Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Kome je ostojin partizan bolji i organizovaniji slobodno moze da pređe na tribinu tužnu, ona je ionako zamišljena za beguncce sa ostalih tribina. Sto bi se reklo"Idi gledaj ostojin projekat"  koji će propasti kao i sve što gura AV. 

  • Like 12
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Kome je ostojin partizan bolji i organizovaniji slobodno moze da pređe na tribinu tužnu, ona je ionako zamišljena za beguncce sa ostalih tribina. Sto bi se reklo"Idi gledaj ostojin projekat"  koji će propasti kao i sve što gura AV. 

Inace Zvezda je covin projekat :))) umij se..

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je jedini problem oko sastava ove sezone to sto nije atraktivan. Kad sad neki stranci gledaju imena, to ce zvucati tanko. A licenca se dobija na toliko nacina a mi nismo cak ni zapoceli jedan. Sto je najgore retko to vidim i kod navijaca. Cak i kad Covic to spomene stidljivo niko ni da pomisli na to. Koliko god u junacku bitku isao Dejo Radonjic ovo nam je a poprilicno sam siguran poslednja EL sezona na jedno duze vreme.
 
Komsijama jedino sto fali jeste da naprav halu i na keca bi dobili dozivotnu A licencu, nama cak ni uspesi repke vise nisu vidljivi, a neka promena zakona oko privatizacije je fikcija gde prosecna Srbenda bi pevala a ko iz moga srca da te uzme Zvezdo...O hali da ne pricam, SD, upravi jos manje. Ne znam koliko vidite, ali uglavnom kad neko izadje sa nekom idejom koja bi u buducnosti donela EL biva posprdan. Komsije su za sad na pravom putu i jednostavno atraktivnost igraca je tu jako bitna.
 
Lepo je bilo Covicu svih ovih godina da se brlja u blatu sa svojim DB drugarom Bokanom, ali ovo je izvan njihov lige i dolaskom Savica, Obradovica...pa cak i onim Fegeltijinim TV kanalom, zadali su nam poprilican udarac van terena. Mozete pisati o sutra sns pare itd..to EL ocigledno ne zanima u smislu poredjenja njih i nas.
 
Kad se setimo koliko smo se slatko smejali sto DV i SD nisu nasli licencu posle 10+godina dominacije, isto to smo mi uradili, samo sto nismo ucili na tudjem primeru.
 
Upravi vecina nema ko sta da zameri, pa ni vucicu koji je sejao pare covicu sto kroz Zvezdu, a sto kroz Zeleznik...Zvezda ima eto taj fuzbal...i konacno ce oba soja naroda biti namirena.
 
Da budem iskren, zacudio bih se da vecina navijaca razmislja dugorocno pa i za svoj budjlar a kamoli za Zvezdinu EL, ali ovo je pocetak naseg kraja ma koliko se cinilo neverovatno.
 
Ne mislim da ce oni nas ''ubiti'' na terenu, vec to da je Ostoja, autolimar iz nekog sela pored Cacka, na kraju zahebao akademskog gradjanina covica, kome u principu nece to ni tesko pasti jer je on odavno postao ''legenda'' navijaca Zvezde.
 
Tim je po mom ukusu, nije atraktivan na oko i na papiru...od nas u EL ce ostati upamceno jos jednu sezonu pasosi koji su osmislili najbritkiji umovi u nasoj upravi kluba..
U principu se slažem sa većinom napisanog, jedino nisi uzeo u obzir situaciju da se kojim slučajem promeni ova vlast na sledećim izborima. Znam zvuči skoro nemoguće iz ove perspektive, ali po meni je ovakav odnos snaga na političkoj sceni nekako neodrživ. Sad ako se zaista dese promene i oba kluba ostanu bez državne novčane podrške, taj koncept "all in" koji Partizan fura ove godine može mnogo veće posledice da ostavi po klub od onoga što se kod nas radi. Ni u kom slučaju ne mislim da je naš tim jeftin, ali mi se čini da je "survivable" za klub ukoliko zaista presuše državne slavine. Ne bi bilo lepo za gledanje, ali bili bi opet neki momci u najdražem dresu sa kojima bi smo delili i radost i tugu. Možda bi titule bile rađe, što ne znači da ne bi bile slađe. Uživajmo u ovoj sezoni, jer ako bude navijača u hali, svakakva su čuda moguća. Jedna stvar je sigurna, a to je da nas gospodin Radonjić neće izneveriti, a sudeći po prelaznom roku, mislim da ni tim neće zaostajati za njim. Još taj Monro i da zatvaramo temu.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Inace Zvezda je covin projekat :))) umij se..

