Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 minutes ago, NMX said:

Nakon svih ovih dešavanja i potpisa, koncepcije tima koja se nazire, Kalinin potpis postaje još čudniji. Šta je bratu u glavi da dođe u hrkljuš ekipu (ok, lova, jasno samo je istu mogao da dobije i bilo gde drugo, plus više). Šta će njemu da igra basket na 61:59 rezultat, da rudari ko Novak protiv Rafe na šljaci Šatrijea...Baš ne kapiram. Bez da ima neke takmičarske ambicije. I to u svom prajmu... 

LastingGloomyBeetle-size_restricted.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa i Kalina je u principu hrkljuš igrač. Na elitnom EL nivou al ipak teško da je on neki umetnik.

 

Ma, daleko bilo da je umetnik. Nego ne kapiram da dolazi u ekipu bez takmičarskih ambicija na najvišem nivou a može da igra u takvima plus iako hrkljuš igraš nije igrao u hrkljuš ekipama do sada (napolju).

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Nakon svih ovih dešavanja i potpisa, koncepcije tima koja se nazire, Kalinin potpis postaje još čudniji. Šta je bratu u glavi da dođe u hrkljuš ekipu (ok, lova, jasno samo je istu mogao da dobije i bilo gde drugo, plus više). Šta će njemu da igra basket na 61:59 rezultat, da rudari ko Novak protiv Rafe na šljaci Šatrijea...Baš ne kapiram. Bez da ima neke takmičarske ambicije. I to u svom prajmu... 

 

Razglaba se o napadačkoj impotentnosti i nemogućnosti da proizvedemo poene, a na papiru imamo potencijalno već sad, dosta raznolikiji roster od prošle sezone. Vrijeme će pokazati i domete, a svjedoci smo jedni drugima da se koncepcija selektiranih pojačanja kao i sama igra, ogroman broj puta razlikovala od onoga što zamislimo. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U principu treba nam jos Jaka na dva, ne mislim jaka kao telesnu snagu nego Jaka Blazic i da budemo u fazonu nece nam niko dati vise od 10 poena po cetvrtini al' necemo ni mi vise od 7.

 

Sta znam rekao sam da mi se nista ovo ne svidja ali u nekim sezonama kad mi se cinilo da ce valjati pa nista nije ispalo.

 

Ocigledno cemo igrati kosarku tesku za gledanje ali ako ce donositi odredjeni rezultat neka bude i tako.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Achtung! said:

 

Razglaba se o napadačkoj impotentnosti i nemogućnosti da proizvedemo poene, a na papiru imamo potencijalno već sad, dosta raznolikiji roster od prošle sezone. Vrijeme će pokazati i domete, a svjedoci smo jedni drugima da se koncepcija selektiranih pojačanja kao i sama igra, ogroman broj puta razlikovala od onoga što zamislimo. 

 

Iskreno, mislim da se vecina ovih upisa koji lamentiraju nad trenutnim sastavom (ukljucujem tu i svoje upise na datu temu) tako pise jer je osnova za komparaciju ne ono sto smo mi imali prosle godine ili pod nesretnim Alimpijem (pu, pu, daleko mu lepa kuca), vec ono sto u komsiluku gradi Zoc. Vecina navijaca je, u nedostatku boljeg izraza, povredjena jer percipira relativnu nesrazmeru u kvalitetu pojacanja kao macehinski odnos drzave koja finansijski stoji iza oba kluba. To sto je ta drzava maceha svima po ama bas svakom drugom osnovu je posebna tema koju mozemo razglabati u nekosarkaskim coskovima ovog foruma. Elem, u situaciji u kojoj je Kalinic jedino pojacanje koje se moze meriti sa pojacanjima koje su komsije dovele i u kojoj se roster popunjava resenjima koja su (opet, iskljucivo u odnosu na komsijski tabor, i ponovo, izuzev Kalinica), aliexpress verzije onoga sto bismo zeleli - ljudi shvataju da je sve manja i manja sansa i sve manje i manje mesta da zapravo dobijemo jos jednu ili dve bombe koje ce uciniti da bar na papiru delujemo kao ravnopravan takmac tamnoj strani brda. Dodaj na to da su vecinom u pitanju igraci koje smo vec videli kojima uglavnom znamo krajnje domete, i forumskim recnikom "mrtvi belci" i eto sasvim dovoljno razloga da svaki od upisa na forumu poprima tonove prigodnije guslama nego iscekivanju nove sezone. Sve to u stranu, svi smo svesni da nas ceka izuzetno teska sezona, i da ce obezbedjivanje EL i za narednu sezonu biti stvar koju necemo moci da ocekujemo objektivno, vec samo navijacki, verujuci u krvava kolena i poetsku pravdu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BojanaCZV said:

Ako mogu upuceniji koji prate EL, prepoznace se, ko je dostupan u smislu da je slobodan igrac, na poziciji beka?

 

Hvala 🤗

Nema tu nekog izbora ... Dorsi i Holins bi u NBA, ostaje Dragić, Mekolum ... to je to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kumovo Black se odnosi na Noka izgleda. Ono da nije po Radonjicevom ukusu je Covic na skupstini kluba rekao, tako da je informacija bila odatle 

 

Sto se Jovica tice, da se apdejtujem, jer sam izneo informaciju da je potpisao (info je bio iz kuba, a ocigledno im je odgovaralo das e o tome prica kao o done dealu), a sinoc sam cuo sledece. Onje bio u Beogradu tad u petak, odradio je lekarske i nije prosao, ali mu je receno - svakako hocemo da te potpisemo, odradicemo preglede ponovo, nemoj ni sa kim da pregovaras, nas si, jel ti ok? Jovic rekao ok, pruzili ruku jednim drugima. U medjuvremenu Jovica kontaktirao drugi EL klub, ponudio vise love, on krenuo da se necka, ovi nasi culi to iz razlicith abrova, uvredili se i sad cemo da vidimo epilog. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Bicemo u problemu, dovedemo li Jovica. Skup igrac, a jako rizican. Mislim da Ivanovic i Volters mogu da odradesolidan deo u organizaciji, te da je bolje dovesti dva beka, jer sut razbija sve odbrane. Neka petorka: Jovic, Lazic, Davidovac, Mitrovic, Kuzmic bi potencialno mogla da ciglari do penzije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...