Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Jesi li ti skrenuo nekad Kuperu za trolovanje i zašto nisi? Čak mu i lajkujes, mani se objektivnosti ne ide ti .Kad vidim tvoj post kako kritikuje njegove gluposti, onda možeš da kritikujes i Zvezdine trolere. 

 

Trolovanje i rasipanje govana mrznje nije isto. A trolujete vi svi do jednog, ti na prvom mestu. Pa te do sada nisam molio da stanes. Ova tema i jeste to, da kolektiv sere i spinuje (nemoj mi reci da je gledas drugacije).

 

A ti ako ne znas gde je crta (mislim na onog lika), samo udri rodjo I brani. Kuper je dosadan ali nikog nikad ne vredja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kuper je dosadan ali nikog nikad ne vredja.

 

Auuuu sta si mu rekaoooo 😄 

 

Kuper je mucki provokator 🙂 ali za razliku od mnogih zna da baci i dobru foricu, doduse retko u poslednje vreme, poceo je cesce da se ispaljuje, ali opet vise kvaliteta nego ti, Jakob, Kronos, Brim... zajedno! 😄 

 

A ja mislm da je to poenta teme, forice i argumentovano patkometrisanje, a ne da kolektiv sere i spinuje. Mozda ja gresim sta je poenta. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Trolovanje i rasipanje govana mrznje nije isto. A trolujete vi svi do jednog, ti na prvom mestu. Pa te do sada nisam molio da stanes. Ova tema i jeste to, da kolektiv sere i spinuje (nemoj mi reci da je gledas drugacije).

 

A ti ako ne znas gde je crta (mislim na onog lika), samo udri rodjo I brani. Kuper je dosadan ali nikog nikad ne vredja.

A koga sam ja vređao, nije trovanje vređanje igrača i reprenzentativca Zvezde, priče o vezivanju ruku i nogu.  Moje trolovanje je isključivo provocirano trolovanjem Kupera i sličnih  kao i licemerjem doskorašnji boraca protiv aparhejda i ti to dobro znaš ali stigao je Zeljko pa ćemo zaboraviti sve. Ne tražim ja da kažeš Kuperu da stane već bar da ne podržavas to A onda i svi ostali troleri .Kad krenemo realnu priču oko sporta bez da i jedna i druga strana se pravi da je opozicija I ugrožena tad može da bude prava prica o sportu. I ne branim ja mrznju i te gluposti mi smo ovakvi mi onakvi, ali vaša je mantra o avangardi, mitovima , književnicima,  onaj jedan je rekao da Smajli ne može da navija za Zvezdu posto je musliman jbt. Daj ne gledaj samo crno belo, postoje i druge boje, i drugi vole svoje klubove i ja volim svoj ali neću da kažem da igrači igraju za stipendije, ili da nas finansira Đoković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jedno je poenta (imas je), a drugo ono sto se materijalizovalo na kraju. A nije da je neocekivano, ipak nas mentalitet uvek gura ka tome.

Cekaj, onda se slazemo da ne treba da se sere? 

 

To ste se nesto drugo materijalizuje ne znaci da tako i treba da bude - a zasto je to tako je iz razloga da je ovde vise dozvoljeno nego sto bi trebalo ili zaista ova tema treba da bude za sranje. Onda molim lepo da se otvori neka Patka za kvalitetno nadgornjavanje a da Tata ostane samo za sranje (da ne ulazim ovde vise). 

 

Daj jednom i sa tobom da se slozim oko necega. 😄 

Link to comment
Share on other sites

  

 

U cast vecerasnje sece! 

 

 

Kada noć prekrije VOX devet dva,
I kad moderatori foruma kažu, ajmo raja, fajronat
Mimo tebe prolazi jos jedan ekstremista
I ti se dereš, Modovi, haj' vamo, haj' vamo, ovdje, hajvanu!

Metalik Golf staje kad išće raja
On je gospodar, gospodar forumskog banovanja
Tastatura mu čista, bez ikakve dlake /jbg nije mi nista bolje palo na pamet za rimu/ 
Prepoznaješ njegovo lice, dugo te nije bilo, Safke!

 

Safke's again, Safke is again
Safke's on the road again (Roll on, Safke, roll on)

Safke's again, Safke is again
Safke's on the road again (Roll on, Safke, roll on)

Safke's again...

 

Uključuje moderatorski mod, opa, trajni i 7 dana
Ne pitaj ništa, Safke je to
Na ramenu mu istetovirana Saletova trica,
U novčaniku slika, žena mu i djeca.

 

Safke's again, Safke is again
Safke's on the road again (Roll on, Safke, roll on)

Safke's again, Safke is again
Safke's on the road again (Roll on, Safke, roll on)

Safke's again...

 

 

 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Pošto vidim da bacaš tu neke smajlije, @Barkley#34, možda možeš malo i da elaboriraš? Da niste skandirali i protiv Slobe ovako? 

