Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Na sta tacno mislis kad kazes "imate vas forum"? 

Vasu temu to sam hteo da kazem, dodje covek ovde i napise "picka ciganska" i mi treba da cutimo da ne bi bili kako ti kazes u kontra ritmu foruma?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kole91 said:

Vasu temu to sam hteo da kazem, dodje covek ovde i napise "picka ciganska" i mi treba da cutimo da ne bi bili kako ti kazes u kontra ritmu foruma?

 

Auuuu decace, pa ti niti kapiras sta je on napisao, a ne kapiras ni sa koje strane brda ja mirisem cvece 😄

 

Ali ajde, to sve po strani, pogresi covek. Nego daleko vise zabrinjava cinjenica da ti mislis da su dve teme dva odvojena foruma, RSB i Avangarda, sta li vec?


E sa tim stavom neces dugo. 🍻

 

 

3 minutes ago, Čvarkov said:

@Kooineeperk pičko grobarska 😄

Moderacijoooooooo, report! Gledajte sta mi je reeeeeeekao! 😄 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Auuuu decace, pa ti niti kapiras sta je on napisao, a ne kapiras ni sa koje strane brda ja mirisem cvece 😄

 

Ali ajde, to sve po strani, pogresi covek. Nego daleko vise zabrinjava cinjenica da ti mislis da su dve teme dva odvojena foruma, RSB i Avangarda, sta li vec?


E sa tim stavom neces dugo. 🍻

 

 

Moderacijoooooooo, report! Gledajte sta mi je reeeeeeekao! 😄 

Ma ne pada mi na pamet da resavam vase rebuse, nije problem da dobijem ban moze i odma, imam zivot i mimo foruma za razliku od nekih.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

Jbt, jos je tu 😄 

 

Nego, dok si jos tu imenjace (da jbt, Kole je i meni nadimak), sta jos imas da izjavis za javnost? 😄 Mozda udje u anale ovog foruma 😄 Bilo je nekih bisera koji su kratko trajali. 

Funfact: niste imenjaci nego nadimenjaci. He he

 

 odoh za pobratimom

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

 

Vozimo se brat i ja, on za volanom, a kad on vozi ja se ne brinem mnogo za voznju.

Udje u nama dobro poznatu jednosmernu ulicu, kad ono dolazi nam u susret vozilo. Kaze on "vidi ovog ### ide u pogresnom smeru!", ja samo konstatujem klimanjem glave, sreca ipak da je siroka ulica pa se mimoisli. Vozimo jos par metara i brat ce "cekaj bre, ja vozim u pogresnom smeru!". A inace nam je super poznata ulica, cesto smo tuda prolazili, nista se nije menjalo u medjuvremenu. 

 

 

Naravoucenije:

Ti mislis da je drug @goofy ovde zalutao, a zapravo sve su prilike da ce se pokazati da si to ti.

(to ti onako, bratski skrecem paznju, kad vec rodjenom bratu nisam pomogao). 

 

Vozi Mujo autoputem kroz englesku i sluša radio.

 

Spiker: "Neki ludak vozi autoputem u kontrasmeru!"

 

Mrmlja Mujo u sebi: "Eh da je jedan, stotine!"

  • Like 7
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...