Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

22 minutes ago, propolis said:

Ako Radonjić oceni da je Cirbes okej i potpise ga meni je to u redu.

Ukoliko se uopšte razmišlja o njemu.

Blago tebi

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa nije bas da su kuz i uskokovic radonjin izbor

prvi je potpisao dvogodisnji ugovor pre nego sto je on dosao, a uskok je tu zato sto nemamo nista bolje 

 

ima se radonji stosta zameriti oko selekcije, ali ova dvojica bas i ne

Nego  čiji je izbor? Pa bili su i Radanov, Simanić i Hol tu i pod ugovorima pa odoše. 

Ali možda se pokaže i ispravna odluka, sačekajmo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klupska strategija je da NE SME da se pravi legija stranaca i da MORA da postoji domaća osnova, a pošto ne možemo uvek da dovedemo Kalinića, a posebno ne više igrača tog kalibra, onda je jasno da je apsolutno SVAKI trener Zvezde prinuđen da bira između nekih domaćih igrača koji mu se nude, a koji su uglavnom mediokriteti. Meni je malo glupo onda pisati kako trener ima potpunu autonomiju i kako je eto to njegov izbor, a recimo mu se nude Apić, Jovanović i Ristić, pa ako odabere npr. Ristića onda je on strašno omanuo, pošto bi valjda sve bilo drugačije da je izabrao Jovanovića...

 

Takođe, interesantan je taj fenomen da igrača koga je jedan trener odbio sledeći baš izrazito želi da potpiše: Radonjiću onomad nudili Kešelja, on ga odbio (Kešelj pisao SmRadonja na društvenim mrežama), pa čim je Alimpijević seo na klupu eto Kešelja u Zvezdi na dve godine - verovatno je Alimpije imao baš veliku želju sa njim da sarađuje... Tomić odbio Simonovića, došao Obradović na klupu i eto Simona u Zvezdi isto na dve godine... Obradović odbio Mitrovića, sada kada je Radonjić na klupi eto Luke kod nas, pogađate - na dve godine... Baš zanimljiva koincidencija i sigurno stoprocentan izbor trenera, nema šanse da im neko nameće iste igrače i da se prave svakakvi kompromisi...

 

  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se vise pominje O'bradovic? Najvece razocarenje u svakom smislu i ljudska nula. 

Jedino vazno je to, da je ljudina i trenercina Radonjic dosao umesto ovog gmaza i odradio sizifofski posao, kako bi izvukao sezonu.

Pa sta ako Radonjic potpise Cirbesa? Obradovicu 5 Dzordana ne bi pomogla da postane trener, dok u ruke Radonjica Deja, svaka puska bice ubojita.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Ne znam sto se vise pominje O'bradovic? Najvece razocarenje u svakom smislu i ljudska nula. 

 

 

pominje se zato sto ekipa ovde ne moze da mu oprosti katastrofalno tromesecje gde je napravio 5 pobeda u euroleague i onda nije oprostio pare 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, oubrevo. said:

 

pominje se zato sto ekipa ovde ne moze da mu oprosti katastrofalno tromesecje gde je napravio 5 pobeda u euroleague i onda nije oprostio pare 

Nek ih potrosi sa alalom, tu je sad covek koji nam je doneo puno radosti, treba pricati o njemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Ako Radonjić oceni da je Cirbes okej i potpise ga meni je to u redu.

Ukoliko se uopšte razmišlja o njemu.

Ko je imao (ne)srecu da gleda Zirbesa sinoc bi se odmah zapitao da sa DR nesto nije u redu ako ga potpise. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

Jel ti to DR javio uz pivo?

Da li su potpisi Luke,Simona,ne raskidanje ugovora sa Kuzmicem,skartiranje Reatha, nezainteresovanosti za Nokom, angazocanje Nate i Hollinsa ideja Covica ili DR.

Hvala unapred za info.

 

I sta ces napisati ako Zirbes stvarno potpise, da ce ga DR spremiti da opet ode Makabi?

 

Da te podsetim, Borko Radovic nije u klubu.

Bas ce dovesti Zirbesa...stvarno pises svasta..posle Saloa i Coloa, kamen na kamenu..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bas ce dovesti Zirbesa...stvarno pises svasta..posle Saloa i Coloa, kamen na kamenu..

Sta ti znaci ovo kamen ba kamenu? 

Mozda sam glup ili mator pa ako ti cec ne zelis da nam podelis sta tim upisima zelis da nam porucis ako ima neko drugi da rastumaci bio bih mu zahvalan

 

Svaki upis kamen na kamenu?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oubrevo. said:

 

zasto bi roko dosao kod nas 

Eto možda zato što možemo da mu ponudimo više od Cibone i zato što igramo Evroligu. 

Zato što bi nam sigurno bolje ulaganje bilo u nekog ko ima 18 god i talenat nego što nam je oživljavanje luke Mitrovića. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

Loš je Roko bio. Najlošiji kod Cibone protiv Pesara ali zato je Branković bio MVP i čini se da ima potencijal. Ali daleko od toga da i Roko nije zanimljiv igrač iako fizički dosta inferiorniji u odnosu na svog starog.

Ma pogledaj ti njegovu statistiku i procente za nekog ko ima 18 god prošle sezone... Nama treba jedan takav igrač. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Mislim da Čovara nije spreman u toj meri da se zamera bagri.

