Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

 

 

2 hours ago, Alex_Serbia said:
  A iz tvog pisanja je jasno da si odsecen od straha ...  

 

 

Odakle nama strah kada smo underdog na lebu i vodi.

Ovaj tim će teško imati neke definisane ciljeve osim ''ne pucaj dok im ne vidiš beonjače''.

Strah ćete vi spoznati upravo u svakom ukrštanju koje preživite i to uz prednost domaćeg terena i tekmama dža ili bu stepena pritiska. A iza vas samopouzdanje od najmanje 15 miliona evra spucanih u gladijatore od kojih su već dvojica divča temperament i gistro iso skoreri. Želim vam dupke punu Arenu, Deep Purple Žoca i dva produžetka uz pagansko grdjenje lica na kraju. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Dl91 said:

Mi odseceni od straha, vi od dostojanstva. Jbg, srusen vam je snesko, kao i gomila mitova koji su se nagomilali u vreme Duleta, a bogami i posle njega. Uzivajte dok moze, ali treba sacekati, novcanice ne kupuju bas uvek trofeje. Stavise, pritisak ce biti ogroman na Partizanu i Zeljku. 

 

U zadnjih 7 godina, u vasem slucaju su ugl. kupovale. Pa se sad i mi nadamo 😊

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Mi titule dobijali sa Filipom, Lazicem, Dobricem, Davidovcem, a vi doveli pola EL F4 ekipe. Da znas da je isto.

 

Da, iskljucivo sa njima. Sta vise, oni su bili glavni srafovi svih tih ekipa. 

 

Kuper je mala beba za vas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dl91 said:

Mi odseceni od straha, vi od dostojanstva. Jbg, srusen vam je snesko, kao i gomila mitova koji su se nagomilali u vreme Duleta, a bogami i posle njega. Uzivajte dok moze, ali treba sacekati, novcanice ne kupuju bas uvek trofeje. Stavise, pritisak ce biti ogroman na Partizanu i Zeljku. 

Kako tačno ovo sad ruši nešto od pre pet ili 15 godina?

 

39 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Mi titule dobijali sa Filipom, Lazicem, Dobricem, Davidovcem, a vi doveli pola EL F4 ekipe. Da znas da je isto.

Tri reprezentativca Srbije, malo li je? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Imaces celu sezonu da nastavis moliti se svim bogovima koje znas da dodje do ovoga. A iz tvog pisanja je jasno da si odsecen od straha 

 

Ironija tvog posta je sto mnogo vise vas preti radonjom i teranjem u penziju, nego li mi bilo cime. Mnogo vise vas.

Ma ne, ok i strah, i panika i vika ali nikako da odgovoriš gde nestade otpor, ne dajmo se p...sinovima,  veliki citati opozicije, beton liga samo ne uz vlast. Ili je vaša borba bila u stvari ne što mrzite Ostoju i režim već što vi ne dobijate onoliko koliko mislite da treba da dobijete. Pa sad kad se to desilo, ok sklapamo tim, idemo po trofeje, kao lepa Ketrin Zita Dzons u onom filmu Putevi droge kad kaže nije važno odakle dolazi novac, važno da možemo da priuštimo dobar život. Sve kul, uzmite trofeje, neće biti ni prvi ni poslednji put da Zvezda ne bude šampion,  pamti se još era Vujoševića kad nekako niste baš bili toliko zabrinuti sto Zvezdi pleja igra Luka Drca, ali bar prestani sa stavom ne volimo mi Ostoju volimo igrače koje on dovodi, duboko ste u režimu,  duboko i još kopate. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Misterija Organizma said:

Ma ne, ok i strah, i panika i vika ali nikako da odgovoriš gde nestade otpor, ne dajmo se p...sinovima,  veliki citati opozicije, beton liga samo ne uz vlast. Ili je vaša borba bila u stvari ne što mrzite Ostoju i režim već što vi ne dobijate onoliko koliko mislite da treba da dobijete. Pa sad kad se to desilo, ok sklapamo tim, idemo po trofeje, kao lepa Ketrin Zita Dzons u onom filmu Putevi droge kad kaže nije važno odakle dolazi novac, važno da možemo da priuštimo dobar život. Sve kul, uzmite trofeje, neće biti ni prvi ni poslednji put da Zvezda ne bude šampion,  pamti se još era Vujoševića kad nekako niste baš bili toliko zabrinuti sto Zvezdi pleja igra Luka Drca, ali bar prestani sa stavom ne volimo mi Ostoju volimo igrače koje on dovodi, duboko ste u režimu,  duboko i još kopate. 

