Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Reče mi kolega da se pred utakmicu sa Šerifom zatekao u nekoj kafani gde se skuplja neka starija ekipa sa severa među kojima su bile i neke vođe navijača pa je naćulio uši da čuje šta pričaju. Elem od zanimljivijih tračeva je izdvojio da je Čović hteo da se skloni ali da mu je Vule tražio da ostane. Da su delije htele da se vrate na basket ali im je Čović opet zavukao sa Kalinom pa sad većaju da li da se vrate da teraju Čovića ili da i dalje bojkotuju [emoji38]_2: Da dobijamo dosta love i mi i grobari i da se traže određeni igrači. Ne znam šta je istina od svega toga ali eto abera :classic_biggrin:
Uh, uh.. Što im Čović još ne zavuče kojeg Kalinu..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:
4 hours ago, Knipex said:
Reče mi kolega da se pred utakmicu sa Šerifom zatekao u nekoj kafani gde se skuplja neka starija ekipa sa severa među kojima su bile i neke vođe navijača pa je naćulio uši da čuje šta pričaju. Elem od zanimljivijih tračeva je izdvojio da je Čović hteo da se skloni ali da mu je Vule tražio da ostane. Da su delije htele da se vrate na basket ali im je Čović opet zavukao sa Kalinom pa sad većaju da li da se vrate da teraju Čovića ili da i dalje bojkotuju emoji38.png_2: Da dobijamo dosta love i mi i grobari i da se traže određeni igrači. Ne znam šta je istina od svega toga ali eto abera :classic_biggrin:

Uh, uh.. Što im Čović još ne zavuče kojeg Kalinu..

Jedino ako ce Omica da vrati 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kole91 said:

U ponedeljak je prozivka.

Nezvanicna,

Po nekim nepisanim pravilima sindikata igraca u EL pripreme zvanicno ne mogu biti duze od 45 dana. Sto znaci da nama zvanicno pocinju pripreme od 16.08. a svi igraci su duzni da se odazovu na lekarske preglede i druzenje tokom sledece nedelje ( od ponedeljka). Znaci svi potpisani igraci ukljucujuci i sve strance ( slovima jedan belac)  i novopeceni tata 🙂

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Šarac said:

Nezvanicna,

Po nekim nepisanim pravilima sindikata igraca u EL pripreme zvanicno ne mogu biti duze od 45 dana. Sto znaci da nama zvanicno pocinju pripreme od 16.08. a svi igraci su duzni da se odazovu na lekarske preglede i druzenje tokom sledece nedelje ( od ponedeljka). Znaci svi potpisani igraci ukljucujuci i sve strance ( slovima jedan belac)  i novopeceni tata 🙂

 

 

Sta kaze taj EL sindikat, jel samo jedan trening dnevno i koliko banana sleduje po igracu? 😄 

 

btw ko je bese sada novopeceni tata? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Šarac said:

Nezvanicna,

Po nekim nepisanim pravilima sindikata igraca u EL pripreme zvanicno ne mogu biti duze od 45 dana. Sto znaci da nama zvanicno pocinju pripreme od 16.08. a svi igraci su duzni da se odazovu na lekarske preglede i druzenje tokom sledece nedelje ( od ponedeljka). Znaci svi potpisani igraci ukljucujuci i sve strance ( slovima jedan belac)  i novopeceni tata 🙂

 

 

Jovic?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Sta kaze taj EL sindikat, jel samo jedan trening dnevno i koliko banana sleduje po igracu? 😄 

 

btw ko je bese sada novopeceni tata? 

ELPA je valjda za EL igrace, a Zagorac je za ABA ligu sindikat igraca , od svih zahteva samo su im banane prosle kao obavezna stavka u svim ugovorima. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

ELPA je valjda za EL igrace, a Zagorac je za ABA ligu sindikat igraca , od svih zahteva samo su im banane prosle kao obavezna stavka u svim ugovorima. 

 

Zezas?! 

 

Ja se sprdam sa tim 🙂 znam da su on i Miljenovic to za ABA ligu radili. 

 

Da su im bili neki normalniji zahtevi mozda bi jos nesto dobili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

ELPA je valjda za EL igrace, a Zagorac je za ABA ligu sindikat igraca , od svih zahteva samo su im banane prosle kao obavezna stavka u svim ugovorima. 

