Jump to content

GRUPA A - ITA, SUI, WAL, TUR


Koje reprezentacije prolaze grupu A?  

20 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

Domaci teren mozda, slabiji protivnici tesko. Po cemu su njihovi protivnici bili slabiji od bilo koje grupe izuzev Francuske? Gledajuci sve meceve, nisam siguran da biste recimo vi prosli drugacije, vrlo verovatno biste isto popili lagana tri komada.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Barkley#34 said:

U tome i jeste problem, favoriti su kad se provlače, a sad ne znaš šta da očekuješ. :classic_biggrin:

 

:classic_biggrin: 

 

Oni se ustvari već dugo ne provlače (mislim da si mi baš ti oponirao na ovakvu moju konstataciju onomad) nego ispadaju na najnesretnije moguće načine, red je da im se vrati :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2020 at 9:56 AM, bistru vodu mutim said:

I nije točno da se uvijek provlače, pa na zadnjih 6 od 7 prvenstava na kojima su nastupili su ispadali baš na talijanski način, u zadnjim minutama/sekundama ili na penale.

 

On 11/30/2020 at 10:13 AM, Barkley#34 said:

Jeste, ispadnu tako ali se do tada pet puta provuku na svoj način. :classic_smile:

 

:smiley59: :classic_tongue:

 

Ali dobro, obojica smo u pravu :classic_biggrin: :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Domaci teren mozda, slabiji protivnici tesko. Po cemu su njihovi protivnici bili slabiji od bilo koje grupe izuzev Francuske? Gledajuci sve meceve, nisam siguran da biste recimo vi prosli drugacije, vrlo verovatno biste isto popili lagana tri komada.

Nisam mislio da ne bi pobjedili jednako nas, Ukrajinu, Austriju, Rusiju. Mislio sam da bi osvojio EP trebaš dobit puno jače reprezentacije. 

Link to comment
Share on other sites

Au kakav crveni karton, nigde veze, momak je samo zakasnio sa startom i slučajno ga načepio, nikakva namera nije postojala. 

Što se Italijana tiče možda su i najviše pokazali do sada, ali videćemo ih protiv neke reprezentacije iz užeg kruga favorita, kako stvari stoje za njih navijam da osvoje, gotivni su mi uvek bili. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

:classic_biggrin: 

 

Oni se ustvari već dugo ne provlače (mislim da si mi baš ti oponirao na ovakvu moju konstataciju onomad) nego ispadaju na najnesretnije moguće načine, red je da im se vrati :classic_biggrin:

 

Ako je to bilo na starom forumu, moguće da sam bio ja. Sećam se da sam u nekoj raspravi izvukao sve nesrećne poraze na svetskim i evropskim prvenstvima od 1990. do trijumfa u Nemačkoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...