Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

I dalje ne razumem sta je Federeru trebalo da se vraca na sljaci. Malopre na 0-40 promasuje cist zicer za dupli brejk, Cilic vodi 4-3 sad. Ako izgubi ovaj set bolje da batali, samo jos treba da se trosi i muci na ovoj podlozi.

 

Ovo je verovatno najgluplja odluka koju je doneo u citavoj karijeri.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

I dalje ne razumem sta je Federeru trebalo da se vraca na sljaci. Malopre na 0-40 promasuje cist zicer za dupli brejk, Cilic vodi 4-3 sad. Ako izgubi ovaj set bolje da batali, samo jos treba da se trosi i muci na ovoj podlozi.

 

Ovo je verovatno najgluplja odluka koju je doneo u citavoj karijeri.

zasto?

pa coveku trebaju mecevi, treba mu kondicija da izdrzi 5 setova (ukljucujuci koncentraciju, preciznost), mec fitnes. glupo bi bilo da sad igra 2 travnata turnira pred Wimbldon i da se preforsira.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dulematic said:

Nemoj, dok ne odigraju ova dvojica, taman sam završio da poslom p mogu da gledam na miru, a zanimljiv je meč 🙂

Koja dvojica? Na Šatrijeu ima krov, mogu i po kiši da igraju ako misliš na Feda i Čilića.

Link to comment
Share on other sites

I dalje ne razumem sta je Federeru trebalo da se vraca na sljaci. Malopre na 0-40 promasuje cist zicer za dupli brejk, Cilic vodi 4-3 sad. Ako izgubi ovaj set bolje da batali, samo jos treba da se trosi i muci na ovoj podlozi.
 
Ovo je verovatno najgluplja odluka koju je doneo u citavoj karijeri.
Trebaju m mecevi, ne mislim da je glupa odluka, jer sta ako izgubi odmah na startu Halea?
Ovde bi bilo idealno da dodje do Beretinija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Drakaris ne verujem da ću to gledati ako bude, publika me neviđeno nervira.

A kiša je izgleda neminovna na RG, a fino bi bilo da preskoči bar par godina... čini mi se da manje pada na W otkad imaju krov, a u Parizu svake godine psujemo.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Ja ne verujem da ću to gledati ako bude, publika me neviđeno nervira.

barabe, secikese i neotesani tinejdzeri su neuporedivo glasniji od ovih likova iz teniskih klubova, raznoraznih korporacija kao i pripadnika tzv. postenog gradjanstva  ............. tako je to, manje-vise svuda u svetu ..........................

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

Trebaju m mecevi, ne mislim da je glupa odluka, jer sta ako izgubi odmah na startu Halea?
Ovde bi bilo idealno da dodje do Beretinija

 

To bi bilo bas tesko moguce, imajuci u vidu da skoro niko od ovih klinaca ne zna da igra na travi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
To bi bilo bas tesko moguce, imajuci u vidu da skoro niko od ovih klinaca ne zna da igra na travi.
Ma uvek moze da izgubi prvi mec, nema rutinu, par lopta odlucuje i to je to.

Bas znaci sto je uzeo ovaj TB, ne samo zbog ovog meca...
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno, koliko tapka lopticu, protivnik ne da moze da ode po peskir, nego moze da ode do svalcionice da se istusira, a on jos nije zavrsio :classic_rolleyes:

 

Sad je bio Fed kod Matsa i Barbare i pricao o tome, kako mu nije jasno bilo zasto je dobio opomenu, da li zaista igra sporo ili Cilic namerno forsira

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...