Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

MTS - ne radi ni Tapatalk ni Web view browserom s mobilnog.

WiFi s posla - radi sve.

...što je inače bedak jer na tom WiFiju ne radi ni e-mail ni Viber ni FB, admini sve pritegli, pa sam na poslu uvek na svom mrežnom netu :D

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Update: ono sto mogu sa sigurnoscu da kazem jeste da je domen bio preusmeren na neku "bezveze" lokaciju. To nema nikakve veze sa hosting-om i podaci su sve vreme bili tu (na serveru) i ni na koji nacin nisu bili ugrozeni. 

 

Ma te tipove koji su upali (na ovaj sajt) ne zanima sajt, ušli su i stavili redirection, samo da nešto štete naprave. Imao sam ja to, Turci, Rusi,  Ukrajinci.

Kao da to rade iz zabave, gde mogu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MetalHead said:

Samo da bude jasno, nisu upali na sajt/forum/hoting...

 

Ajde, da ostavimo tvom istraživanju šta je bilo.

 

Kada sam pitao mog provajdera (100% Amerika) kako neko može da dođe i uradi redirection sajta, oni rekoše "Mi ne radimo security". Dadoše mi nekoliko linkova gde to mogu da kupim, po ceni 3 puta većoj nego hostovanje sajta (180 US$ godišnje).

11 minutes ago, MetalHead said:

Samo da bude jasno, nisu upali na sajt/forum/hoting...

 

Nego šta su? Baš to.

Link to comment
Share on other sites

Cudim se kako u jednom komentaru ne mozes da budes konzistentan. Prvo kazes "ostavimo to..." a onda potom na istu moju poruku prosirujes diskusiju. Neka sizofrena cepanja, sta li je? Charli i Henk? Jucem sam bas gledao film... 

 

A sada se cudim kako i dalje pokusavas da diskutujes na temu a ne znas cinjenice (a ja ih necu izneti). Nikakav insert nije bio, ne lupaj i ne siri dezinformacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MetalHead said:

Cudim se kako u jednom komentaru ne mozes da budes konzistentan. Prvo kazes "ostavimo to..." a onda potom na istu moju poruku prosirujes diskusiju. Neka sizofrena cepanja, sta li je? Charli i Henk? Jucem sam bas gledao film... 

 

A sada se cudim kako i dalje pokusavas da diskutujes na temu a ne znas cinjenice (a ja ih necu izneti). Nikakav insert nije bio, ne lupaj i ne siri dezinformacije. 

 

Nego šta je bilo nego insert pre ulaska na sajt? To si obrisao (te sajtu strane skriptove) pa sada čekaš da se tvoja akcija propagira po netu.

Kako si to dozvolio da se desi? Nema veze sa tobom nego sa provajderom. Nije to došlo zbog tebe ili tvoje nepažnje, tako to radi.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...