Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Mislim da Nate-om forum nije oduševljen čisto iz razloga što nije neko seksi ime, dok jedan deo nije oduševljen tolikim povratnicima.

 

Ali evo, zamislite da Nate nikad pre nije igrao za nas. Da mu u CV ne stoji CZV, nego samo Millwaukee, Žalgiris, Maccabi, Unics. Mislim da bi tada raspoloženje na forumu bilo dosta drugačije.

 

Ja bih bio zadovoljan njegovim dovođenjem. Za centra sam več govorio, da se tu ne brinem ko god da dođe. Ali bi voleo da se onda za tog beka trpača malo reskira i dovede neka NBA mačka u džaku

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Гио94 said:

Можда су се опет залетили...па да не искваре трансфер. 

Или то, или прво горе што сам навео...

To se zove trčanje pred rudu ... :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, L' Imperatore said:

Mislim da Nate-om forum nije oduševljen čisto iz razloga što nije neko seksi ime, dok jedan deo nije oduševljen tolikim povratnicima.

 

Ali evo, zamislite da Nate nikad pre nije igrao za nas. Da mu u CV ne stoji CZV, nego samo Millwaukee, Žalgiris, Maccabi, Unics. Mislim da bi tada raspoloženje na forumu bilo dosta drugačije.

 

Ja bih bio zadovoljan njegovim dovođenjem. Za centra sam več govorio, da se tu ne brinem ko god da dođe. Ali bi voleo da se onda za tog beka trpača malo reskira i dovede neka NBA mačka u džaku

Kakav CV,kakva imena.Hocu (hocemo) kvalitet, ne zanima me ni ime igraca ni liga iz koje dolazi.

 

Nejta sam gledao kako se muci u Uniksu u EK prosle sezone,gledao sam ga i u Zvezdi i nije nam bila neka igra pod njegovom palicom.

 

Pogledaj mu statistiku u Evropi,sve je bledji sto je jos gore,72% bacanja skorerski orijentisan plej...a veliki kamenjari Markovic i Jovic oko 69%...

 

Ne znam da li ljudi shvataju kakav nama iskorak treba sledece sezone,ili top 8 ili pobediti Partizan u seriji.A ako Zeljko bude radio kako zna oni su (moze se diskotovati)top 8 el ekipa(racunajuci i van sportsku moc Partizai).

Nejt ne donosi ni fajter stav ni kvalite za te zadatke.

 

Na kraju krajeva ja ne vidim zasto ne mogu da se upare Markovic i Jovic jer su slicni a mogu Nejt i Ivanovic?

 

 

Mi sveukupno imamo u rosteru jednog ipo igraca koju pravi sebi poene u EL->grubo gledano treba nam dobar asisttent i dobar floor general,to Nejt nije....

 

Kao slag na tortu dolazi to sto je stvarno opet polovni povratnik,el klub nema skauting tj skauting nam je lista 10 igraca i Misko.Ja sam ubedjen da na svakom forumu uvek budu bolja resenja od ovakvih.

 

Zakljucak ovog kilometarakog upisa nije da je Nejt krs nego da on nama nije potreban kao prvi plej a ako je drugi onda znaci da je Ivanovic sto je opet tanko za nase ciljeve...

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...