Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

25 minutes ago, djura.net said:

ti verujes u crtane filmove i deda mraza?
izvini, nista licno, ali verovati u fer borbu u ovim uslovima je... onako, pa bas nezrelo.

zatvori slavinu i mislis da ce Radonjic da ostane u klubu? ide kao i svaki drugi profesionalac i to je to.

a slavina je ocigledno odvrnuta na drugom mestu.

Где сам рекао да је фер борба. Рекох да се треба борити до краја. Да се не скидају гаће пре времена. Јесте сипају и њих немормално, не знам чиме су то заслужили али сада је небитно. Склопићемо добар тим и победићемо их у неравноправном условима, а Дејо ће да буде жива легенда као сер Алекс. Тако да бзвз трабуњамо о самозваној институцији и кога су они довели. Опет ћемо их развалити и сада би бар требало да се мобилишемо и пружимо подршку клубу. Прави је тренутак.

П.С. није лоше веровати у чуда 😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Склопићемо добар тим и победићемо их у неравноправном условима, а Дејо ће да буде жива легенда као сер Алекс.

mislim da na ovu temu vise ne prave ni holivudske filmove b produkcije,
malo realnosti nije na odmet.

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2021 at 7:24 PM, Alex_Serbia said:

 

Porediti Jana i Dangubu je gore nego porediti Lojda i FC3. 

 

tacno. lojd je sutirao 0/10 u majstorici finala aba i generalno bio raspad ceo po, slanina bi da nije bilija bio mvp po.

samo cinjenice drugovi. :57:

 

12 hours ago, ZiS said:

Rajka zaboravi... Tamo je "ulupano" ko zna koliko miliona za "mir"... 

 

sta ulupano, mislis pokradeno na desetine miliona i dato sekti na koriscenje. fk je najvece govno koje postoji, za duha koji lebdi vodi ga ultra seljacina, dokazani kriminalac i djubre. 

nasa liga ne treba ni da se igra, sve je namesteno + smo prejki za ovaj jad a ako udjemo u cl pare uzme sekta. 

 

12 hours ago, threepwood said:

 

Naravno. Ulupavaju se ozbiljne pare i u FKCZ pa se ne gadimo. To prevazilazi klupska prepucavanja

 

kakve bre ozbiljne pare, pa jel iko imao veci ugovor od ovih laznog pantera?

to sto se luaze u kf su smesne pare, ulaze se samo toliko da mozemo da udjemo u cl i da se naravno sve pokrade iz kluba.

 

11 hours ago, Bode said:

Koja panika covece😂Ja se iskreno radujem pocetku sezone,pre svega jer je ne dozivljavam kao pitanje zivota i smrti.Konacno malo vatre,postalo je dosadno.

Samo polako,lopta je okrugla😉

 

tacno tako. sto budu jaci, bice sladje. 

 

1 hour ago, Sector said:

Na rsb-u je otvorena tema za donacije klubu, pa ko hoce da pomogne u ovim teskim vremenima ima tamo sve informacije.

 

kakva govna. 

 

inace sto se budzeta tice nesto gledam nas iz 19/20. tu je ulupano veoma puno kesa.

punter za par meseci jedno 150-200k, lorecno nije igrao ispod 300-400k, stratos jedno 250-300, bili posle mvp sezone 300-400k, potpisali smo gista na 2 godine za milion, onaj lukas jedno 100k, pa djenka sigurno bar 300-400k, tu je bio i braun kome smo isplatili bar 100k.

pa domaci dobric, deki, borisa. svi oko 150-200. kuridzi dvogodisnji ugovor, jedno 350-400. pa laza sa 300k, pa ojo bar 150-200. plus stime i jovanovic, tu jos nekih 300k.

oko 5 miliona samo za plate. tako nije da nismo trosili kao ludi. mislim da nam je ovo, uz ovaj sa kinsijem i milerom 15/16 (jel su tad bili i sofo i mekel) najskluplji tim.

ujedno i dokaz da pare ne igraju. plus je bas tomic to i dokazao prethodne sezone kad je sa skromnim budzetom napravio hemiju i iskopao bilija, moa, reglenda, stratosa...

 

ocigledno da komsije obrcu igricu i to kao ec tim, ali samo ce biti sladje.

inace mislim i da se jako potcenjuju nasa ucesca u el. od kako se igra u ovom novom formatu, gde je nekih 74.4% ekipa jace od tebe jako je tesko imati 15+ pobeda, a ne uci u top 8. ne zelim da kazem da je 10 i 11 dobro, ali tu nas je bukvalno par lopti i poraza na posed kostalo tih 15+ i borbe za top 8.

eto buducnost je probala, pa koliko su imali? celih 6.

ja zelim da komsije isto probaju i to sa zeljkom, pa da vide koliko je tesko igrati el.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Опет ћемо их развалити ...


