Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Interesantno tabloidi iskulirali skup veceras, neki nisu objavili ni da je bio, drugi dve recenice. Naredio zvalonja bez velicanja Rusije. 
Inace za divno cudo kurir pise o invaziji na Ukrajinu, nista na isti, nista specijalna operacija.
Specijalna operacija....još niko sankcije nije nazvao "specijalne ekonomske mere"?
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Što se tiče no-fly zone, to bi značilo direktan sukob NATO-RU, dakle WWIII.

 

16 minutes ago, Valensija said:

Zelenski je sastanak ministara spoljnih poslova Nato-a nazvao slabim i zbunjenim. Izrazio je sumnju da Nato moze da zastiti bilo koga, ukljucujuci i clanice alijanse.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Klotzen said:

Pretera ga Danas, bilo je ovih rusofila par hiljada definitivno. Ne treba sada koristiti radikalske metode i umanjivati im cifru. No koliko sam ja čuo dolazilo se i izvan BG tako da ....

 

Jeste, dosta kolega koji nisu iz BG su kačili storyje/live sa mitinga/podrške.

Nije neki veliki broj bio uzimajući to u obzir, očekivao sam više. Doduše, verovatno najveći deo rusofila (desnica iz SNSa) nije mogao logično da izađe, tako da bi bio mnogo veći broj ako bi se oni uzeli u obzir.

Edited by McCarthy
lapsus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ras kass said:

Interesantno tabloidi iskulirali skup veceras, neki nisu objavili ni da je bio, drugi dve recenice. Naredio zvalonja bez velicanja Rusije. 

Inace za divno cudo kurir pise o invaziji na Ukrajinu, nista na isti, nista specijalna operacija.

 

Zvalonja je ocigledno izdao naredjenje da se ne velica Rusija preterano. Jutros na Pinku u jutarnjem Sarapa je sekao goste kad se previse uzive.

 

Cak je par puta podvukao da mora da se postuje teritorijalni integritet Ukrajine.

 

Zvalavi je dobio dobre packe. Samo sto ne znam kako ce da se opere kod biraca. Nije ovo zanemarljiv broj ljudi veceras, a izbori za mesec dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Venger said:

Zvalavi je dobio dobre packe. Samo sto ne znam kako ce da se opere kod biraca. Nije ovo zanemarljiv broj ljudi veceras, a izbori za mesec dana.

 

Lako. Njegovi biraci nemaju problem sa ovim sto radi. Nemam ni ja sto nisam njegov birac a tako reaguje vecina ljudi koje znam. Jedino ima protiv tih par procenata nebitnih ekstremista. Ne treba im pridavati paznju. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cyber said:

 

Ovo je, u najmanju ruku, bestidno! Ne znam ko bi mogao biti u vecem dodiru sa (krvavom) stvarnoscu od ljudi koje je okupirao  "krvozderni ruski vampir" dok "formalno na vrhu piramide" stoji KGB-kriminalac. 

Ne znam da li si bezobrazna ili samo nisi shvatila.

 

Da pojasnim, odmah posle boldovanog dela piše  "svaka propaganda o krvožednim ruskim vampirima se guta na angro.". Nekako si uspela da baš to isečeš. Jasno je da se im više ne treba da propaganda koju plasiraju uopšte liči na istinu, pun je redit i tviter zgražavanja nad ruskim zverima koji bombarduju NE. Čak je i "objektivni" Deutche Welle imao naslov da Rusi granatiraju najveću NE u Evropi koji je sad ispravljen. Mogu da pričaju šta hoće, vi to gutate i još se vređate kada vam neko ukaže koliko to nema smisla.

 

 

Edited by Cyrus Smith
slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negde na Twitteru sam video da je urednik Informera "najavio" uvođenje sankcija u nekoj emisiji.

 

Potražiću, pa postavim ako neko pre mene ne stavi.

 

6 minutes ago, Venger said:

 

Zvalonja je ocigledno izdao naredjenje da se ne velica Rusija preterano. Jutros na Pinku u jutarnjem Sarapa je sekao goste kad se previse uzive.

 

Cak je par puta podvukao da mora da se postuje teritorijalni integritet Ukrajine.

 

Zvalavi je dobio dobre packe. Samo sto ne znam kako ce da se opere kod biraca. Nije ovo zanemarljiv broj ljudi veceras, a izbori za mesec dana.

 

Edited by McCarthy
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Lako. Njegovi biraci nemaju problem sa ovim sto radi. Nemam ni ja sto nisam njegov birac a tako reaguje vecina ljudi koje znam. Jedino ima protiv tih par procenata nebitnih ekstremista. Ne treba im pridavati paznju. 

Isti profil njegovih biraca kao i Slobin nekada. Dok je Milosevic ratovao, podrzavali su ga. Kad je uveo blokadu Karadzicu, podrzavali su ga i dalje.

Jedino se Informer sada koliko toliko drzi u navijanju za Rusiju. Svo ostali maltene drze ukrajinsku stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Lako. Njegovi biraci nemaju problem sa ovim sto radi. Nemam ni ja sto nisam njegov birac a tako reaguje vecina ljudi koje znam. Jedino ima protiv tih par procenata nebitnih ekstremista. Ne treba im pridavati paznju. 

Pa ne znam, realno velika vecina stanovnistva u Srbiji simpatise Rusiju. Ako se proceni u javnosti da je Zvalavi otvoreni protivnik Rusije nece to bas tako proci. Mada ja vise ne znam ko je njegov prosecni birac. Da li je to zaposleni u javnom preduzecu, da li su to penzosi, bivsi radikali, evropejci ili ko? Mislim da ni on sam vise ne zna. Koga god pitas niko ne glasa za sns, a oni biju 60% na svakim izborima.

 

Inace, ovo sa zaplenom privatne imovine Rusima po Evropi je dno dna. Sramota.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites



 

 
Cak je par puta podvukao da mora da se postuje teritorijalni integritet Ukrajine.
 
Zvalavi je dobio dobre packe.


Ja mislim da nisu samo packe u pitanju, nego jajari. Pokušava da digne priču o teritorajlnom integritetu na neki drugi nivo, ne bi li nekog tamo uverio u poštovanje istog i u slučaju Srbije....bezani za Kosovo. Kao i što Kurti jajari da ga prime u NATO ne bi li se zaštitio od Srbije. Čak je pustio priču da se ljudi na Kosovu mobilišu, naravno Srbi, ne bi li opet zauzeli Kosovo....
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi biraci, ovi kojima je ispran mozak ce zaboraviti sta je pricano pre dve nedelje, tu nikakvih problema nema.

 

On ne bi izgubio glasove da sutra podigne kosovsku zastavu na predsednistvo, zapali srpsku i potpise nezavisnost Kosova.

 

Ne znam koliko vam dokaza o odsustvu kicme, duha i inteligencije treba medju dobrim delom birackog tela uopste, a pogotovo birackog tela SNSa treba.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...