Vesićev😀 samo nas EL ne ceni nešto, odlično oni znaju kakve su pare u srpskim klubovima, kako se igrači plaćaju i to ni deset tcegijevih tv neće promeniti.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, big bad bruin said:

U principu se slažem sa većinom napisanog, jedino nisi uzeo u obzir situaciju da se kojim slučajem promeni ova vlast na sledećim izborima. Znam zvuči skoro nemoguće iz ove perspektive, ali po meni je ovakav odnos snaga na političkoj sceni nekako neodrživ. Sad ako se zaista dese promene i oba kluba ostanu bez državne novčane podrške, taj koncept "all in" koji Partizan fura ove godine može mnogo veće posledice da ostavi po klub od onoga što se kod nas radi. Ni u kom slučaju ne mislim da je naš tim jeftin, ali mi se čini da je "survivable" za klub ukoliko zaista presuše državne slavine. Ne bi bilo lepo za gledanje, ali bili bi opet neki momci u najdražem dresu sa kojima bi smo delili i radost i tugu. Možda bi titule bile rađe, što ne znači da ne bi bile slađe. Uživajmo u ovoj sezoni, jer ako bude navijača u hali, svakakva su čuda moguća. Jedna stvar je sigurna, a to je da nas gospodin Radonjić neće izneveriti, a sudeći po prelaznom roku, mislim da ni tim neće zaostajati za njim. Još taj Monro i da zatvaramo temu.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

Naravno da nece, pevace se ode o ovoj sezoni u to budi siguran. Dejo je zasluzio da mozda poslednju sezonu u Zvezdi odigra po svom ukusu, sto bi se reklo last dance naseg istorijskog trenera.

 

Sad nema to veze sa politikom vise ako vucic padne, sto je realno 5% i ako se desi opet ce biti slavine privatnih sponzora otvorene..a covicu majka rodjena nece dati dinar iz privatnog dzepa, tako da je t samo vlazan san.

 

Moram priznati da je za Deja i mene ovo sezona besmrtnosti..najvaznija u Radonjic eri..cak i ako se gadim ove uprave, doniracu i ako Bog da srece da idem da gledam preko par tekmi bar...jer je uprava nesposbna da vodi navijace..vec samo ''odabrane prijatelje'' kluba.

 

Mislim da bi mi zivot dobio drugu dimenziju kad bi ovi momci kao u GOT drugi put dosli do Mordora, ali ovaj put im vecno istopili prsten....

 

Da dodam, da ovde ljudi poprilicno nisu svesni koliko smo mi nebitni za evropske okvire i koliko klub nista nije napredovao.. u bilo kom smislu od prve EL...stavise.. Sto kazu neki igraci kluba...pare, pa standardno ih nece biti..a neki navijaci sa 55-ice se jos i ponose time..e zato sl sezone EL necmo igrati cak i ako Dejo istopi prsten koji zumbulcar ceka....ove sezone no no..posle verovatno..

9 minutes ago, Perkos2 said:

Vesićev😀 samo nas EL ne ceni nešto

Ne cenimo mi sami sebe..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Mislim da je jedini problem oko sastava ove sezone to sto nije atraktivan. Kad sad neki stranci gledaju imena, to ce zvucati tanko. A licenca se dobija na toliko nacina a mi nismo cak ni zapoceli jedan. Sto je najgore retko to vidim i kod navijaca. Cak i kad Covic to spomene stidljivo niko ni da pomisli na to. Koliko god u junacku bitku isao Dejo Radonjic ovo nam je a poprilicno sam siguran poslednja EL sezona na jedno duze vreme.

 

Komsijama jedino sto fali jeste da naprav halu i na keca bi dobili dozivotnu A licencu, nama cak ni uspesi repke vise nisu vidljivi, a neka promena zakona oko privatizacije je fikcija gde prosecna Srbenda bi pevala a ko iz moga srca da te uzme Zvezdo...O hali da ne pricam, SD, upravi jos manje. Ne znam koliko vidite, ali uglavnom kad neko izadje sa nekom idejom koja bi u buducnosti donela EL biva posprdan. Komsije su za sad na pravom putu i jednostavno atraktivnost igraca je tu jako bitna.

 

Lepo je bilo Covicu svih ovih godina da se brlja u blatu sa svojim DB drugarom Bokanom, ali ovo je izvan njihov lige i dolaskom Savica, Obradovica...pa cak i onim Fegeltijinim TV kanalom, zadali su nam poprilican udarac van terena. Mozete pisati o sutra sns pare itd..to EL ocigledno ne zanima u smislu poredjenja njih i nas.

