Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Karijerni prosek mu je 5,7ppg za 24mpg...mrtav belac, šuta bez kao i uvek, ima sada već seriju različitih povreda i sam je skoro izjavio da su mu samo kolena ostala čitava i onda je u Virtusu i koleno povredio. I kao lik je prilično introvertan i balast za uspostavljanje neke pozitivne hemije. Između njega i Jovića je mrtva trka ko se više razmečkao...sličnog su frejma skoro dvometraši a za Pefija ima na par mesta podatak da sada ima 102kg i vizuelno zadnje sezone izgleda prilično vodnjikavo...zapušteno.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja se sve nesto nadam da se pefi pominje da bi se napravio pritisak na jovica/raskovica

stvarno nema smisla da ciljamo obojicu, cak ni kod radonje

Nzm kakav pritisak,ja koliko znam Jovic je vec uveliko potpisao ugovor pre nekoliko dana,sad sto nema zvanicne objave nzm.A da postoji interesovanje za Markovica postoji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, NMX said:

Čović: Lekari će odlučiti da li ću i dalje voditi Crvenu zvezdu

 

Aktuelni lider prvaka ABA lige kao i šampionata Srbije kaže u intervjuu za Blic da će konačnu odluku o tome da li će se kandidovati za novi mandat na čelu Zvezde doneti nakon konsultacija sa – lekarima.

 

 

 

 

Da ne pitamo koje struke su ti lekari... 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Jovic i Markovic na pleju, a Ivanovic na 2/1, uz nekog vrhunskog kao startnog 2. Mozda je to neka ideja. Tako bi se osigurala pozicija 1 od povreda, jedino sto bi onda bas natrpali roster i opet imali 15 igraca. Kako ce to uticati na hemiju ne znam, ali kao i prosle godine i ove mislim da je to jedini nacin. Bice duga sezona 100tinjak utakmica, a korona ce nas pratiti i ove godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...