Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Prvo naletim na par komentara sa kojima se slažem, u fazonu išli su na sigurno, mogli su da rizikuju sa nekim potencijalno opasnijim igračem i slično. Stoji.

 

Ali onda poređenje sa Holom, Stefanom... Hol je sezonu pre Zvezde stvarno bio dobar u Grčkoj, ali ovde nije pokazao ni delić toga.

 

Ali bez ikakve Dileme, Volters je bolji i od njega, i posebno od 34godišnjeg Stefana Markovića.  Zdravog Jovića bi birao pre Nejta, ali znamo koliki znak pitanja stoji pored tog uslova.

 

E sad, jasno je kakva vam dvojka treba sada. Bukvalno što veći indijanac, sa dobrim rejndžom i mogućnošću kreiranja samom sebi.

Edited by realno *w
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

E sad, jasno je kakva vam dvojka treba sada. Bukvalno što veći indijanac, sa dobrim rejndžom i mogućnošću kreiranja samom sebi.

 

Bas tako. Zato sam ja ovde vec predlagao Antonio Blakeney-a kao prototipa indijanstine, ali posle videh da je uhapsen zbog oruzane pljacke. Ipak je jos i ludji nego sto sam mislio 😄

  • Like 6
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

U gajbu da čemo biti bolji od toga?

 

Ali ajde, ovo za 17 mesto baš i nije fer opklada, pošto je bezobrazno nisko. Neka bude EL playoff da ja dobijam, bez playoffa ti.

uzimam ja tu opkladu ako niko drugi nece

1 hour ago, strah od vozova said:

Ja sam ovde izgleda jedini koji smatra da je Flouters luksuz na nase platezne mogucnosti. Kapiram da nije ispod 450 000 evra. 

uini rece da su to isti milioni kao kod komsija

kome sad da verujem?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Bila je mišljena za Lakija u fazonu, put your gajba where your mouth is 😄

Ali ajde, pošto on nije zainteresovan, može. 😉

ne vidim ovui ekipu u borbi za PO

puno toga zavisi od beka koga dovedemo, a znajuci radonju i sudeci po potezima do sada...nisam optimista

dodatno, ja bih rekao da nam nedostaju 2 beka, jedan nije dovoljan

 

tako da...moze:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gilmour said:
6 minutes ago, Hogar said:
Insajder kaže oko 23:30 će se znati da li dovodimo nekoga što dugo čenamo
 

Katovan Munford?

Ne spominje ga 😂

Valjda Noko ili samo potvrda da Jović ne dolazi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

U gajbu da čemo biti bolji od toga?

 

Ali ajde, ovo za 17 mesto baš i nije fer opklada, pošto je bezobrazno nisko. Neka bude EL playoff da ja dobijam, bez playoffa ti.

 

Dodaj brate "piva" da posle ne ostaneš bez nekretnine, nije vredno toga ko je bio u pravu na forumu

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Hol se veći deo sezone raspadao, iz koje kavih razloga. U finalu protiv Future je junački potegao, s obe strane terena. Bez njega bi osvojili kitu, a ne titulu.

 

Au brate... pa taj nastup je jedan od najskandaloznijih koji sam gledao u zivotu. Nije mogao da zavrsi ni kontru 1 na 0. Potegao jeste ali u finalu KLS.

Link to comment
Share on other sites

Da smo umesto albino-alibi Waltersa dovukli rizičnog Norisa skrvavi zubi, imali bi bar brutalne tranzicije i cirka dvadesetak prodora po tekmi. Mogli bi da ubrzamo igru i izvučemo max iz Kaline i Dobrivoja. Bušili bi odbrane kao Makita...uz brdo bacanja. Ovako, ako dovedemo nekog beka šminkera, mogu da nas brane zonom vazdan kada je Nejt vodja parade. Njega sa čitavih 193cm nosaju godinama po reketu ko unuče. Asisti su mu nivo: dodavanje šuteru levo ili desno od njega. Jednom dosadan za gledanje. Dal realno da mu se neko ovde iskreno obradovao...?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odavno je receno da se nece dovoditi nikakvi indijanci(u smislu da imaju 20+ ppg), a ljudi i dalje pisu trebaju nam takav plej, bek i centar..

dodje nejt, pa se onda  menja prica kako bek i centar trebaju da imaju po 20+.. and so on..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...