Ono, i sada vam fali krsteni plej.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

treba radonji i neki alat u rukama za taj povratak u fabriku 
 
dzaba se qrcimo rekao bih, mada je simpaticno 
Pa naravno. Imaće ga. Da je onaj ludak Tomić tu tek onda bi bilo ludilo. Kako je oduvao Trinkija i PG galaktikose sa više nego tankim rosterom.
No, pre svega mislim na sistem. Često su u košarci dva igrača znala da naprave ključnu razliku kao Cibona onda.
Međutim, na duge staze sistem pobeđuje. Radonja ga je u početku sporo i temeljno gradio, sa godinama čini mi se lakše i brže ga uspostavlja i nekako u Zvezdi samo nastavlja gde je stao jer je i Zvezda na talasu tog sistema išla dalje.
Naravno da je Željko vrhunski trener, ali ni u Feneru nije mogao odmah da izgradi (kupi ccc) sistem a tek to neće ovde. Dakle, biće pobeda i poraza tokom sezone, ali kada dođe maj i biti ili ne biti, čvrsto verujem u sistem i Kalemegdan u junu.
Link to comment
Share on other sites

@mister-no Radonjicev roster koji se raspao zbog iznenadne odluke drzave da ih ne zanima pomoc Zvezdi previse, 2017 godine, da je ostao bio bi dominantan sve vreme.

Slazem se da Dejo dosta dugo odlucuje koga ce dovesti, nekad je to i frustrirajuce ali uglavnom pogodi sa dovodjenjem igraca.

 

Slazem se i za to da je sistem najvazniji, mada je isti jako tesko graditi u situaciji gde nikad nemas stabilne finansije vec konstantnu zavisnost od toga hoce li ti vladar dati pare ili ne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Taj sistem se i napravio na nasilno srušenom najtalentovanijom generacijom KKP 2013.
Nikad ništa ta vasa ekipa ne bi ni napravila da Duletove bebe nisu najurene kao i njihov učitelj.

Posle je i sezonu duže ostala zajedno baš zbog velike love koja se kod vas slila.
Nikada u KKP reprezentativci nisu mogli da ostanu više od godinu dana, a vi ste sve zadržavali, prvi potpisivali strance na 2 godine, još ste i KKILR ubacili u milionske dugove.

Tako da ono, em nikada ne bi osvojili pored Duleta i njegovih beba, em se veštački održavalo zbog prebacivanja dugova između 2 kluba.

Dosta je bilo!

Svi uspesi su vam se desili uz pomoć sns i na vezane novi ruke KKP.
Da sam na vasem mestu ne bih se hvalio takvim uspesima.

Imali ste vi mnogo veće uspehe 50ih godina.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hugo Punch said:

@mister-no Radonjicev roster koji se raspao zbog iznenadne odluke drzave da ih ne zanima pomoc Zvezdi previse, 2017 godine, da je ostao bio bi dominantan sve vreme.

Slazem se da Dejo dosta dugo odlucuje koga ce dovesti, nekad je to i frustrirajuce ali uglavnom pogodi sa dovodjenjem igraca.

 

Slazem se i za to da je sistem najvazniji, mada je isti jako tesko graditi u situaciji gde nikad nemas stabilne finansije vec konstantnu zavisnost od toga hoce li ti vladar dati pare ili ne.

Ne vredi sistem puno u vreme globalno velikih uluganja u sport,kad ti zatvore slavine,cekaju kao hijene iz zasede,kad ti obezvrede sve zaradjene trofeje na parketu i filuju vuciceve galaktikose lovom.

Sve je ovo naravno vid pritiska na magistra da napusti klub,glupo mi je samo sto Radonja drugi put najebava zbog tih sranja ni kriv ni duzan.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mister-no said:

Pa naravno. Imaće ga. Da je onaj ludak Tomić tu tek onda bi bilo ludilo. Kako je oduvao Trinkija i PG galaktikose sa više nego tankim rosterom.
No, pre svega mislim na sistem. Često su u košarci dva igrača znala da naprave ključnu razliku kao Cibona onda.
Međutim, na duge staze sistem pobeđuje. Radonja ga je u početku sporo i temeljno gradio, sa godinama čini mi se lakše i brže ga uspostavlja i nekako u Zvezdi samo nastavlja gde je stao jer je i Zvezda na talasu tog sistema išla dalje.
Naravno da je Željko vrhunski trener, ali ni u Feneru nije mogao odmah da izgradi (kupi ccc) sistem a tek to neće ovde. Dakle, biće pobeda i poraza tokom sezone, ali kada dođe maj i biti ili ne biti, čvrsto verujem u sistem i Kalemegdan u junu.

 

nije da želim da budem defetista, kad krene prva tekma, verovaću i ja da zvezda može da uzme sve redom

ali taj sistem je radonjin sistem, tj trenerov a ne zvezdin. to što ima 4-5 igrača sa kojima je radio a obradović nema, mi ne uliva poverenje kada je obradov tim u najavi solidno jači.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo mi da ovde slusam tezu o strasnom ulaganju u Trinkijerijevu generaciju, a slucajno zanemarite cinjenicu da CZ vec sledece godine dolarima otela najboljeg i drugug najplacenijeg igraca da im bude sesti igrac ekipe. Imali ste mnogo vise godinama, sada je prva godina da nemate i odmah haos, a nije jos ni pocelo. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...