Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, McLeod said:

 

Znam ja sta je, zna i on, ali u ovakvoj situaciji mozak nije cist, samo hoces sto pre u svlacionicu na oporavak.

 

Ja samo cenim da je preneo ono što mu je turnirski lekar rekao...na engleskom. Tako da nema neke nedoumice. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Ja samo cenim da je preneo ono što mu je turnirski lekar rekao...na engleskom. Tako da nema neke nedoumice. 

 

Ako je tako i ako je siguran u svoju dijagnozu onda je cudno sto mu nije preporucio da odustane, jer takve povrede postaju jos gore ako se nastavi igra. Nije tako delovalo na terenu ali hajde videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Uh izvuce se nekako, samo mi zao sto isterase publiku da uzivo cuju ovaj urlik za laku noc :lol_2:

Nego da ga nije stigla Federerova kletva 😬 Novak je njega prosle godine setao bas na ovom terenu preko tih masnih slova i sredio mu koleno. Od tog meca vise nije igrao. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milica said:

Uh izvuce se nekako, samo mi zao sto isterase publiku da uzivo cuju ovaj urlik na kraju:lol_2:

Nego da ga nije stigla Federerova kletva 😬 Novak je njega prosle godine setao bas na ovom terenu preko tih masnih slova i sredio mu koleno. Od tog meca vise nije igrao. 

 

A mislila sam da ne moze nize :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovaj AO prežalila, samo se nadam da će povreda ispasti manje ozbiljna nego što izgleda. Ali nema šanse da prođe kroz ovaj žreb ako nije na 100%, pod uslovom da izađe naravno uopšte na idući meč. Nema treninga sutra, pa da vidimo.

USO, AO, šta još može da mu se desi na idućem W, pitam se :default_sofa: 

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Raonic ce manje toga vratiti,ali sa druge strane ima mnogo bolji servis i fh od Fritza.
Tako da se ja ne bih odusevljavao sledecim protivnikom. Ako Novak uopste odluci da igra.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ne da mu se. Nama se cini da je tako blizu ali godine cine svoje. Svoje sanse je ranijih godina propustao, ali sa druge strane nesto je osvojio kada su rivali imali vece sanse od njega. Sve u svemu, tu je gde je. Svaki osvojeni slem u narednom periodu karijere je ogroman uspeh.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...