Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

8 minutes ago, Cyber said:

dva ruska SU 27 i dva ruska SU 24. Incident se desio istocno od svedskog ostrva Gotland. Vojno vazduhoplovstvo je foto-dokumentovalo incident tokom operacije sa Jas 39 Gripen. To Rusi vole da [nam] rade ponekad. Poznavaoci, kakvi su to avioni?

 

Zajebani, ali Svedski je ipak noviji/moderniji od tih 

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

Da,cerkica dodje i tako.Super sto si dosao ovde, fali mi Chiwi i Uros..ako imas neki kontakt neka dodju sem ako ih nisu i ovde banovali..:Hail:

 

Cestitam.

Ajd se sad konacno uozbilji, dosta si trtomudio... 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Powerslave said:

Lijep je ovaj forum 😄 Nadam se da nisu ljudi zaladili kao onamo... Vidim tu su moji drugovi Kronos i Constantin koje pozdravljam ovom prilikom!

Pozdrav i tebi...ja sam ovde već dve decenije....tako da, ne mora se izuvaš...😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Pozdrav i tebi...ja sam ovde već dve decenije....tako da, ne mora se izuvaš...😁

Nisi valjda i odje na nekoj funkciji 😄 Stra' me da ces mi i odje udarati sankcije 😄

Edited by Powerslave
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je žao što dosta mojih poznanika opravdava ovaj rat bombardovanjem naše zemlje '99. Mnogo ograničen ugao gledanja i po meni takvim stavom se opravdava što nas je "Amerika" bombardobala. A pre svega mi je nekako bljutavo što većina njih radi po Nemačkoj i Holandiji. Ovaj rat mi je baš ubio veru u inteligenciju određenih ljudi. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Powerslave said:

Za Chiwija ti nista ne znam. Znajuci njega, on je sad sigurno u prvim redovima u Ukrajini da brani pravoslavlje. Sa Urosem ti vise ne pricam... nesto smo se posvadjali.

 

Lijep je ovaj forum 😄 Nadam se da nisu ljudi zaladili kao onamo... Vidim tu su moji drugovi Kronos i Constantin koje pozdravljam ovom prilikom!

 

Sramota me ovih dana iz kuce da izadjem... Misle ljudi da sam Rus. Pih daleko bilo...

Mozda se bori za Kharkov. Zezam se ja malo. Urosh luda glava i sve jasno. 🙂

 

 

 

Elem da istancam i izvestaj. Stiglo naoruzanje za Ukrajnu i odmah problemi za Ruse koji ostaju pazi sad..bez goriva i hrane. Ostali su zaglavljeni i bukvalno su ih danas uhvatili minimum 100-150 rusa koji se sami predaju. Krecu zasede i kod izgubljnog na H jbm li ga kako, Herona.

 

Isteran ambasador USA iz Rusije, Ukrajinci krecu u kontra ofanzivu  i danas je dan iz pakla ruskoj vojsci. Ocekujem vise ovih dugih raketa iz Rusije i opsti kolaps ruske vojske..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tomiprunet said:

Molim te daj link ako imas 😄

"NE ZNA KOGA PODRŽAVA Novi Bajdenov gaf: Pomešao Ukrajince sa drugim narodom, potpredsednica morala da priskače u pomoć (VIDEO) - Blic.rs" https://www.blic.rs/a-m-p-article?uuid=4e30636c-db64-4b04-ae1e-e450685e9054&type=article&id=PULS_CMS-Article-4e30636c-db64-4b04-ae1e-e450685e9054&gem_id=ctfqmAdE.9pkmM3CcLp.UabjLVUsMxtCLV09DKVxlA..E7&tpv=MOBILE_VESTI/SVET&tdv=BLIC_RS/blic/vesti/svet/ART

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li youtube klip?

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Quote

Predsednik Sevene Makedonije Stevo Pendarovski izjavio je da je kao šef države članice NATO informaciju da Rusija priprema invaziju na celu Ukrajiine imao pre četiri meseca i da je datum početka promašen samo za tri dana.

„Prva potrvđena saznanja da Rusija priprema invaziju na Ukrajinu, na celu teritoriju, mi što smo ovlašćeni da primamo te informacije preko NATO mehanizama dobili smo 5. novembra prošle godine. Pre četiri meseca“, rekao je Pendarovski u intervjuu Televiziji Sitel.

Kako je istakao, „zaprepašćujuće“ je koja je NATO „sila, koja je to mašinerija, koliki su to resursi“, da je predviđanje bilo tako precizno da je datum napada promašen samo za tri dana, dok nije bilo promašaja u obimu operacije, kao i magistralnim pravcima napada.

"Moram da kažem da neki krupni obaveštajni servisi u to vreme... nisu verovali da je to tačno. Pa su proveravali i na svoj način. Sada vidimo da se potvrdilo da je to bila 100 odsto tačna informacija", rekao je Pendarovski.

https://rs.n1info.com/svet/pendarovski-nato-znao-jos-u-novembru-da-ce-rusija-napasti-ukrajinu/

Edited by erwin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za vas koji strahujete da se Putin nece zaustaviti na Ukrajini: gde ce se onda zaustaviti i koji mu je cilj? Da okupira celu Evropu? Kako? Cime? I ako uspe, sta nakon toga?
Cilj ludaka nikad nije razuman a ni konačan. Ua pa Baltik pa Moldavija, rumunija, Bugarska. Onda poljska Slovačka Češka...
Wet Dreams putlera. Problem zapada je što on ima 70 godina i zabole ga patka šta će biti s njim, nema 30 godina na raspolaganju nego max 5-7 da ostvari šta je naumio. Biologija čini svoje.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za svaki sukob, pa i za ovaj rat, postoji uzrok i povod. Msm izvinjavam se, ali tako sam na fakultetu učio, i to na predmetu Odbrana i zaštita 1....na prvoj godini. Bilo je to davno, ali mislim da se ništa nije promenilo...
Uzrok je odluka putlera da uputi trupe u invaziju. A povod je njegova megalomanija i ludilo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Kada se na medjunarodno pravo pozivaju oni koji su na centar mog grada namerno bacali kontejnere kasetnih bombi, na bolnicu takodje... Bez ikakve empatije u svetu za silne izgunule od usa bombi, bez zgrada u bojama zastave tih zemalja...

 

Kao što ti i većina Srba nemate trunku empatije za Sarajevo, gde se pokazalo kako Srbi vide pravo i pravdu.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Devil In My Pants said:

Isteran ambasador USA iz Rusije, Ukrajinci krecu u kontra ofanzivu  i danas je dan iz pakla ruskoj vojsci. Ocekujem vise ovih dugih raketa iz Rusije i opsti kolaps ruske vojske..

 

Jel Rusi evakuisu Rostov?

 

Ja ti rekoh da smanjis citanje tvitera ali jbg ne mozes. Tvoje prenosenje tvit propagande dovodi do toga da mi drugi delujemo ko da navijamo za kgbovca! 

 

Elem za broj oborenih letelica, ima vrlo logicno objasnjenje, zato i nema slika olupina letelica pogadjaju letece mete:

 

 

 

 

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...