Brat-bratu...nismo ih razvaljivali ni sa Jankelom, Zagorcem i Trifom...a sada će kao Kuz opet Ekpe-a šljas i to po sred prepune Arene...teško da može. Dovode još najmanje dvojicu iz ove klase...a nakon toga će finiširati roster ''almost famous'' igračima za koje se mi šutamo u dupe kad ih dovedemo. Kada izadju sa petorkom Lorenzo, Panter, Zagorac, Lovernj, Ekpe utanjaće nam fajt spirit.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Nikakve ovo veze sa izborima.

Fokus grupe su rekle da se najviše 3000 birača na izborima opredeljuje uzimajući u obzir stanje u kk Partizan.

Ovo je jednostavno Vučićevo ludilo: "vidite kako sam ja dobar čovek, mogao sam da vas ugasim, a ja vas častim sa 20 milki evrića". 

Naravno sve to može da pukne negde oko nove godine, pa da gledamo kk bežanija.

 

Ne kupuje on 3k birača na ovaj način, kupuje ih mnogo više na hiljadu drugih načina. On pokušava da spreči da milion ljudi čuju skandiranje sa tribine, jer zna iz iskustva da tako mogu da počnu promene... Ipak znamo sa kakvim likom imamo posla. Čovek ne pušta suprotno mišljenje 5 minuta na naci.frekvenciji, a da pusti da Srbija i Evropa slušaju skandiranje nezadovoljnih ljudi na tribini (ne samo navijača)... To on plaća... Da ne idu izbori, ne bi se ništa od ovoga desilo, niti bi se Žoc aktivirao, siguran sam... Kakva bre ljubav prema klubu, ovde se u razvaljenoj, zarobljenoj, mafijaškoj zemlji, gde se sve raspada ulupava 15-20 miliona u jedan klub... Dovodi se igrač za milion i po, jer su eto tako u mogućnosti... Ma idi bre... Da je ovo normalna zemlja i narod, obe tribine bi mu skandirale, a ljudi bi na ulicama protestvovali protiv ovog ludila... Ali jbg, mnogo je lepo dok kaplje kinta... Jebeš big picture...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Hugo Punch said:

Biće bolno prizemljenje.

Pozlatille ti se riječi 👌. Ko u kralja Mide sa malom korekcijom , umjesto everything he touches, everything you say turnes into gold

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Issey said:

 

Ne kupuje on 3k birača na ovaj način, kupuje ih mnogo više na hiljadu drugih načina. On pokušava da spreči da milion ljudi čuju skandiranje sa tribine, jer zna iz iskustva da tako mogu da počnu promene... Ipak znamo sa kakvim likom imamo posla. Čovek ne pušta suprotno mišljenje 5 minuta na naci.frekvenciji, a da pusti da Srbija i Evropa slušaju skandiranje nezadovoljnih ljudi na tribini (ne samo navijača)... To on plaća... Da ne idu izbori, ne bi se ništa od ovoga desilo, niti bi se Žoc aktivirao, siguran sam... Kakva bre ljubav prema klubu, ovde se u razvaljenoj, zarobljenoj, mafijaškoj zemlji, gde se sve raspada ulupava 15-20 miliona u jedan klub... Dovodi se igrač za milion i po, jer su eto tako u mogućnosti... Ma idi bre... Da je ovo normalna zemlja i narod, obe tribine bi mu skandirale, a ljudi bi na ulicama protestvovali protiv ovog ludila... Ali jbg, mnogo je lepo dok kaplje kinta... Jebeš big picture...

Ti stvarno misliš da je On ovo uradio zato što je 50 kretena na Partizan- Mega vikalo Vučiću pederu? I ko je to čuo? Nas 100 na forumu, Slaviša Lekić i Marko Vidojković. Idi u peršun.

Ovo je projekat poput G. Čomić, Ane Brnabić, Srbija 21, Šapića, Rasima, Pastora.

Hulja sam sebi, a misli i celom svetu, pokazuje kako je najveći u celoj istoriji. Mogao je da ih zgazi, a on dovodi najvećeg Srbina , posle njega i pride 30 miliona.

Ne treba zaboraviti da je ovaj Vučićev Partizan naprednjačka skarabudževina, a ni jedna naprednjačka skarabudževina nije proradila. Živi bili pa videli.

