Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 minutes ago, Cavani said:

Misljenja sam da je Lazarecicevo vreme proslo za prvi tim, jbg decko jednostavno nije imao srece sa povredom a i to sto jos mora da ceka da Lazic sjase, posto je njegov prirodni  naslednik.

 

 

Mene ova situacija dosta podseca na princa Carlsa i kraljicu babu. Lazarevic ce da osedi dok Laza ode u penziju. Ako ga ne planiraju ove godine, nega ga puste da covek zaradi bar neki euro od kosarke.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mmajstor said:

Ne treba stavljati domace komsijske igrace u roster. Oni retki primeri koji su se desavali su bili samo u kontra smeru. Gde je i sta radi Bolden kad i njega stavljate u roster?  Ajd da probam i ja:

 

Kobs, Jovic

Volden, Avramovic

Dobric, Lazic, Davidovac

Bjelica, Simonovic (Mega), Ilic

Monro, Nnoko

 

Ako mora roster od 15 onda i Uskok, Simon, Kuzmic

Bolden free agent.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pantelia said:

 

Mene ova situacija dosta podseca na princa Carlsa i kraljicu babu. Lazarevic ce da osedi dok Laza ode u penziju. Ako ga ne planiraju ove godine, nega ga puste da covek zaradi bar neki euro od kosarke.

Tesko da smo mi njega ista ostetili, pogotovo da se finansijski obezbedi. I njega i sve iz sistema Fmp/Zvezda.

Zasto u Fmp nema 30 posto talenta kao u Megi, to je problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Bolje i Jaramaz u rosteru nego Ivanovic. 

 

Ali i to je jos jedna "not gonna happen" varijanta. Iako mi je Jaramaz jedan od omiljenijih KKP igraca, borac, fino se ponasa, ima skila... 

Nije to bas toliko nemoguce ...

Link to comment
Share on other sites

Srecno mu bilo,zasluzio je ugovor karijere. Suska se vec o tome celo vece... Hvala Lojdu za sve sto je pruzio u nasem dresu, bilo je zadovoljstvo gledati ga. Nadam se da ce dogodine pobrati ozbiljne aplauze pre meca u Pioniru kada dodje s njima, jer sem u finalnoj seriji nije mogao da ih dobije ove godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Srecno mu bilo,zasluzio je ugovor karijere. Suska se vec o tome celo vece... Hvala Lojdu za sve sto je pruzio u nasem dresu, bilo je zadovoljstvo gledati ga. Nadam se da ce dogodine pobrati ozbiljne aplauze pre meca u Pioniru kada dodje s njima, jer sem u finalnoj seriji nije mogao da ih dobije ove godine.

I da choukuje odlucujuci sut, po obicaju.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Steph je na jednoj nozi bolji plej od hola, i kotrljajuce lopte koloma.
A luka je na momente u ovoj seriji raznosio cetvorke koje je celafuto odabrao.
#dajmucovojosbonusa
Koga je raznosio to, Davidovca kome to i nije pozicija i dedu Simonovica. Zaista mi je zao sto ga nisam video protiv MJK, meni se cini da je njegova igra vise plod mismeca koji je imao nego neke njegove forme. Sve mi se cini da cemo da se zajebemo sa njim zestoko, nemam dobar osecaj sa njim u vezi.
Mjk je mogao snagom da mu se suprostavi tako da je to mogao da bude neki test...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Stefan Jović je napustio Himki u februaru a pre toga je odigrao 8 EL utakmica do ozbiljnog kidanja ligamenata skočnog zgloba. Ako je istina da je odbio Panatu i da se pripremao da hirurški reši problem sa diskusom...dal je realno da pregovaramo sa njim za poziciju prvog pleja.

 

Njemu, ako je do basketa, i ako ne ide pod noz, najbolje bi bilo da krene da igra, da trenira sa nekom ekipom. Da se ne zapusti jos vise.

 

Jos malo je ostalo i do kvalifikacionog turnira, uz Vasu i Tea, ne bi bilo lose da bude i on tu. 

Link to comment
Share on other sites

Dogodine najradije ne bih gledao Kuzmica, Kuridzu i Simona, ali je situacija takva da ce jedan morati da ostane, verovatno Kuzmic. Luku Mitrovica bih prihvatio na poziciji mahaca peskirom umesto Simona (i to samo ako startna cetvorka bude potentna za tri poena) , mada ima gore Helmet poentu, plasim se da je Luka bivsi igrac. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, harmonajzer said:

Simke..Beron, Lojd...a Pengosa Salovog ni da pomenu. Dokle da ih učimo košarke...?  

 

Da li je istina da je Simke iz Zvezde otišao put St.Petersburga kao i Beron za 700k po sezoni i dal mora i sa 35 godina da ga odšlepamo još jednu sezonu za 150-200k...?

