Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

Kako ovas CC deluje sablasno bez publike:classic_sad:

Dobar mec su odigrali Beretini i Basilasvili 👍 prosao Rimljanin. I frAjla mu je u glavnom zrebu (uskoro ce na teren protiv Vondrusove) ali zbog pravila o izolaciji nece moci da se vide do daljneg, sveko je u svom hotelu.

Basilasvili ima novog sponzora EA. 

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicno je da se malo znoji, cima, urla i nervira. Uh, kako volim kad zaurla, to su verovatno oziljci iz one ljubav-za-sve-Gmaz-faze! Uslovi za igru su prilicno surovi, pa su uticali da furiozan pocetak preraste u ozbiljan fight i dizanje pritiska. Svakako, falio je tenis Novaku, a i on nama.

(Molim moderaciju da pominjanje i piramida, vakcina i Srdjana povlaci ban dok se igra tenis 😃)

Btw, moja supruga je zapazila da je sudija naocito momce, ima li istomisljenika medj forumasicama?

Link to comment
Share on other sites

Kaže Viško pre nekako da ga vežba i da je to zalog za budućnost koji će se isplatiti.

 

Ja ne gledam Đokovića baš često, ali ovako na mali uzorak reklo bi se da je Đokosmeč sada baš redak. Savladao je to, zar ne?

Možda tako bude i sa DS.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni videla kad je nastavljen meč a ono se završilo.

Nova epizoda sage: Novak je uvračao pljusak i iznudio prekid meča da bi zaustavio Frica u naletu dok se ovaj spremao za veliki preokret... :classic_cool:

26 minutes ago, CheshireCat said:

Ja ne gledam Đokovića baš često, ali ovako na mali uzorak reklo bi se da je Đokosmeč sada baš redak. Savladao je to, zar ne?

Ne.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislila i Novakov mec odlozen za sutra, a on se zavrsio. Sad ce Friz da umisli da nije bilo pljuska da bi ga pobedio :lol_2:

Djordji i Tormo juce odigrale sesti najduzi wta mec, skoro 4 sata. 

mykFVQt.png

59 vinera i 86 neiznudjenih za Camilicu :smiley5:

Kaze jedan novinar da je steta sto joj je tata trener, ona je talentovana a on veze nema sa tenisom. Za meceve se uopste ne priprema nikakva taktika, koja god igracica da je sa suprotne strane samo udri sto jace pa ako prodje prodje. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Čitala sam da ona i ne želi da menja i popravlja bilo šta u igri. Prosto kaže da ne voli tenis i da ga igra samo zbog novca i porodice (drugim rečima tata je tera). E sad koliko im se to isplati, nije kao da mlati ko zna koje pare i osvaja titule svake druge nedelje...

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...