 

Kad se setimo koliko smo se slatko smejali sto DV i SD nisu nasli licencu posle 10+godina dominacije, isto to smo mi uradili, samo sto nismo ucili na tudjem primeru.

 

Upravi vecina nema ko sta da zameri, pa ni vucicu koji je sejao pare covicu sto kroz Zvezdu, a sto kroz Zeleznik...Zvezda ima eto taj fuzbal...i konacno ce oba soja naroda biti namirena.

 

Da budem iskren, zacudio bih se da vecina navijaca razmislja dugorocno pa i za svoj budjlar a kamoli za Zvezdinu EL, ali ovo je pocetak naseg kraja ma koliko se cinilo neverovatno.

 

Ne mislim da ce oni nas ''ubiti'' na terenu, vec to da je Ostoja, autolimar iz nekog sela pored Cacka, na kraju zahebao akademskog gradjanina covica, kome u principu nece to ni tesko pasti jer je on odavno postao ''legenda'' navijaca Zvezde.

 

Tim je po mom ukusu, nije atraktivan na oko i na papiru...od nas u EL ce ostati upamceno jos jednu sezonu pasosi koji su osmislili najbritkiji umovi u nasoj upravi kluba..

Upravo u tome je sustina. Za 10 godina nismo nimalo evoluirali kao klub.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ponovo se ovde bavimo Partizanom, treba imati u vidu da je ove sezone kod njih mnogo toga na ispitu s obzirom na zverska ulaganja. Evrokup se u PO igra na jednu utakmicu a znamo da je na jednu utakmicu svašta moguće. A ako neko misli da će Radonjić prepustiti jadransku titulu bilo kome bez da taj krv propiša (kao DV svojevremeno), taj nije gledao KKCZ za Radonjinog mandata posle one nesreće protiv Cibone.

 

Mi nismo nešto atraktivni ali smo ultra nezgodni, još taj centar da dođe da zaokruži ovu ekipu, pa ako još bude publike u većoj meri ove sezone bićemo pravo kratko ćebence. Umiranje u lepoti prepustimo drugima. Kad god smo pokušavali da budemo Real ili Efes za sirotinju nismo se dobro proveli. Samo iz te underdog pozicije i rudarenjem možemo do uspeha, kao što je istorija pokazala. Uostalom, znali smo mi u prošlosti da imamo atraktivnije timove od KKP pa nas DV sa borba bre ekipama očuka kad dođe tvrdo. Osim toga, imaćemo tu čast da ove sezone igramo sa bar 15 ekipa kvalitetnijih od KKP.

 

Dakle hard difens tranzišn ofens pa da zaigramo taj tango smrti.

  • Like 34
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ponovo se ovde bavimo Partizanom, treba imati u vidu da je ove sezone kod njih mnogo toga na ispitu s obzirom na zverska ulaganja. Evrokup se u PO igra na jednu utakmicu a znamo da je na jednu utakmicu svašta moguće. A ako neko misli da će Radonjić prepustiti jadransku titulu bilo kome bez da taj krv propiša (kao DV svojevremeno), taj nije gledao KKCZ za Radonjinog mandata posle one nesreće protiv Cibone.

 

Mi nismo nešto atraktivni ali smo ultra nezgodni, još taj centar da dođe da zaokruži ovu ekipu, pa ako još bude publike u većoj meri ove sezone bićemo pravo kratko ćebence. Umiranje u lepoti prepustimo drugima. Kad god smo pokušavali da budemo Real ili Efes za sirotinju nismo se dobro proveli. Samo iz te underdog pozicije i rudarenjem možemo do uspeha, kao što je istorija pokazala. Uostalom, znali smo mi u prošlosti da imamo atraktivnije timove od KKP pa nas DV sa borba bre ekipama očuka kad dođe tvrdo. Osim toga, imaćemo tu čast da ove sezone igramo sa bar 15 ekipa kvalitetnijih od KKP.

 

Dakle hard difens tranzišn ofens pa da zaigramo taj tango smrti.


Slazem se kao i obicno, samo bih dodao da je (po) meni bilo dovoljno lepote i uzivanja u istoj sa krvava kolena kosarkom iz prethodne DR ere. 
Jeste bole oci tu i tamo tokom sezone ali kako se ona blizi kraju, i kako se stvari ukombinuju, lepa je Radonjiceva Zvezda za gledanje

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Iz ove sredine tesko da ce bilo koji klub po pitanju stabilnosti i svega sto ide uz to da zasluzi A licencu. Sve su to mehuri od sapunice, sve moze brzo da se rasprsne. Drzava zavrti slavine, ode sve u propast. Boli uvo EL o samozvanoj instituciji, porodicnom Nebojsinom konceptu...