 

Znam da je lepše da veruješ da ste neki avangardni opozicionari, ali svi znamo da ne biste ni pisnuli da je Vučić grobar i da je Partizan prvi pet godina zaredom. Od hiljadu i jednog razloga da se vređa Vučić, vas motiviše samo to što ste godinama drugi na tabeli. Sve drugo je klinačko loženje i mitomanija. I to uz dozu kežual homofobije. 

Edited by Tunji Awojobi
slova
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Kezual homofobija 😅

Ladno prepisuje odnekud a nema pojma o cemu se tu radi.

 

Ajde, budi ljubazan, pa mi objasni "o čemu se radi", i kako korišćenje reči "p*der" i to u pogrdnom kontekstu nije manifestacija homofobije, molim te. 

Verovatno istom logikom po kojoj korišćenje "c*gan" u sličnom kontekstu nije rasizam. 

 

Kapiram da je to toliko odomaćeno kod nas da se lako pređe preko toga, ali mislim da je svakom ko ima IQ veći od broja godina jasno o čemu se radi. Ako bar malo razmisli o tome. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tunji Awojobi said:

Pošto vidim da bacaš tu neke smajlije, @Barkley#34, možda možeš malo i da elaboriraš? Da niste skandirali i protiv Slobe ovako? 

 

Znam da je lepše da veruješ da ste neki avangardni opozicionari, ali svi znamo da ne biste ni pisnuli da je Vučić grobar i da je Partizan prvi pet godina zaredom. Od hiljadu i jednog razloga da se vređa Vučić, vas motiviše samo to što ste godinama drugi na tabeli. Sve drugo je klinačko loženje i mitomanija. I to uz dozu kežual homofobije. 

Pisao sam na ovim stranama bukvalno o obe teme, pa ako te zanima pronađi.

Link to comment
Share on other sites

On 9/26/2021 at 6:51 PM, Alex_Serbia said:

Jedno je poenta (imas je), a drugo ono sto se materijalizovalo na kraju. A nije da je neocekivano, ipak nas mentalitet uvek gura ka tome.

 

On 9/26/2021 at 7:06 PM, Kooineeperk said:

Cekaj, onda se slazemo da ne treba da se sere? 

 

To ste se nesto drugo materijalizuje ne znaci da tako i treba da bude - a zasto je to tako je iz razloga da je ovde vise dozvoljeno nego sto bi trebalo ili zaista ova tema treba da bude za sranje. Onda molim lepo da se otvori neka Patka za kvalitetno nadgornjavanje a da Tata ostane samo za sranje (da ne ulazim ovde vise). 

 

Daj jednom i sa tobom da se slozim oko necega. 😄 

 

Ili se ne slazemo? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva je situacija na Yt. Partizan ima dosta nekog materijala koji mi cesto iskace, odnosno neke emisije koje vode njihovi fanovi, ne mogu ih nazvati novinarima.

Mi smo nekad imali Andjusa i sportsku galaksiju i ja sam se stvarno slatko smejao tom bulsitu.

Grobari imaju Ludog Zeljka, fegija i sad su dobili pojacanje u vidu nekog podkasta.

E taj potkast treba da se poslusa.

U pitanju je audio format, par likova obradjuju fudbal i basket...

Onaj ko je voleo Andjusa i Ludovana, imace zagarantovano uzivanje.

Slabo im ide bas gledanost, mislim u odnosu na Zeksa, pa evo da ih malo proguram, da ljudi obrate paznju na njih.

Partizan histerical se zovu.

Momci skupljaju donacije, guraju, nekako slabo bas ide, po 2-3 hiljade pregleda, trebali bi da se konsultuju sa Bakom prasetom kako da dostignu makar Zeksa.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni said:

Zanimljiva je situacija na Yt. Partizan ima dosta nekog materijala koji mi cesto iskace, odnosno neke emisije koje vode njihovi fanovi, ne mogu ih nazvati novinarima.

Mi smo nekad imali Andjusa i sportsku galaksiju i ja sam se stvarno slatko smejao tom bulsitu.

Grobari imaju Ludog Zeljka, fegija i sad su dobili pojacanje u vidu nekog podkasta.

E taj potkast treba da se poslusa.

U pitanju je audio format, par likova obradjuju fudbal i basket...

Onaj ko je voleo Andjusa i Ludovana, imace zagarantovano uzivanje.

Slabo im ide bas gledanost, mislim u odnosu na Zeksa, pa evo da ih malo proguram, da ljudi obrate paznju na njih.

Partizan histerical se zovu.

Momci skupljaju donacije, guraju, nekako slabo bas ide, po 2-3 hiljade pregleda, trebali bi da se konsultuju sa Bakom prasetom kako da dostignu makar Zeksa.

Nesrecnog Zeksa najvise prate bracala sa suprotne strane - nekako im lezi taj mindset.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...