Ovo je neka železnička stanica Prokop ili metro Makiš- Donji Pičkovac.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ti stvarno misliš da je On ovo uradio zato što je 50 kretena na Partizan- Mega vikalo Vučiću pederu? I ko je to čuo? Nas 100 na forumu, Slaviša Lekić i Marko Vidojković. Idi u peršun.

Ovo je projekat poput G. Čomić, Ane Brnabić, Srbija 21, Šapića, Rasima, Pastora.

Hulja sam sebi, a misli i celom svetu, pokazuje kako je najveći u celoj istoriji. Mogao je da ih zgazi, a on dovodi najvećeg Srbina , posle njega i pride 30 miliona.

Ne treba zaboraviti da je ovaj Vučićev Partizan naprednjačka skarabudževina, a ni jedna naprednjačka skarabudževina nije proradila. Živi bili pa videli.

Ovo je neka železnička stanica Prokop ili metro Makiš- Donji Pičkovac.

 

 

Možda, ali kao i uvek, vreme će pokazati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MilošVB said:

Polako ljudi, i vi ćete verovatno ozbiljan tim da napravite. Vajt je svakako dobar početak.

 

dzoni je, ne dobar, nego odlican pocetak. 

vajt je tu da pomogne luki i simonu na par minuta. 

 

14 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Brat-bratu...nismo ih razvaljivali ni sa Jankelom, Zagorcem i Trifom...a sada će kao Kuz opet Ekpe-a šljas i to po sred prepune Arene...teško da može. Dovode još najmanje dvojicu iz ove klase...a nakon toga će finiširati roster ''almost famous'' igračima za koje se mi šutamo u dupe kad ih dovedemo. Kada izadju sa petorkom Lorenzo, Panter, Zagorac, Lovernj, Ekpe utanjaće nam fajt spirit.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

 

uhuhuh kuku majko, pa kako cemo mi sa tim galktikosima? mi smo vezali 7 pobeda u el nad duplo sklupljim timovima, nema ekipe koju nismo dobili, spance onu boraniju kahu/valensiju/malagu deremo kad sitgnemo, pali su i real i barsa, real i na strani. pali su i oly i pao vise puta i makabi i ovde i tamo, i svi turci pa cak i fener od 50 miliona. i cska i milano vise puta i tamo i ovde. i sad mi treba da se bojimo te petorke? 

tu petorku celu jedu laza kad stavi zastitu za zube i simke kad polize prste i zagladi celu.

gasio je kuz vec svetlo, gasice opet :classic_smile:

hard difens - tranzisn ofens. domaca osnova je tu. dzoni je svi cemo se sloziti pun pogodak, vajt je ok. a tek treba da dovedemo bar 3 pojacanja. 

sve u svemu bar 50-50 sanse i siguran sam da cemo igrati odlicnu kosarku. 

i dalje smo mi ti koje treba pobediti i dalje su sve baze nase. 

i dalje je tetka vesna doktor ove igre i ovog sporta. 

 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

dzoni je, ne dobar, nego odlican pocetak. 

vajt je tu da pomogne luki i simonu na par minuta. 

 

Totalno sam zaboravio na Džonija.

 

Sviđa mi se kako trezveno razmišljaš, bar ovako na prvu loptu. Ne znam kakav si inače 😄

 

Možda i neće biti 50 50, ali nećemo biti ništa drugo do blagi favoriti protiv vas, ako i to uopšte.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

pa nije teo jedini plej, ima igraca samo ih treba naci. mozda pitati milana tomica gde mogu da se nadju i iskopaju beron/faje/lorenzo/reglend/perper. kako je sakota namirisao upravo pantera? 

za po nekih 300-400k mozemo da dovedemo opasne igrace, samo treba pogoditi.  

a te pare ne bi trebalo da predstavljaju problem za tekta vesnu.

 

pazljivo birati, a kao sto mozemo videti i dzoni i vajt (pa i luka) su vec odavno bili planirani, tj. radonja ih je planirao i tokom prosle sezone.

jovic je isto bio ocigledna meta, cak i ako smo znali da ima problema sa povredama. ali posle ove najnovije, pitanje je sta tu treba raditi? 

on nam je idealan, dobro bi se uklopio sa dzonijem, radonja ga zna... da li rizikovati? ako preuzmemo rizik jasno treba nam jos jedan plej/ili 1-2 tog kvaliteta. djenka bi bio savrsen izbor. dzoni, jovic, djenka kao 1-2 bi bilo savrseno.

steta sto necemo vratiti djenku ili jaku. velika. 

