Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Dajte ljudi, molim Vas da se ova tema ne pretvori u kuknjavu kako država upumpava 100 miljona i sve radi samo da uništi Zvezdu. Pošto smo se istim tim pričama smejali u zadnjih par godina, kad se pričalo isto to samo u zamenutim ulogama.

 

Meni je ok što je došao Željko Obradović u Partizan. Odlična stvar za domaču košarku. Ali znam i koliko če me sad nervirati padanja u nesvest na ovoj temi, kad se budu sa Partizanom povezivala imena kao što je Kalina, Bjelica, Jovke... Od kojih neče na kraju potpisati ni jednog. Tako da bi bilo ok kad bi ovde iskulirali takve rumore

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U Srbiji nema 10k glasača koji se na izborima opredeljuju prema stanju u kk partzan. Nema ovo 1 promil veze sa izbornom godinom, ali ima sa sindromom velikog vodje da se u sve meša, da ga svi vole po orvi put u novijoj istoriji.

Kao što je Toma grobar telefonom zvao društvene mreže, pa bilo zauzeto, tako je i Vučić peder zvao Sportando: "Alo, jel' to Sportando? Ovde Aca Hulja, mislim Aleksandar Vučić, predsednik Srbije. Piši tamo Robija od petka trener partizana."

Mi u se i u svoje kljuse. A ne smeta ni neki Pengos, Vilijams, trogodišnja EL licenca i tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Dajte ljudi, molim Vas da se ova tema ne pretvori u kuknjavu kako država upumpava 100 miljona i sve radi samo da uništi Zvezdu. Pošto smo se istim tim pričama smejali u zadnjih par godina, kad se pričalo isto to samo u zamenutim ulogama.

 

Meni je ok što je došao Željko Obradović u Partizan. Odlična stvar za domaču košarku. Ali znam i koliko če me sad nervirati padanja u nesvest na ovoj temi, kad se budu sa Partizanom povezivala imena kao što je Kalina, Bjelica, Jovke... Od kojih neče na kraju potpisati ni jednog. Tako da bi bilo ok kad bi ovde iskulirali takve rumore

mani me tih usranih prica kao drago ti je sto  Zeljko dolazi 😄

Seti se samo gde smo bili kada nas je Uvalin vodio i da 90% tih navijaca Partizana jedva cekalo da nestanemo sa mape.Sada kao treba da se foliram da mi je drago sto psiho Vucic krade drzavne pare i upumpava novac u sns projekat

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

mani me tih usranih prica kao drago ti je sto  Zeljko dolazi 😄

Seti se samo gde smo bili kada nas je Uvalin vodio i da 90% tih navijaca Partizana jedva cekalo da nestanemo sa mape.Sada kao treba da se foliram da mi je drago sto psiho Vucic krade drzavne pare i upumpava novac u sns projekat

 

Pa vidiš recimo mene zabole kurac za taj % partizanovih navijača i nemogu da baziram svoje mišljenje na osvnovu toga šta oni žele ili su želeli. Ja znam da je meni mnogo draže da se u derbiju pobijemo momački, pa na kraju nek pobedi bolji. Nego da 10 godina zaredom guzimo protivnike sweepovima u finalnoj seriji, zato što niko nije ni na nivou Fiba lige šampiona.

 

Pa nemam pojma zašto je ovo na kraju naglašeno kao da se dešava nešto novo. Ni jedan ni drugi klub nije privatni. Celo vreme se u njima troše državne pare, samo što nekad za te državne pare imaš priliku da gledaš duel Čanak vs Gavrilović. A nekad Obradović vs Radonjić

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Znači ode Noko.. Jebem li ga, ja ne znam čime su se drogirali ljudi ove sezone pa su sklapali ovakve ugovore. Toliko grešaka.. Čovek je imao problem sa srcem koji je saniran i ti ga potpišeš na pola godine u momentu kad je sigurno moglo da se ponudi 2. Nije dečko kidao prednje ukrštene pa da se plašimo hoće li moći da igra majku mu..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ko mu je dao ugovor na pola godine, bez ikakvih uslova je najveci retard na svetu

nesposobnost na nivou silobada i upotrebe faxa

Ne može Zvezda takve igrače da potpiše na dve i više sezona, njima je to samo "odskočna daska" za dalje ...

Imali smo Voldena na 1+1 i isto se završilo ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Ode Noko i ako je imao dosta dobru nasu ponudu,od Stefa verovatno nema nista,bice zanimljivo ovo leto iskreno,ozbiljan posao ceka DR

 

Odigrao je Nnoko stvarno dobro na kraju sezone. Mada, centarska pozicija je retko kad bila problem pod ovim stručnim štabom. Ja sam siguran da ko god tu da dođe, opet če biti jedan od naših najboljih igrača i verovatno odigrati sezonu kariere.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Odigrao je Nnoko stvarno dobro na kraju sezone. Mada, centarska pozicija je retko kad bila problem pod ovim stručnim štabom. Ja sam siguran da ko god tu da dođe, opet če biti jedan od naših najboljih igrača i verovatno odigrati sezonu kariere.

Malo je ispao cava na kraju,jer je dobio dosta dobru ponudu od nas,e sad da li je Trinkivinki ponudio vise i koliko nzm.Ali želim smo da ga zadrzimo

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kankkunen said:

Ne može Zvezda takve igrače da potpiše na dve i više sezona, njima je to samo "odskočna daska" za dalje ...

Imali smo Voldena na 1+1 i isto se završilo ...

igraca za koga je u jednom trenutku bilo upitno da li ce moci da se bavi sportom ne moze da potpise na duze od nekoliko meseci?

odbijam da poverujem u to

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

igraca za koga je u jednom trenutku bilo upitno da li ce moci da se bavi sportom ne moze da potpise na duze od nekoliko meseci?

odbijam da poverujem u to

 

Možda je i za Čovića bio rizik, cvika on od takvih stvari ... tragedija sa Ojom ga je opasno uzdrmala.

Sad, šta je tu je, teraj dalje ... samo da se ne oduži previše, tržište je svakim danom sve manje.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja znam da je meni mnogo draže da se u derbiju pobijemo momački, pa na kraju nek pobedi bolji.

 

Ovo neces nikad docekati jer kod nas je uvek neko privilegovan a neko drugi se gazi. Jer kod nas fer borba ne postoji, postoji samo nezasluzena pomoc drzave. 

Nakon perioda pokusaja gasenja Zvezde dosao je period protaziranja Zvezde. Sada izgleda ponovo idu crno bele godine. Kako god bilo, fer borbu neces videti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...