogu da svarim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mmajstor said:

A Keln nakon 2:0 u Beogradu i gola iz ofsajda? 

 

Polufinale sa Turskom je ipak vrhunac. 

 

keln je njesra ali ja sam jos na kraju tekme protiv reala plakao iako smo dobili 4:2 (nakon 3:0 na poluvremenu), jer sam znao da ce nas real dobiti doma. i bi tako, i bi 2:0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

1953 god, sa unukom sam bio da gledam derbi, ubise nas grobari 7-1.

Au koliko imas ti godina.

Mada verujem da si bio sa dedom.

Just now, Haggard said:

 

izgustirali smo monroa, nase poslednje pojacanje, i sada jbg nema o cemu da se prica dok ne krene sezona.

Ima li neka nova prinova?Ova secanja me ubila u pojam, :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Montevideo, utakmica sa domacinom Urugvajem, lopta odlazi u gol aut, a stronmen prerusen u policajca je sprovede u gol, a sudija smrad priznade gol. Pa veca kradja od onog ponistenog gola Miljasu protiv Partizana u kupu.

Najsrecniji trenutak utakmica protiv Bajerna, cak veca sreca od finala sa Olimpikom. I kad Brando odbrani 3 penala, a Labud kaze sta sam reko!

  • Like 3
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Jbt, otvaram topik 60+ nepročitanih....reko toeto potpisao Monro...ono Mijatova prečka, jebtese...

 

Nego, neko je već pisao...naravno ovo je bez ikakvih inforamcija, više kao neki wishful thinking....mogla bi ovo da bude sezona da se Kuz vrati na puteve stare slave. Napadački ionako nikada nije bio zver, da bude onaj mamojebačkim rim protector, da brani pnr ko zmaj i da nema padove u koncentraciji i igri pa ga nema po mesec dana nigde. Neka 8ppg, 9rpg sezona i bog da nas vidi. Plus prvi centar trpač.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Jbt, otvaram topik 60+ nepročitanih....reko toeto potpisao Monro...ono Mijatova prečka, jebtese...

 

Nego, neko je već pisao...naravno ovo je bez ikakvih inforamcija, više kao neki wishful thinking....mogla bi ovo da bude sezona da se Kuz vrati na puteve stare slave. Napadački ionako nikada nije bio zver, da bude onaj mamojebačkim rim protector, da brani pnr ko zmaj i da nema padove u koncentraciji i igri pa ga nema po mesec dana nigde. Neka 8ppg, 9rpg sezona i bog da nas vidi. Plus prvi centar trpač.

Decko promasio si temu 🤣

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...