Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, oubrevo. said:

@Wingwalker, referišeš na last cut u nba?

to bi bilo lepo ako je uzeto u obzir, mada sam pesimista pošto je radonjić jednom potegao za izvesnim quincey millerom i toliko je ispao dobar potez, da je čvrsto rešio da nikada više to ne radi, jerbo, too easy.

 

 

 

 

Osim što je isto uradio već sledeće sezone, kada je doveden Wolters 24. oktobra - 2 dana nakon što ga je katovao Denver. Nakon te sezone Radonjić je otišao iz Zvezde i mi u naredne 4 godine nismo doveli nikoga posle last cut-a.

 

Tako da je on zapravo jedina nada da ćemo opet dovesti igrača na taj način, pošto nijedan drugi trener u Zvezdi to nije praktikovao. :classic_sleep:

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Negde možemo da budemo poprilično zadovoljni što je Radonja dobio igrače koje je on želeo, prvenstveno mislim na Dzonija, Vanilicu (pa i Luku). Ne sumnjam da će i Holins i Vajt dobiti sličan status ubuduće kod Dejana. Na sve to - nenadano dobio i Kalinu (i dalje je to wtf momenat).

 

Negde logika kaže kad smo već igrali na siguricu za sve ove igrače, da probamo da malo izreskiramo sa centrom. Ja lično bih voleo pre svega jednog ultra pokretljivog snažnog fizikalca (tipa Danston, Hanter, Lessor), treba nam brzine u rosteru, da možemo da napadnemo i iz sekundarne tranzicije, da imamo doprinos i na strani pomoći (sigurno će nas napadati dominantno preko Dzonija i Vanilice) i na zaštiti obruča. Nego nekog offensive-minded centra poentera, slabije motorike i brzine.

 

U prevodu Hrkljuš do kraja :classic_smile:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Osim što je isto uradio već sledeće sezone, kada je doveden Wolters 24. oktobra - 2 dana nakon što ga je katovao Denver. Nakon te sezone Radonjić je otišao iz Zvezde i mi u naredne 4 godine nismo doveli nikoga posle last cut-a.

 

Tako da je on zapravo jedina nada da ćemo opet dovesti igrača na taj način, pošto nijedan drugi trener u Zvezdi to nije praktikovao. :classic_sleep:

 

au ( :

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Osim što je isto uradio već sledeće sezone, kada je doveden Wolters 24. oktobra - 2 dana nakon što ga je katovao Denver. Nakon te sezone Radonjić je otišao iz Zvezde i mi u naredne 4 godine nismo doveli nikoga posle last cut-a.

 

Tako da je on zapravo jedina nada da ćemo opet dovesti igrača na taj način, pošto nijedan drugi trener u Zvezdi to nije praktikovao. :classic_sleep:

Hteo je Radonja da dovede i A.J. Price-a, ali nas frajer ispalio, posle je zadnjim vozom po zavrsetku EP stigao Mekel.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kad na kraju potpišemo Cirbesa na mesec-dva, jerbo ne nadjosmo centra, kao što prošle sezone ne nadjosmo pleja. Što reče naš prethodni trener “nemaaa”!

Ako ce to da znaci da nakon last cut-a dolazi neka mitska zver, meni je to ok.

Nemamo sta puno izgubiti u ABA, a u EL svakako imamo tezak raspored pa i sa centrom od starta nemamo neke prevelike sanse za dobar score.

 

Mada, sad gledam raspored u ABA, do sredine novembra, u prvih 8 kola, mi cemo odraditi sve jace protivnike (Partizan, Buducnost, Cedevita, Mornar, Igokea, Mega - dakle ceo "gornji dom"). 

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Sector said:

 

Treći centar imo, rekoh odavno.

 

Bumo vidli.

Jasno, a dok je imao neki šut igrao je četvorku ...  da Will Thomas nema šut igrao bi peticu, i to jako dobro.

Ima sve što treba, snagu, tehniku ... sem par cm. što i nije neki problem.  Em mu je trideset peta- šesta,

a što si stariji sve si bliže košu. :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...