Navikao je Rade na banane, pa da mu ne kvare tradiciju 🙂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ako je smailagic stvarno veliki navijac kkcz, a zavrsio kod njih tamo...to je samo jos jedan pokazatelj koliko se kod nas lose radi i bez ikakvog plana

nemamo ga gde zato sto imamo luku, kuza i simona jbg

To je samo pokazatelj koliko imaju veci budzet od nas, i koliko se nista ne pitamo, i Avramovic i Smailagic(obojica cigani) nisu sigurno dosli da igraju cipiripi kup zato sto oni imaju ne znam kakve strucnjake a mi ne.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kole91 said:

To je samo pokazatelj koliko imaju veci budzet od nas, i koliko se nista ne pitamo, i Avramovic i Smailagic(obojica cigani) nisu sigurno dosli da igraju cipiripi kup zato sto oni imaju ne znam kakve strucnjake a mi ne.

Ne pratiš fabulu radnje. 😃

 

Zar stvarno misliš da plata Kuzmića, Luke i Simona nije mogla da pokrije Smailagićevu platu?

 

Pod pretpostavkom da je Zvezdaš, igrao bi Evroligu.. nema razloga da ne dođe.

 

Al de ćeš ga kad imaš ove polovnjake?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, thelosttribe said:

Ne pratiš fabulu radnje. 😃

 

Zar stvarno misliš da plata Kuzmića, Luke i Simona nije mogla da pokrije Smailagićevu platu?

 

Pod pretpostavkom da je Zvezdaš, igrao bi Evroligu.. nema razloga da ne dođe.

 

Al de ćeš ga kad imaš ove polovnjake?

 

 

Koliko ja znam Simon nece igrati vise, Kuz je centar a Luka nase dete, veliki borac i ako mene pitas ne bi ga menjao nikada za jednog Smailagica koji nema jednu kvalitetnu utakmicu u karijeri, okej talenat je neosporan ali sta je on uradio do sada da zasluzi nas dres???

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:
Edited by Kole91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko o Smailagicu i nije razmisljao jer kada je  DR verovatno razmisljao o timu za ovu sezonu , Alen je bio pod ugovorom sa GSW, plus je odbio poziv za reprezentaciju jer se spremao za novu  sezonu u NBA.

 

Jel se trebalo cekati odluka GSW , sta da je ostao da igra tamo, sta  da je u free agency dobio neki poziv drugog kluba?

 

Ali ajde sve sto hoda na dve noge i bavi se kosarkom da uzmemo samo da ga komsije ne uzmu. 
Ne zna se ni iz kojih para ce se ovo placati sto je dovedeno, a ne jos jedan iz NBA sa sedam cifara 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kole91 said:

Koliko ja znam Simon nece igrati vise, Kuz je centar a Luka nase dete, veliki borac i ako mene pitas ne bi ga menjao nikada za jednog Smailagica koji nema jednu kvalitetnu utakmicu u karijeri, okej talenat je neosporan ali sta je on uradio do sada da zasluzi nas dres???

tom logikom i beka sutera smo resili

shone ilic je dete kluba i velika legenda

ko je zasluzio sveti dres pre njega

 

2 minutes ago, Šarac said:

Ne zna se ni iz kojih para ce se ovo placati sto je dovedeno, a ne jos jedan iz NBA sa sedam cifara 🙂

pre je blizu 8 cifara, per sources

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem ostavku Covica ako ne napravi tim za borbu za F8, ako je to uspeo KKP, ne vdim nijedan razlog sto to mi nismo uradili..te price o Psihopati su smesni a Nesha je njegova pudlica od 2012 a verujem i ranije...

 

Sve sto treba je tri igraca kvalitetna  i super, ako za to nije sposban nek bezi u Zeleznik svoje prirodno staniste jer je ovo nasa poslednja EL sezona sve da uzmemo i tripletu...oni umesto da dovode igrace placu na svaki potpis Zlog Zelimira...

 

 

 

 

 

Edited by Devil In My Pants
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kako to lako ide od imacemo ultra jak tim, verujte mi do covic nek se ternja u svoj zeleznik

klasik ciganija

Kad ne razumes fabulu, al razume onaj kome je namenjena. Sustina i dobrobit Zvezde za sledeci period jeste da Covic ode sa funkcije,niti on obezbedjuje pare, niti je bitan za Zvezdine rezultate. Mladje kategorije su nam svake sezone sve gore,Zeleznik ne sluzi qrcu a i ako se stvarno budu gledali papiri jednog dana nece nam Bog pomoci jer kad neko radi pro bono to moze da znaci samo jedno...

 

Vreme je da se okrenemo kosarci a ne kanalizaciji u kojoj smo bii od Zlog Dula ,nastavljeno sa Doktorom iz Zeleznik...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...