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Znaci Danas u ovom tekstu oko Radonjica i planova za ekipu za narednu sezonu stavi ove delove u tekst

 

Quote

Konstantni problemi sa leđima Korija Voldena onespokojavaju Dejana Radonjića, u meri da crnogorski stručnjak jednostavno nije siguran da li sa njim vredi rizikovati i u narednoj sezoni ili je pronalaženje adekvatne alternacije najsigurnije rešenje.


NJegova ideja je da vrati pojedince sa kojima je imao odličnu saradnju u prvom mandatu. Osim Stefana Jovića, o čijem je potencijalnom angažmanu Danas već pisao.

 

Kakvi su to konstantni problemi sa ledjima Voldena koji se ne odrazise na njegovu igru tokom sezone gde prakticno nije imao problema ako ne racunamo koronu (sto nisu bili problemi sa povredom) ili Danas smatra njegove probleme sa ledjima tokom finalne serija ABA plej-ofa kao dovoljne za konstataciju "konstantni". 

Posle toga navode Jovica kao zelju trenera, a Stefanova slika stoji u medicinskom prirucniku u delu za probleme sa ledjima (da ne kazemo konstantne i to godinama).

 

Znaci Volden je upitan zbog "konstantnih" problema sa ledjima koji onespokojavaju trenera ali Jovic nije upitan nikako samo da hoce da prihvati ponudu Zvezde kad/ako je dobije i oko njegaovog stanja nema "nespokoja".

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ako sledece sezone na pleju budemo imali Kobsa ili Perija (pogotovo ovog prvog) kunem se da ću prestati da gledam kk. Gotovo neverovatno je toliko odsustvo testisa i težnja ka izbegavanju najmanjeg rizika pri dovodjenju stranaca za jednu ekipu koja redovno osvaja ovu siromašnu i nekompetitivnu ligu i nema nikakve ambicije u el a najcesce se ta opredeljenost za iskusne euro odradjivače ugovora ispostavi kao promašaj. Ne pamtim kada smo pogodili sa tim izjebanim ragama tipa Brown, JOB, Mekel, recimo da je jedino Kinsi korektno izgurao sezonu u ulozi sidekicka. Oa ljudi dajte malo rizika, dajte nekog Amera sa upside-om u kome ima još vatre, koji želi da igra košarku i da napreduje. Pa jednom smo pokušali nešto tako (sa Kvinsijem) potpisali smo igrača koji ni ne zna pravila u Evropi i odmah smo iskočili u sam vrh igrajući pritom spektakularan basket. Ne kazem da je to lako, verovatno bi bilo vise promasaja nego pogodaka, ali daj nešto pokušajte, sigurno ne dajete svoje pare. Što se tiče Voldena, može slobodno da se vrati u Partizan, reklamirate ga čitavu sezonu kao lock down defendera a njegova odbrana je prosečna u best kejsu, 1na1 5/10 a timska cista jedinica, potuno izvikan a bez pokrića u tom segmentu. Druga stvar je igra u napadu, nema on način da poentira ako mu neko ne napravi livadu ili odbrana pukne na trenutak da dobije brisanu liniju prodora, nestabilan je šuter, ballhandling vrlo tanak, svako riskantnije dodavanje turnover u najavi, a u finalu je pokazao i veliku neodgovornost i kurcobol i cak i kada mu se povreda uzme kao olakšavajuca okolnost. OK ako si povredjen i ne možeš ništa ali ne smeš da budeš tako kerles vid d bol, da praviš namerno faulove u bonusu da bi izasao itd itd

Edited by SunZero
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Predragdjape said:

Samo jedno pitsnje bez ljutnje. Zasto se konstantno ponavlja to, Legao bi Radonji. Radonji moze i igrac iz Ls da legne. Iz KSL. Zar nije bitno i poenta pre svega da ima kvalitet za Zvezdu?

Nismo mi KK Radonja vec KK Crvena Zvezda..

Zato sto se pretpostavlja da trener bira igrace i dovodi one koji mogu da igraju ono sto on hoce. Msm da je to ocigledno, pogotovo posle kuknjave kako ce DR da igra sa onima koje nije selektirao. Da li je praksa bas ovakva, nemam pojma. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mmajstor said:

 

Nije ni operacija trajno resenje. Ja sve mislio da je zbog toga propustio sezonu, kad ono povreda ligamenta.... tako da je pitanje da li su mu ledja i dalje i tako losem stanju. Za Jovica je bitno ne raubovati ga u manje vaznim mecevima

Ovo je vrlo diskutabilno za DR-a jer je uvek cedio do koske. Isla je prica da se ekipa uigrava na utakmicama jer nema dovoljno treninga. Nadam se da je nesto naucio u Nemackoj. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Helmet said:

Koga je raznosio to, Davidovca kome to i nije pozicija i dedu Simonovica. Zaista mi je zao sto ga nisam video protiv MJK, meni se cini da je njegova igra vise plod mismeca koji je imao nego neke njegove forme. Sve mi se cini da cemo da se zajebemo sa njim zestoko, nemam dobar osecaj sa njim u vezi.
Mjk je mogao snagom da mu se suprostavi tako da je to mogao da bude neki test...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Ja sam ga gledao samo protiv KKCZ. Isti utisak imam. Pre svega je unosio Davidovca, ali cak ne i Simona. Pretpostavljam da bi ga MJK pojeo. Sto neko napisa - cetvorka bez suta... Ciao... Sjajan bbIQ i to je to 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kankkunen said:

Tekst je onako trte - mrte ...

