Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, Davidović said:

!!!!!!!!

Izvini brate, ali se uvek nasmejem na tvoje postove i taj uzvičnik na kraju koji vesti da neki dramatičan ton. Prvo pročitam da je F4 u Kelnu i mislim u sebi, ok, nista neobicno i onda vidim taj uzvicnik na kraju koji tu informaciju pretvara u neku sokantnu i skandaloznu vest 😂

 

Navikao sam vec na rad ,,gospodina'' Bertomeua, ne iznenadjuje me nista vise.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bek said:

Izvini brate, ali se uvek nasmejem na tvoje postove i taj uzvičnik na kraju koji vesti da neki dramatičan ton. Prvo pročitam da je F4 u Kelnu i mislim u sebi, ok, nista neobicno i onda vidim taj uzvicnik na kraju koji tu informaciju pretvara u neku sokantnu i skandaloznu vest 😂

 

Navikao sam vec na rad ,,gospodina'' Bertomeua, ne iznenadjuje me nista vise.

Ma nista. Meni jeste sokantno jer je bilo gotovo sigurno da se igra u Atini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se baš dopadaju potencijalna pojačanja CSKA, Bender je pretalentovan i pravi unicorn za EL nivo, uz nešto drugačiji pristup i više samopouzdanja može praviti ozbiljnu razliku na obe strane terena. Baker naravno nema takav upside, al' je opasan hustler, high IQ igrač i sasvim solidan šuter, takav igrač je potreban svakoj ekipi. A i lepo bi bilo videti nova lica u EL, a ne jedne te iste igrače koji samo prelaze iz jednog u drugi tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaista treba sveža krv u EL i neka nova lica koja stižu preko bare ali zaista da sam na mestu CSKA sa 40m budzeta Bender sigurno nije igrač za kojim bih odmah potrčao .. 

 

Dosta je više Vestermana, Heketa i kompanije koji se već godinama vuku po top EL klubovima na bazi kurca ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako vam se čini novajlija ove godine ekipa Zenita? Jeste da jos nisu sklopili roster , hvale im 2-3 igraca , ali evo ovako na prvu Ponkrašov , Holins , Ajverson. Čini se da dovode jako dobra pojačanja za ne tako veliki novac. Ajverson je tip centra koji se meni baš dopada i želeo sam ga u Zvezdi. Holins paklen šuter jedan od najboljih šutera iz mesta pa možda u celoj Evropi. Uz to jako dobar trener koga mnogi cenim , Plaza koji je sa Unikahom pravio odlične rezultate. Ne bi me čudilo da Zenit vrati Markovića , dovede još jednog kombo stranca i jednog igraca na 4/5 da zameni Rejnoldsa. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Doveli su devet novih igrača do sad, potpuno nov tim ...

Plaza jeste majstor svog zanata, al ko će ga znati, borba u donjem domu.

Ja sam izdvojio ova tri sad cu bas videti koga su jos doveli. Uglavnom znam da su otisli Uthoff , Mekintajer , Rejnolds , Karasev , Armand , Simon. Mogu oni biti nagazna mina po meni.

Link to comment
Share on other sites

Hvostov je paklen šuter sećam ga se iz Nižnjeg. Ovu sezonu proveo u ekipi Lokomotive sa kojom je osvojio kup Rusije inače mislim da je bio povredjen većinu sezone. Andrej Zubkov onako zanimljiva ruska opcija nije mnogo igrao u Himkiju , ali korektan igrač znao je koristiti svoje minute. Albisi dobar defanzivac prva petorka Evrokupa ako se ne varam. Solidan je ovo tim jako solidan i zanimljiv.

Edit: Ponitku sam zaboravio , jos jedan dobar igrac.

Edited by Davidović
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo, ovo je ocajno sta je doveo Zenit za sledecu sezonu, a koliko mi se cini oni su maltene zatvorili roster. A i da dovedu jos jednog ili dva igraca to bi morali da budu ultra dobri igraci da bi se malo digao kvalitet ove ekipe.  Pa ova ekipa ne bi bila ni contender za osvajanje Evrokupa. O VTB ligi da i ne pricamo. Ovako na prvu dosta slabiji i od proslogodisnjeg rostera. Po meni ovakva pojacanja samo potvrdjuju spekulacije da se zaista do poslednjeg trenutka nije znalo ko dobija wc za EL. Nije da oni nemaju kesa, i verujem da bi barem jednom superstaru poslali neku bezobraznu ponudu da su znali da ce sledece sezone igrati EL.