 Bez imalo namere da branim Covica, pitanje je da li smo nesto znacajnije mogli da iskočimo napred u ovom periodu. Naravno, moglo je bolje, pre svega ta baza Fmp je totalni promasaj prakticno. Mladi igraci se negde zagube, nestanu... Menadzeri love igrace, robuju njima. Roditelji gladni para bi odmah da deca zapale preko...

To nam je sto nam je, bice borbe.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ponovo se ovde bavimo Partizanom, treba imati u vidu da je ove sezone kod njih mnogo toga na ispitu s obzirom na zverska ulaganja. Evrokup se u PO igra na jednu utakmicu a znamo da je na jednu utakmicu svašta moguće. A ako neko misli da će Radonjić prepustiti jadransku titulu bilo kome bez da taj krv propiša (kao DV svojevremeno), taj nije gledao KKCZ za Radonjinog mandata posle one nesreće protiv Cibone.

 

Mi nismo nešto atraktivni ali smo ultra nezgodni, još taj centar da dođe da zaokruži ovu ekipu, pa ako još bude publike u većoj meri ove sezone bićemo pravo kratko ćebence. Umiranje u lepoti prepustimo drugima. Kad god smo pokušavali da budemo Real ili Efes za sirotinju nismo se dobro proveli. Samo iz te underdog pozicije i rudarenjem možemo do uspeha, kao što je istorija pokazala. Uostalom, znali smo mi u prošlosti da imamo atraktivnije timove od KKP pa nas DV sa borba bre ekipama očuka kad dođe tvrdo. Osim toga, imaćemo tu čast da ove sezone igramo sa bar 15 ekipa kvalitetnijih od KKP.

 

Dakle hard difens tranzišn ofens pa da zaigramo taj tango smrti.

 

Ima li ista lepse nego onomad kad CSKA nije mogao kos da vidi 5 minuta, kad smo startovali sa 11-0  i na kraju ih fino rutinirali? 

 

Odbrana koju smo igrali je cisto kosarkasko savrsenstvo. Hapsenje bez ikakvog kontakta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

Upravo u tome je sustina. Za 10 godina nismo nimalo evoluirali kao klub.

Za ovih 10 godina su rekao bih navijaci najmanje evoluirali. Umesto da se ceni svaka utakmica sa evropskim kosarkaskim kremom, gde nam je mesto samo zbog kosarkaske tradicije i pasije, tribine su zadnjih par godina poluprazne. Nema evoluiranja bez novca, a novca bez publike. Nama je fundament zafalio ovih zadnjih par godina u kojima je trebalo da se napravi iskorak, a taj fundament je publika.

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok...jesmo usrali motku sa posetom i to prvenstveno u Areni koja je keva za dobar deo dvorana u EL. Naša rekordna posećenost na jednoj tekmi je i dalje u samom vrhu a po proseku smo bili u jednom trenutku i treći ili četvrti u EL. Ali naravno da ostaje ta najmasnija mrlja ubacivanja sinovca u najskuplji roster u istoriji KKCZ uz prethodno pakovanje uslova za tu ,,neminovnost''. Srećom pa nam je taj potez obezbedio 2 bonus sezone na top levelu. Tako da ništa.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Ok...jesmo usrali motku sa posetom i to prvenstveno u Areni koja je keva za dobar deo dvorana u EL. Naša rekordna posećenost na jednoj tekmi je i dalje u samom vrhu a po proseku smo bili u jednom trenutku i treći ili četvrti u EL. Ali naravno da ostaje ta najmasnija mrlja ubacivanja sinovca u najskuplji roster u istoriji KKCZ uz prethodno pakovanje uslova za tu ,,neminovnost''. Srećom pa nam je taj potez obezbedio 2 bonus sezone na top levelu. Tako da ništa.

 

 

 

 

 

Sinka - sinovac je bratanac. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Pravimo što možemo. Nemamo novca, niti ćemo ikad imati da napravimo atraktivnu ekipu u rangu neke Barse. Neki tim od igrača tipa Micić, Teo, Nedović, Gudurić,Kalinić Bjelica, Vučević... 

To je još vepar iz komšiluka shvatio da sa budžetom nižim od konkurencije moraš igrati malo staromodniju košarku zasnovanu na jakoj odbrani. 

Suprotno od mnogih mislim da ni Radonjić ni bilo ko drugi ne bi ništa napravio da neko drugi vodi klub umesto Čovića. 

Uz sve njegove mane on umesto da u miru vodi te svoje poslove podmeće ledja za Zvezdu i izvlači maksimum mogućeg. 

