Jump to content

Kup Radivoja Koraća


Del Piero

Recommended Posts

11 hours ago, đubrivo. said:

od podmetanja si stigao i do postavljanja dijagnoze

 

to su solidni potezi za moderatora. ja te necu jos uvek prijaviti posto vidim da imas jos materijala da ponudis

 

Sledeci put nemoj da ulazis u diskusiju samo jer imas viska vremena i viska zelje za trolovanjem sagovornika i nece biti potrebe za (opravdanom) reakcijom.

 

Inace, ovde nisam moderator i pisem kao obican forumas.

 

9 hours ago, pavijan2 said:

a engleski wiki o fmp-u pise neki profesor  sa oksforda, a ne neki dokoni grobar a la kendrik?

ovih tvojih bisera ne bi se postidela ni ostojina pudlica sa roze povodcem.

 

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Sve sve...ali da negira postojanje FMP, osvajanja ABA titula I igranja finala domace lige ( sta sam ja koji qr#c gledao u Pioniru i  :smiley33: ). Jos kao "dokaz" poziva se na engl Wiki. Novi nivo ..

 

Engleska wiki je tu da plasticno objasni zasto Radnicki iz NS moze da promeni ime u FMP, ali ne moze da prisvoji trofeje koje je osvojio pokojni FMP pre 10 ili 15 godina.

 

Isto kao sto La Lakersi mogu da prisvajaju trofeje koje su osvojili dok su se zvali Mineapolis Lakersi, ali ne mogu da prisvajaju trofeje nekog hipotetickog kluba koji je postojao ranije i zvao se LA Lakers.

 

I ovde nije rec o pripadnosti ovom ili onom klubu ili ko koga podrzava, ovde je rec o elementarnom intelektualnom postenju. Sta treba, klimati glavom na sve sto kaze Nebojsa Covic samo zato sto je on dovoljno mocan da radi sta god hoce u kosarci i jer vodi KKCZ?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Sledeci put nemoj da ulazis u diskusiju samo jer imas viska vremena i viska zelje za trolovanjem sagovornika i nece biti potrebe za (opravdanom) reakcijom.

 

Inace, ovde nisam moderator i pisem kao obican forumas.

 

 

alo bre dečko, predstani da podmećeš i izmišljaš. moderators si na forumu pa bi trebalo da razumeš svoje postupke.

 

Link to comment
Share on other sites

Nista ja ne podmecem i ne izmisljam, ima sve crno na belo (no pun intended :kece:) na temi.

 

Zavrsio si raspravu sa "ja sam u pravu i tacka".

 

Inace, za obracanje ("alo bre decko") si prijavljen moderatorima na ovom PDF.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Sledeci put nemoj da ulazis u diskusiju samo jer imas viska vremena i viska zelje za trolovanjem sagovornika i nece biti potrebe za (opravdanom) reakcijom.

 

Inace, ovde nisam moderator i pisem kao obican forumas.

 

 

 

Ali zato te ne drugi moderatori ne mogu udaljiti kad preteras.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

Nista ja ne podmecem i ne izmisljam, ima sve crno na belo (no pun intended :kece:) na temi.

 

Zavrsio si raspravu sa "ja sam u pravu i tacka".

 

Inace, za obracanje ("alo bre decko") si prijavljen moderatorima na ovom PDF.

 

i ti si prijavljen za podmetanje. onu dijagnozu da sam glup ako ne podmećem ćemo raspraviti kasnije

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, 12Laki said:

Ali zato te ne drugi moderatori ne mogu udaljiti kad preteras.

 

To je druga tema i u tom kontekstu moze da se raspravlja sa tezom - "krsis pravila na jednom delu foruma, ali ne mozes da budes kaznjen jer si moderator na drugom".

 

Samo sto to nije bila prozivka nego "kako moze jedan moderator ovako da se ponasa", sto je besmisleno. Ovde sam samo obican forumas.

 

20 minutes ago, đubrivo. said:

 

i ti si prijavljen za podmetanje. onu dijagnozu da sam glup ako ne podmećem ćemo raspraviti kasnije

 

Sve je to cinjenica i sve sam objasnio na ovoj temi.

 

Za mene je tema ex Radnicki NS nije FMP kao sto je 2+2 = 4, a jos kad pomenes primer koji samo potvrdjuje ono sto sam zeleo da kazem i nakon toga samo naglasis "e, ja sam odlucio da je tako i to je tako", za mene je to ili odraz neinteligencije ili bezobrazluk.

 

I nema sta sad da se pravimo ludi, za mene je "sadasnji FMP je isti klub kao i FMP u kojem je igrao Teodosic" isto kao kada SNS kaze da "se u Srbiji zivi nikad bolje". Svesno obmanjivanje i laganje koje prihvataju oni kojima to odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Nema ovde te mogucnosti, a nema ni svrhe, bar na ovoj temi nije bilo ni 1 strana postova do ove FMP price.

 

A tek ta IL je stvarno glupost, eno na KKCZ temi se stanca dosta postova, ima svakakvih tema, lepo procitam ako je nesto zanimljivije, a preskocim kad me ne interesuje - kako drugacije da funkcionise citanje postova na toj temi?

 

Isto tako i na fudbalu, svi ti postovi su na opskurnim temama na kojima se skoro nista i ne pise.

Link to comment
Share on other sites

  • Del Piero changed the title to Kup Radivoja Koraća

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...