Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

53 minutes ago, TJ64 said:

Шта је чудно кад смо државни пројекат? 😄

Не знам куме за државни пројекат,али Цирбес купио Мечку за "project car"...Не планира он из БГ скоро 🙄

53 minutes ago, TJ64 said:

Шта је чудно кад смо државни пројекат? 😄

Не знам куме за државни пројекат,али Цирбес купио Мечку за "project car"...Не планира он из БГ скоро 🙄

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Crni said:

Pa u 20h igraju nogometaši, da se ne bi preklapali...naravno nidje veze.

Koga jedva cekate da vidite u crveno-beloj opremi? Ja Ivanovica.

Bogami i ja ali i Kalinu. Teška odluka koga više, možda za mrvicu Đonija možda zato što sam ga oduvijek želio vidjeti u našem dresu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lm, sto se kaze, sa ove distance, mogu da potpisem da lesor nije ni bio u bg, vec da je one cevape postavio na nagovor zalizanog(sad dal mu je zalizani to slikao i poslao, il je to lesor od ranije imao u telefonu manje je bitno), plus je zalizani i preko onog grka pustio onaj twit na foru da ga satro trazi i partizan, kako bi mi brze bolje pristali na lesorove uslove..

ne kazem da su nasi to prozreli, pa nisu zagrizli, vec jednostavno nece da daju vise od nekog minimalca za takvog igraca, sve i po cenu da se udje sa cirbesom u sezonu, kao sto ce se i uci..

:poaro:

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

 Nije problem što ekskluzive nema...ali ni krštenog centra nema u rosteru. Čak i da nas ukenja neka babaroga u majčicu na bratele nakon last cut-a, rizikujemo da tada već budemo u minusu prema nekom od konkurenata u Aba a za EL nikad nije kasno da se umire u lepoti postavke : ,,nema ovde stoka razlike rodjaci...''. Sad verovatno sledi neki post demistifikacije: ,, zategnuti Kuz i podgrejani Cirbonja su sasvim dovoljni za školovanje ABA boranie...".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jos gori scenario, provucemo se nekako prvih pet, sest kola. Struka proceni da pojacanje nije potrebno, potpisuje se cirbes do kraja sezone i raspadamo se oko bozica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...