Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

11 minutes ago, Don Radonja said:

Izvini ali po tonu je delovalo da teras sprdnju.

Sprdnja prestaje kada je neciji zivot ugrozen - pogotovo zbog nekog merenja patke u ABA i KLS, a napolju rezultata nema zbog tog  moja je taraba veca od komsijine bar za .po` metra.....

Ko god izbaci na teren igraca koji nije 100% zdrav i spreman za to - treba mu suditi krivicno.

Najlakse je napisati na nekom forum R.I.P. Legendo - njemu to nece pomoci, a ni njegovoj porodici.

JBG, neke stvari su isuvise deguantne za sprdnju, a ko pomisli da se sprdam sa tim - Gospodo, to je u vasoj glavi.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kronostime said:

Kada, sa kojim sastavom i da li, uopste,  igra KKCZ sa nekim protivnikom?

Pitam zbog prijatelja. :default_coffee:

 

1 minute ago, Kronostime said:

Sprdnja prestaje kada je neciji zivot ugrozen - pogotovo zbog nekog merenja patke u ABA i KLS, a napolju rezultata nema zbog tog  moja je taraba veca od komsijine bar za .po` metra.....

Ko god izbaci na teren igraca koji nije 100% zdrav i spreman za to - treba mu suditi krivicno.

Najlakse je napisati na nekom forum R.I.P. Legendo - njemu to nece pomoci, a ni njegovoj porodici.

JBG, neke stvari su isuvise deguantne za sprdnju, a ko pomisli da se sprdam sa tim - Gospodo, to je u vasoj glavi.

 

Cekaj da razumem. 

 

Dosao si na Tatu. Postavljas "ozbiljno" pitanje. Iskazujes "iskrenu" brigu za sastav KKCZ. I to sve navodno "zbog prijatelja". Sa sve svojim trolerskim smajlijem? Da ponovim samo ovaj deo - dosao si na Tatu i postavljas to pitanje? 

 

I sad nas ubedjujes da to nije nikakva zajebancija? 

 

Pa sto onda nisi otisao na KKCZ temu? 😄 Nismo mi Jakob dragi Kronose... 

 

 

 

 

 

P.S. sad ocekujem neko skretanje teme, neki odgovor u vidu gif-a, ili citat sa tvitera koji nema veze sa pitanjima... najbolje je mozda ipak da precutis, kao i Jakob 😄 

  • Like 1
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Cekaj da razumem. 

 

Dosao si na Tatu. Postavljas "ozbiljno" pitanje. Iskazujes "iskrenu" brigu za sastav KKCZ. I to sve navodno "zbog prijatelja". Sa sve svojim trolerskim smajlijem? Da ponovim samo ovaj deo - dosao si na Tatu i postavljas to pitanje? 

 

I sad nas ubedjujes da to nije nikakva zajebancija? 

 

Pa sto onda nisi otisao na KKCZ temu? 😄 Nismo mi Jakob dragi Kronose... 

 

 

 

 

 

P.S. sad ocekujem neko skretanje teme, neki odgovor u vidu gif-a, ili citat sa tvitera koji nema veze sa pitanjima... najbolje je mozda ipak da precutis, kao i Jakob 😄 

Cekaj, je l` sam trebao da postavim pitanje na temi o koroni gore?

Gde god  da ga postavim, a pitanje je ozbiljno, bice smatrano kao zajebancija i provokacija.

A pitanje je, sustinski, ozbiljno - samo sto gledate ko pise, a ne sta pise , sto opet dovodi do percepcije sagovornika, a za to nisam odgovoran.

Jednostavno - to je tvoje i jos ponekih forumasa misljenje o meni.

Oni sa kojima se znam u RL - znaju kakav sam.

Vama ostalima ostavljam predrasude - mozda vas ucini srecnim sto ste me strpali u neki vas imaginarni tor .

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, pantelia said:

 

Kazi prijatelju da je KKCZ imala raspored na 2 dana i bez korone. Vi placete jer jednom tako igrate.

 

Ali reagovalo se odmah, odlozena Cibona u subotu

lako je nakantavati hamburger koji je izmedju utakmice sa kelnom u kupu i sutrasnjeg gradskog derbija sa sent paulijem morao da igra basket sa partizanom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, Kronostime said:

Cekaj, je l` sam trebao da postavim pitanje na temi o koroni gore?