 

Ova ruska pojacanja ne treba mnogo komentarisati. Oni su tu samo zbog svoje nacionalnosti. Ne znam zasto se Rusi toliko opterecuju da moraju da imaju svoje igrace u timovima. Mislim da ne postoji nikakvo ogranicenje u VTB ligi? Zasto jednostavno ne grunu 12 stranaca kao Baskonija i tepaj. Mislim, postujem ja to sto oni cene svoje igrace, ali kvalitetni ruski igraci mogu da se nabroje na prste jedne ruke. 

 

Hvostov - Da kazemo solidan za treceg pleja. On se koliko i secam tamo februara/marta i ozbiljnije povredio(cini mi se ACL) pa moguce i da nece biti spreman za start sezone. 

 

Ponkrasov a.k.a Baletan - Ovaj covek mi je vecita misterija. Jedini odgovor za njegovo visegodisnje bitisanje u najboljim ruskim timovima mi je da mu je Putin neki blizi rod/ortak. Zvezdase koji seku vene na pomen FC3 bih samo uputio da pogledaju neke njegove utakmice. Pa njega su tovarili i u onom 3x3 basketu na par turnira koje sam gledao. :lol_2:

 

Albicy-Renfroe- Solidan plejmerski par za Evrokup. Tu je Renfroe iskusniji, ima iza sebe nekoliko mediokritetskih sezona u EL. Albicy uskoro 30 banke, a nije ni privirio EL.

 

Abromaitis-  Takodje 30 banke, najzvucniji klub do sada u kom je igrao Tenerife. Sta reci vise?

 

Hollins- Mozda i potencijal za nesto vise. Cak sam mislio i da je mladji, a on 28 god... Do sada igrao francusku drugu ligu, finsku, nemacku...

 

Ponitka - Ocekivao sam mnogo od ovog igraca kada se pojavio na velikoj sceni pre par godina, a on u najboljem slucaju stagnira poslednjih sezone. Mislim, mlad je on, ima jos vremena za njega da se jos vise probije ali me ne greje nesto sunce po tom pitanju.

 

Iverson - Onako. Oduvek mi je bio nit' smrdi, nit' mirise igrac. Taman za donji dom EL.

 

Dovesce oni verovatno jos neko pojacanje, ali ne znam kakav to igrac treba da bude da bi im doneo jos neku pobedu u EL. Po meni ovo je tim sa 5-6 pobeda i ovakvoj produzenoj ligi. Asvel kao jos jedan novajlija mi deluje daleko slozenije i kompaktnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Davidović said:

Hvostov je paklen šuter sećam ga se iz Nižnjeg. Ovu sezonu proveo u ekipi Lokomotive sa kojom je osvojio kup Rusije inače mislim da je bio povredjen većinu sezone. Andrej Zubkov onako zanimljiva ruska opcija nije mnogo igrao u Himkiju , ali korektan igrač znao je koristiti svoje minute. Albisi dobar defanzivac prva petorka Evrokupa ako se ne varam. Solidan je ovo tim jako solidan i zanimljiv.

Dogovorili su takodje Vila Tomasa ako se ne varam

 

Link to comment
Share on other sites

Da, Will Thomas je takođe otišao u Zenit. Uz Ponitku verovatno i najveće pojačanje. Videćemo šta će biti od ovog Hollinsa, nema baš neki impresivan CV.

 

Haha, ali pominjanje Ponkrašova kao pojačanja, pa njega ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju, ne bih ga uzeo ni umesto Čovkinsa glava za glavu. Sirotinjska verzija Milenka Tepića koji je imao sreću da ima pravi pasoš u pravo vreme.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da, Will Thomas je takođe otišao u Zenit. Uz Ponitku verovatno i najveće pojačanje. Videćemo šta će biti od ovog Hollinsa, nema baš neki impresivan CV.

 

Haha, ali pominjanje Ponkrašova kao pojačanja, pa njega ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju, ne bih ga uzeo ni umesto Čovkinsa glava za glavu. Sirotinjska verzija Milenka Tepića koji je imao sreću da ima pravi pasoš u pravo vreme.

Will je fantastičan hibrid 4/5 i sigurno su apgrejdovali tu poziciju u odnosu na proslu sezonu i Rejnoldsa. 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...