I ja to mislim ali eto... Njega sam uzeo kao primer. Prošle sezone odigrao jako zanimljivo. 13,4 p i 6,8 sk. Sa, nekih 53 % za 2 i 40 % za 3.

Upravo sam tražio statistiku tačnu. 

A i ko bre više jebe bagru... 

Očito da nismo iznedrili nikog baš već neko vreme.... A kao jedina ekipa ExYu koja igra EL možda smo mogli nekog da privučemo kod nas iz te Aba lige. 

Nekog klinca. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Nek ih potrosi sa alalom, tu je sad covek koji nam je doneo puno radosti, treba pricati o njemu.

 

pa upravo ekipa koja gaji taj besmisleni hejt prema tromesecnom obradovicu i dalje insistra na njegovom pominjanju osam meseci kasnije. a mi koji se ne slazemo sa tom percepcijom, treba valjda da cutimo dok se "chale" ne najebe keve dovoljno, pa kad se smiri, da nastavimo da pricamo o tekucim stvarima 

 

sledeci put kad neko predlozi da se obradovicu polome noge, seti se pa prigovori baji da je tu sad drugi trener, zapravo vec dugo. 

30 minutes ago, StiviKivi said:

Eto možda zato što možemo da mu ponudimo više od Cibone i zato što igramo Evroligu. 

Zato što bi nam sigurno bolje ulaganje bilo u nekog ko ima 18 god i talenat nego što nam je oživljavanje luke Mitrovića. 

 

okej ali zasto zvezda a ne neka druga euroleague ekipa? takodje, mozda bi decko u nba a onda euroleague nema nikakav narociti uticaj. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, StiviKivi said:

Eto možda zato što možemo da mu ponudimo više od Cibone i zato što igramo Evroligu. 

Zato što bi nam sigurno bolje ulaganje bilo u nekog ko ima 18 god i talenat nego što nam je oživljavanje luke Mitrovića. 

A sto mislis da bi on pristao na ulogu Luke Mitrovica u Zvezdi, njemu trebaju ili minuti ili pare a mi ne mozemo nista od toga da mu ponudimo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2021 at 4:41 PM, Ridji said:


bold1: Ne da vuce posledice nego su njegov kosarkaski profil promenile povrede. Da nije bilo povreda ne bi Luku gledali kako igra gotovo iskljucivo na poziciji 5 u niskim petorkama i gde sezonama ne pomislja da sutne za 3. 

bold2: Da vazi, posle 3-4 godine gde je radio i profilisao se na drugi nacin sad ce odjednom da bude sramota sto se za 2 meseca nije skroz transformisao i promenio...

 

Prvi bold nisi razumeo. Nisam uopste govorio o fizionomiji njegove igre, vec o tome da igra u kontinuitetu bez sitnih ili krupnih povreda. Nije jedini koji se kroz karijeru pomerio poziciju nize.

 

Sto se tice suta ne stoji da su povrede uticale na sut. I pre druge povrede je menjao izbacaj i kvario sut. Uostalom povrede najcesce uticu na to da igraci sve vise sutiraju spolja, a manje se zavlace u reket. I jeste sramota ako bude sutirao 0 trojki za sezonu, za to nema bas nikakvog opravdanja.

Link to comment
Share on other sites

Jedna od dobrih stvari kod Čovica je sto je par puta zavukao najvernijima. Bio je Omić, pa sada Kalina. To mu ne prastaju, pisu o tome cesto na blindiranim delovima foruma. Terza bi, za razliku od Covica, odmah odbio Dzeka, taman da ovaj hoce dzabe da dodje i igra. Pre bi devetku Zvezde nosio Simo Spasic nego Edin.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Jedna od dobrih stvari kod Čovica je sto je par puta zavukao najvernijima. Bio je Omić, pa sada Kalina. To mu ne prastaju, pisu o tome cesto na blindiranim delovima foruma. Terza bi, za razliku od Covica, odmah odbio Dzeka, taman da ovaj hoce dzabe da dodje i igra. Pre bi devetku Zvezde nosio Simo Spasic nego Edin.

Terza nije imao mooda da dovede Birmancevica, kraj, tocka, bok.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Jedna od dobrih stvari kod Čovica je sto je par puta zavukao najvernijima. Bio je Omić, pa sada Kalina. To mu ne prastaju, pisu o tome cesto na blindiranim delovima foruma. Terza bi, za razliku od Covica, odmah odbio Dzeka, taman da ovaj hoce dzabe da dodje i igra. Pre bi devetku Zvezde nosio Simo Spasic nego Edin.

Oni sigurno ni u kakvom sastavu nece dolaziti na EL organizovano,tj mozda i dodju da izvredjaju Kalinica ili okace neki transparent protiv njega.

Tako da Covica nije vise briga za njih jer oni mu ne oprastaju jos uvek Omica a pre toga njegovo odbijanje da preuzme fk klub a oni mu "obezbedili" glavnu fotelju.

 

I sve dok je on na celu pa makar u ovom VD formatu ne ocekujte "podrsku" sa tribina.

 

Bice jedno samo preklapanje termina.

 

KK sa PAO u 19h

FK sa dancima u 21 h.

 

Isti dan.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...