Al ovo za Voldena sam načuo pre par dana ... kao, nije mu mesto zacementirano za narednu sezonu, što nisam uzeo za ozbiljno ... sad već ne znam šta da mislim.

 

Ne razumem zasto je Radonjić potpisan samo na jednu godinu. Previse kratko za bilo sta ozbiljno.

10 hours ago, Kankkunen said:

Tekst je onako trte - mrte ...

Al ovo za Voldena sam načuo pre par dana ... kao, nije mu mesto zacementirano za narednu sezonu, što nisam uzeo za ozbiljno ... sad već ne znam šta da mislim.

 

Ne razumem zasto je Radonjić potpisan samo na jednu godinu. Previse kratko za bilo sta ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

To na koliko je potpisao nista ne znaci. Imamo primere trenera koji su potpisivali na mnogo duze pa nisu izgurali ni trecinu ugovora, dok se ugovor uvek moze produziti ako postoji zadovoljstvo sa obe strane. A nije ni Radonja mutav, posto je sve izvesnije da nam je ovo poslednja EL sezona.

Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno je da uskoro izadje predCednik kluba i kaze koji bi budzet trebao da bude za sledecu sezonu. Akokao vijamo tu Alicencu, suludo je da kaze pa eto mine znamo tacnu sumu, videcemo na kraju ili Otprilike do Dubrvnika 3km. Onda vec mozemo pisati kakav je roster realan.

 

Mislim da Radonja ne bi potpisivao da nema plan sa Covicem o visini budzeta i ono sto mu treba za borbu za F8, sve ostalo bi bilo uzasno po nas i klub.

 

Nama bas treba fina rekonstrukcija,samo nisam siguran da na celu sa Covicem da smo sposbni to da uradimo. Evo pise se o nekim FMP talentima koji bi trebali da budu u 15, a realno nemaju kvalitet za to.

 

Al ajde da vidimo ta,cuda...stvarno se nadam nekim promenama i stvaranju ili trenutnom napadanju F8...sve ostalo je magla naseg predsednika, ali i nepotrebno vracanje Dejana u klub. 

 

Poznat je po kvalitetnom radu sa igracima,trenutno od domacih ne vidim ko moze nesto da naprduje sem eventualno Dobrica...Radanov je lud ako ostane pored Lazica,Dobrica i Davidovca...al ajde da vidimo sta i kako...

Link to comment
Share on other sites

Očekivano, Loyd uzima preko milion po sezoni od Zenita. Takvoj ponudi nikako ne možemo da ispariramo, ni polovini te sume.

 

Nego, gde je i šta radi Aleksandar "za malo" Cvetković? Ovo je prava tema za raspitivanje o bilo kom igraču na kugli zemaljskoj.

Link to comment
Share on other sites

ne svidjaju mi se najave koje citam ovih dana...ali hajde da sacekamo sta ce biti

iz mog ugla, mozemo ici sa 2 razlicita pristupa koji imaju nekog smisla:

1. povratak radonjinih musketara(luka, jovic, blazic...), gde zna sta od koga moze da ocekuje, ne talasa se u svlacionici, moze da kasni plata, i navikli su na sistem. u toj varijanti, apsolutni gro para spucati na ozbiljne strance na 1 i 2. tu cemo naravno mnogo zavisiti od menadzera(citaj misko), posto skauting nemamo, a radonja se, uprkos popularnom misljenju ovde, do sada nije pokazao kao sjajan u selekciji, posebno stranaca

2. bataliti matore povratnike, i sav fokus baciti na refresh domaceg kostura. ganjati miska za nekoga iz trojke simonovic, petrusev, jovic, uz odgovarajuci prostor i minute naravno. juriti jos domacih mladih igraca. moze i dalibor. dovesti i mladje strance, zeljne dokazivanja, koji ce preko nas traziti izlog i bolje ugovore kasnije

 

ja sam vise za 2, ali na osnovu prethodnih iskustava sa radonjom, ocekujem varijantu 1...i opet mucenje sa pronalaskom odgovarajuceg pleja i beka, koji ce praviti dovoljnu razliku koja treba da pokrije nedostatke domace osnove

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...