 

dok su tu deda, dobri, laza, radonja i tetka vesna ja sam miran. 

 

jedino me kankkunen brine, on bi trebao da ima dobar info.

daj detaljnije, vec danima pricas o tome. 

jel sprdnja ili stvarno?  

jel teraju gazdu i nema para od sns-a? daj nesto konkretno. 

 

 

 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, pavijan2 said:

Ti stvarno misliš da je On ovo uradio zato što je 50 kretena na Partizan- Mega vikalo Vučiću pederu? I ko je to čuo? Nas 100 na forumu, Slaviša Lekić i Marko Vidojković. Idi u peršun.

 

Naravno da je ovo nikad vidjeno ulupavanje drzavnog novca na ovim prostorima direktno povezano sa Vucicu pederu, izbornom godinom i aktuelnom smenom drzavnih dzukaca na tribini.

 

Edited by Cavani
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ИEsA IlIC said:

jedino me kankkunen brine, on bi trebao da ima dobar info.

daj detaljnije, vec danima pricas o tome. 

jel sprdnja ili stvarno?  

jel teraju gazdu i nema para od sns-a? daj nesto konkretno.

Do kraja meseca biće sve jasno, dža ili bu ... :classic_biggrin: to su kafanske priče.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SunZero said:

jedini odgovor na sve ovo koji je u domenu realnosti je da nekako iskupimo 250 000 za otkup teodosića i šleper marlboroa za platu

 

27 minutes ago, SunZero said:

jedini odgovor na sve ovo koji je u domenu realnosti je da nekako iskupimo 250 000 za otkup teodosića i šleper marlboroa za platu

Pobunice se DeDa, trazice i on za tompuse. Slab mu Ronhil u drzavnom pastorku

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MilošVB said:

Totalno sam zaboravio na Džonija.

 

Sviđa mi se kako trezveno razmišljaš, bar ovako na prvu loptu. Ne znam kakav si inače 😄

 

Možda i neće biti 50 50, ali nećemo biti ništa drugo do blagi favoriti protiv vas, ako i to uopšte.

 

znas kako ja vas mrzim iz dubine duse, i to samo kk. godine su to sjebanih proleca, leta...

tacno znam kad dodje po mi cemo se ugasiti, nesto cemo sjebati, vi cete nas dobiti i bicu sjeban do sledece sezone. i tako iz godine u godinu. ono kad ste dobili makabi i usli na f4, e to je kap koja je prelila prepunu casu. tad bukvalno sam mrzeo zivot par dana, proklinjao raspali makabi koji dopusti da izgubi 15+ razlike na poluvremenu i jebeni kecman koji veze 6 trojki u drugom. puna crno bela arena, vi rutinirate taj preskupi tim i idete na f4. ne bas prijatno secanje. srecom cildres se pojavio niotkuda inace bi i uzeli a to bi tesko prezivo kao i vecina nas cigana logicno. 

tako da mrznja je velika, ali vas i postujem jer niko ne moze poreci da ste veliki klub. po trofejima, igracima, trenerima, itd.

 

i uvek sam pre da vi budete jaki i glavni rival nego bud ili cedoli. 

razmisljam uvek trevezno, po meni i vi i mi imamo sve preduslove za tu jebenu a licencu. 

jedino sto nemamo su pare, a i to nemamo jer smo drzavni a ne privatizovani jer sigurno ima ljudi koji su ludi za basketom a imaju ogroman kes i ne zale da uloze. mi smo ogromni brendovi, jedino sto nemamo je finansijska sigurnost. 

 

elem, bice 50-50 za trofeje, vi imate sad breme favorita sto je samo dobra stvar za nas. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, drakon1 said:

To sigurno, ali EL je pokazivala sklonost komsijama i posle njihovih ocajnih sezona pa im davala pozivnice za EC samo tako. Cak i one sezone kad su privremeno "prebegli" kod FIBA, pa se pokajali.

 

Ma daj, nemoj da hranimo tu njihovu suludu mitomaniju. Davali su im pozivnice zato što su za Evrokup standarde imali dobar budžet. Isto kao što su davali i Vesićevoj Zvezdi, i kad je bila deseta na tabeli.

 

Ako dobiju A licencu, dobiće je zbog miliona, a ne zbog romantike. Isto kao i Zenit, Asvel i sl. Da se gledaju najnoviji rezultati, dobili bi je mi. Da se gleda istorija, opet postoji bar 5 timova koji bi je dobili pre njih. Tako da, ono. . .nazovimo stvari pravim imenom. 🙂

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...