 

Nemamo baš nekih ekstra zvezda iz prošlosti koje svojim autoritetom pomažu Zvezdi ni pre Čovića a ni sada. 

Čović-Radonjić su mi neodvojivi tandem koji garantuje  uspešnu Zvezdu. 

Edited by Hogar
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

On 8/19/2021 at 12:54 PM, Johnny Štulić said:

Inace Zvezdu u fudbalu ne mogu da smislim ali volim da je gledam u kosarci i cesto napominjem da su mi to dva razlicita kluba koja na moju zalost nose isti grb i boje. Kosarkaska sekcije je nesto veoma drugacije od fudbalske koja je kroz istoriju kancerogena na najvisem mogucem nivou.

 

lepo si ovo rekao. pogotovo ovo da je fk kancerogen, pravi termin.

klub koji promovise pogresne kriterijume i sisteme vrednosti, deca se uce da se kriminal isplati, kako u upravi tako i na tribini. sve sam go lopov i kriminalac u klubu nad kojim leti duh koji odnosi na desetine i desetine miliona eura za sebe i svoju sektu lopova i kriminalaca.

 

On 8/19/2021 at 1:03 PM, pantelia said:

Mene je kao klinca ubila Sampdorija, i moj otac zvani baksuz koji rezignirano konstatuje kako nema sanse da prodje kako treba ako povedemo golom Mihe (kao sto i jesmo). Dzaba sam ga podsetio na Bajern, ovog puta je bio u pravu.

 

verovatno i jedine suze zbog zvezde. bio sam klinja, ali sam vec bio lud za zvezdom.

u sobi mali tv dimenzije danasnjeg laptopa, vec tad sam znao da ako pobedimo idemo na vembli gde nas ceka barsa i prilika da uzmemo drugu za redom. zvezda-barsa i jos vembli.

od 1:2 sam vec bio sa suzama u ocima, a posle tekme jedno sat vremena plakao, isterao sve ukucane iz sobe, zakljucao se i u mraku plakao kao kisa. 

tokio kad je bio posle dejinog crvenog sam proveo u wc-u uz jako pustenu vodu da ne cujem tv jer nisam mogao da gledam. sve dok komsija nije toliko jako poceo da vice gooool pa sam izasao posle juginog drugog. 

 

23 hours ago, Tunji Awojobi said:


GTFO s ovim kancerogenim komentarima. 

 

sta nije tacno sto je rekao? 

Edited by ИEsA IlIC
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koja gomila gluposti, zamisli klub nije evoluirao do faze da kupuje atraktivna pojačanja i valjda bude top 8 regulare :krstipd4:

3 hours ago, berti said:

Iz ove sredine tesko da ce bilo koji klub po pitanju stabilnosti i svega sto ide uz to da zasluzi A licencu. Sve su to mehuri od sapunice, sve moze brzo da se rasprsne. Drzava zavrti slavine, ode sve u propast. Boli uvo EL o samozvanoj instituciji, porodicnom Nebojsinom konceptu...

 Bez imalo namere da branim Covica, pitanje je da li smo nesto znacajnije mogli da iskočimo napred u ovom periodu. Naravno, moglo je bolje, pre svega ta baza Fmp je totalni promasaj prakticno. Mladi igraci se negde zagube, nestanu... Menadzeri love igrace, robuju njima. Roditelji gladni para bi odmah da deca zapale preko...

To nam je sto nam je, bice borbe.

Ovo za fmp je tačno. Mislim da se išlo all in na generaciju 95 i 98, oni se nisu pokazali izuzev Gudurića.

Dva velika talenta od kojih je jedan Čovićev ljubimac su uprkos telu i skillsetu kao stvorenim za moderan basket nažalost šalabajzeri.

Posle nije bilo talenata, pa se biralo da se jure jeftini koledž igrači od čega smo onako sporadično imali korist.

Definitivno FMP nije što je bio i mislim da treba da se vrati svom starom konceptu koji sad fura mega, da im ideja bude da prave igrače za NBA , a što ne upali u tom smeru da prebace kod nas. Znači FMP koncept ne bi trebao da bude da su naša filijala već put za NBA, copy paste mega , a onda ćemo i mi da se nešto ogrebemo.

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Definitivno FMP nije što je bio i mislim da treba da se vrati svom starom konceptu koji sad fura mega, da im ideja bude da prave igrače za NBA , a što ne upali u tom smeru da prebace kod nas. Znači FMP koncept ne bi trebao da bude da su naša filijala već put za NBA, copy paste mega , a onda ćemo i mi da se nešto ogrebemo.

kako to mislis, ako ne mogu da naprave igrace za kkcz, neka naprave bar za nba? 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...