Gde god  da ga postavim, a pitanje je ozbiljno, bice smatrano kao zajebancija i provokacija.

Mogao si u ABA temi (ne mora u KKCZ) i bez tog trolerskog smajlija. I bez "prijatelja". 

 

24 minutes ago, Kronostime said:

A pitanje je, sustinski, ozbiljno -

Veoma ozbiljno. Pa si nasao da ga postavis u Tati? 😄 

 

24 minutes ago, Kronostime said:

samo sto gledate ko pise, a ne sta pise , sto opet dovodi do percepcije sagovornika, a za to nisam odgovoran.

Jednostavno - to je tvoje i jos ponekih forumasa misljenje o meni.

Oni sa kojima se znam u RL - znaju kakav sam.

Vama ostalima ostavljam predrasude - mozda vas ucini srecnim sto ste me strpali u neki vas imaginarni tor .

:default_coffee:

Ja verujem da ti u sustini nisi los covek, cak smo i razmenili nekoliko privatnih poruka. 

Isto tako smatram, da precesto nemas meru. Sto ne brise ovo da si ti dobar covek, to ne mora da se potire. 

 

Mozes biti i lep a bezobrazan, mozes biti i dobar a glup, mozes biti i veseljak a nespretnjakovic. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mogao si u ABA temi (ne mora u KKCZ) i bez tog trolerskog smajlija. I bez "prijatelja". 

 

Veoma ozbiljno. Pa si nasao da ga postavis u Tati? 😄 

 

Ja verujem da ti u sustini nisi los covek, cak smo i razmenili nekoliko privatnih poruka. 

Isto tako smatram, da precesto nemas meru. Sto ne brise ovo da si ti dobar covek, to ne mora da se potire. 

 

Mozes biti i lep a bezobrazan, mozes biti i dobar a glup, mozes biti i veseljak a nespretnjakovic. 

 

the-big-lebowski-thats-like-your-opinion

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

the-big-lebowski-thats-like-your-opinion

 

To je to, to smo cekali. 👍

 

Na argumentaciju:

15 minutes ago, Kooineeperk said:

Mogao si u ABA temi (ne mora u KKCZ) i bez tog trolerskog smajlija. I bez "prijatelja". 

 

I pitanje:

15 minutes ago, Kooineeperk said:

Veoma ozbiljno. Pa si nasao da ga postavis u Tati? 😄 

 

Dobijamo gif. 😄 

 

Nije da nisam predvideo:

59 minutes ago, Kooineeperk said:

P.S. sad ocekujem neko skretanje teme, neki odgovor u vidu gif-a, ili citat sa tvitera koji nema veze sa pitanjima... najbolje je mozda ipak da precutis, kao i Jakob 😄 

 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Covek bukvalno 2 puta vec ismeva nas sto ne igramo utakmice, to se nedvosmisleno videlo iz postova.

I onda posle prica kako je zabrinut sto ce igraci prerano igrati.

A dangubic i avramovic se jos ranije vratili, a to nije ni prokementarisao.

Ozbiljna zlonamermost i jadno ismevanje na konto bolesti.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pcelari Srbije su izrazili zahvalnost ovosezonskoj ekipi Partizana i najboljem treneru vremena svih, naime, usled rezultata, navijaci ce kraj sezone doceakti naviknutii na sve sto se desava  te stoga nece imati potrebu da uzimaju enorme kolicine secera i tako ostave pcelare bez istog u vremenu kad je prehranjivanje kosnica  u jeku.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Decembarski said:

Jel bila konferencija najvećeg Srbina,kad će neka pojačanja znali se šta?

 

9 minutes ago, Kronostime said:

Produzio Cirbes za jos mesec dana - ne ocekujes valjda komfereciju za stampu za to? :classic_biggrin:

Cekaj polako, po srpstvu zna se kako ide:

Zoc > svi u Zvezdi

 

http://zurnal.rs/kosarka/evroliga/43780/zeljko-obradovic-veci-sam-srbin-od-svih-u-zvezdi-bili-su-mi-prijatelji-vise-nisu

image.png.85096b248f6fed538965932d449498ec.png

 

Nemoj da ne pazis vise na casu. 🍻

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...