Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Citam italijane na temu Fonjini Karuzo. Svi su uglavnom na strani Karuza. Fonjini je tokom meca, kad god bi ovaj pogodio liniju komentarisao naglas da je srecnik i na kraju pri pozdravu na mrezi mu ponovi opet isto to 🤢 Karuzo poludeo, i rekao mu da od njega to nije ocekivao. 

 

Komentari na Ubitenisu

 

Perché non prova a dirlo a Karlovic o a Isner quando gli fanno un ace sulla riga che c**o?

Зашто не проба да каже Карловићу или Изнеру кад погоде линију да су срећници? 😄

 

Spoiler

Tutto generato dal solito tennista che dopo venti anni di tennis ,con famiglia,figli etc non e' capace di controllarsi neppure quando vince.

Google (Све генерише уобичајени тенисер који после двадесет година тениса, са породицом, децом итд. Није у стању да се контролише чак и када победи.) 

Solo un uomo piccolo e miserabile come lui può riuscire in ogni slam a fare nefandezze...l offesa alla giudice agli us open cn quasi squalifica, la perla di Wimbledon con le parole sul bombardamento del circolo (manco sapeva che in realtà era veramente accaduto) e oggi questa schifezza contro un ragazzo corretto ed educato peraltro connazionale.... Che schifo! Gli manca un numero a Parigi e poi fa il grande slam delle figure di merda! 

Google prevod: Само мали и јадан човек попут њега може успети у сваком слему да учини зверства ... увреда судији на америчкој цн скоро дисквалификација, бисер Вимблдона са речима о бомбардовању клуба (нисам ни знао да у стварности се то заиста догодило) и данас ово срање против коректног и уљудног сународника .... Какво гнушање!  Недостаје му број у Паризу и онда прави гранд слам гована

 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daš idiotu prostor u medijima pa se posle čudiš :classic_rolleyes:

Ali najbolje mi je ovo kako ne shvata što joj ne daju da galami na teniskom meču, pravi teniski fan, nema šta :ajme:

 

Prošlo nekako ispod radara da Kristina Mladenović opet dobija mečeve, priličan napredak u odnosu na prošlu sezonu.

Stosur se opet obrukala na domaćem terenu, samo jedan gem, mislim da joj je ovo najgori bilans dosad :classic_sad: 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Potapova sama sebe potopila. Kakav raspad!

Serena kaze: hvala.

(zeznula se sto je na promeni strana imitirala Serenu i isla suprotnom stranom od sudijske stolice :lol_2: to je bilo dovoljno da Serenu iziritira pa da privede TB kraju) :classic_biggrin:

 

jos ako se sad Serena setila da je Potapova Ruskinja, pa jos plavusa - gotova je! :lol_2:

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Muguruza bas deluje odlicno, ali zreb je paklen za nju. Potapova bez prvog servisa, Serena bez drugog, vrlo cudan mec, mislim da nagovestava Sereninu formu. Sabalenka dosta sigurna veceras, Vondrusova takodje odlicna. Nadam de da Zabur moze da odigra dobro protiv Osake, na papiru najzanimljiviji mec danas. Bas zanimljiva polovina.

Link to comment
Share on other sites

Gledam parove gornje polovine kod teniserki, ima nezgodnih igracica, ali Barti bas odskace od ostalih. Svitolina i Pliskova imaju gubitnicki mentalitet, neku od ostalih tesko vidim da ide do kraja. U donjoj polovini jos samo da Halep i Svjontek dobiju i ne znam sta bih pre gledao, Osaka i Muguruza odlicne u prva 3 meca, pobednica tog meca je sigurno favorit za finale, pa Sabalenka protiv Serene, duel dve teskasice u kome ima sve da prsti, pa carobnica Hsieh protiv Vondrusove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gledam Lajovica na streamu, cini mi se da neki Australijanci prenose. Nesto mi se cinni da bas navijaju za Martineza. Nije mi bas najjasniji razlog, nije bas da Martinez igra neki atraktivni tenis ni da je harizmatican, a da je Lajovic djubre od coveka.

:smiley24:

 

Ovaj Rus rutinira Diega.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...